Skoči na vsebino

Slovenska obala in kazni


Fisher

Priporočene objave

Koji PIIIIIP ima veze nogomet z PIIIIP tablicami in od kod si....

zakaj pa misliš da italijani nimajo več tablic TO, MI itd? predvsem zarad fuzbala ;)

no, jest na obalo ne hodim več..se mi zdi da je veliko lepših krajev v sloveniji, tista mlakuža me pa tudi ne mika..

ko pa sem še hodil, sem vedno parkiral pri nekem modelu ki je prodajal sladoled..

najprej pri njem kavica, nato mal v mlakužo skočit (vstopnine ni blo treba plačat - je sladoledar zrihtal vse), nato ena coca-cola vmes, pred odhodom sladoled..

model ves čas lepo pazil na moped, denar ki sem ga pustil pri njem pa bi drugače moral dat za vstop na plažo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi bajkerji - zmeraj štrafani, zmeraj nič krivi, zmeraj diskriminirani...buaah...cmer...gonna sell ma bike :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino pravilno to je nadomestilo za vizo na Črnem Kalu, ki bo kmalu v veljavi za vse ki nam hodiste smetit in delat gužvo na Obalo, me zanima kako bi se ti počutil ko ti kar naekrat populacija naraste za 50 ali več tisoč osebkov, ki imajo splošno pomanjkanje kulture, ki mislijo da je cela Obala eno veliko zabavišče.... največji problem je da se folk ne zaveda da tu živimo prebivalci enako kot v Ljubljani Celju ali Mariboru, ki zjutraj vstajamo za it delat, imamo majhne otroke, ki ponavadi ponoči želijo spati edina razlika je da imamo tistih par litrov usranega morja.....lepo te prosim drugič hodi v Umag in se tam pizdi če ti bojo zalepli multo, ker si parkiral na promenadi, pa lep pozdrav iz Obale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino pravilno to je nadomestilo za vizo na Črnem Kalu, ki bo kmalu v veljavi za vse ki nam hodiste smetit in delat gužvo na Obalo, me zanima kako bi se ti počutil ko ti kar naekrat populacija naraste za 50 ali več tisoč osebkov, ki imajo splošno pomanjkanje kulture, ki mislijo da je cela Obala eno veliko zabavišče.... največji problem je da se folk ne zaveda da tu živimo prebivalci enako kot v Ljubljani Celju ali Mariboru, ki zjutraj vstajamo za it delat, imamo majhne otroke, ki ponavadi ponoči želijo spati edina razlika je da imamo tistih par litrov usranega morja.....lepo te prosim drugič hodi v Umag in se tam pizdi če ti bojo zalepli multo, ker si parkiral na promenadi, pa lep pozdrav iz Obale

ja sej namesto, da se greste turizem podite goste

in jebala vas promenada vsak drugi lokal imajo šipci (šiptarji) - bravo

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino pravilno to je nadomestilo za vizo na Črnem Kalu, ki bo kmalu v veljavi za vse ki nam hodiste smetit in delat gužvo na Obalo, me zanima kako bi se ti počutil ko ti kar naekrat populacija naraste za 50 ali več tisoč osebkov, ki imajo splošno pomanjkanje kulture, ki mislijo da je cela Obala eno veliko zabavišče.... največji problem je da se folk ne zaveda da tu živimo prebivalci enako kot v Ljubljani Celju ali Mariboru, ki zjutraj vstajamo za it delat, imamo majhne otroke, ki ponavadi ponoči želijo spati edina razlika je da imamo tistih par litrov usranega morja.....lepo te prosim drugič hodi v Umag in se tam pizdi če ti bojo zalepli multo, ker si parkiral na promenadi, pa lep pozdrav iz Obale

Strpnost, da ji ni para. :)

Upam da veš kam spada GO. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko pa sem še hodil, sem vedno parkiral pri nekem modelu ki je prodajal sladoled..

najprej pri njem kavica, nato mal v mlakužo skočit (vstopnine ni blo treba plačat - je sladoledar zrihtal vse), nato ena coca-cola vmes, pred odhodom sladoled..

model ves čas lepo pazil na moped, denar ki sem ga pustil pri njem pa bi drugače moral dat za vstop na plažo..

Podobne izkušnje. Nikoli težav, pa še sladoled paše :D

post-21064-1247865000_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja kazen

post-18702-1247866812_thumb.jpg

od takrat naprej parkiram raje na cesti in delam gužvo tam:

post-18702-1247866827_thumb.jpg

nekaterim je dovoljeno vse, (seveda je KP)

post-18702-1247866847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premale so te kazni. posebno za žabare.

liga za bojprotiturizmuvistripress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premale so te kazni. posebno za žabare.

liga za bojprotiturizmuvistripress

Vemo, recesija se iz celične sivine rodi. Nisem iz LJ, da ne bo veleumnih sklepanj. Si večkrat na glavo pau, pa premalo za psihofizčnost skrbel? Pa te niso uštimali? :OK: Ejej...bogi... :worship: Smeh je pol zdravja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem te užalil, se iskreno opravičujem. če si nadrkan, ker ne moreš celo leto zjutraj v morje scat, si si sam kriv..najdi si lavor..

tista psihofi..alkajže.. včasih me res nekej yebe. priznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem te užalil, se iskreno opravičujem. če si nadrkan, ker ne moreš celo leto zjutraj v morje scat, si si sam kriv..najdi si lavor..

tista psihofi..alkajže.. včasih me res nekej yebe. priznam.

Ti mene užalil? Si pa domišljav. Imaš prav, ravno priklope za vodo rihtam v bajti, pa me zato še ni veliko tam. Si kar vedeževalc. Se opazi. Nč hudga, bo bulš. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premale so te kazni. posebno za žabare.

liga za bojprotiturizmuvistripress

Imam precej izkušenj z obalčani in ljubljančanimi. Morem priznati da so vsi malce prepotentni in so štajerci prava milina, če se že gremo neke "igrice".

Ampak, tako prepotetni kot ste na obali še na vrhu nebotičnika v lj niso.

Kaj morje slabo vpliva na vas al kako? Poglejte se kakšne pišete, pa sej ne morem verjet, res ne. Tako daleč je prišlo. No zdaj mi je jasno od kje mam kazen. Če bi imel KP je ne bi imel, ti pa si živi dokaz za to.

In OK, bom pač denar nosu k hrvatom. Big deal ali pa Italjanom. Morje imajo oboji itak 100 krat boljs, babnce pa tud. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam ne zdi da malo pretiravate?!?

NE!

No da še jz povem :whistle:

2004 sem čez poletje živel v Piranu!Meni in cimru so 4-štirikrat odpeljali avto!Popolnoma vedno parkiran zraven KP tablic ali za njimi v isti liniji!

Tip,ki ima pajk-avto odpelje v Lucijo je bivši policaj-pameten ko...Na enem avtu CE tablice na drugem SG!

Seveda se z njim nisva uspela nikoli nič zmenit in je bilo vedno potrebno plačat (17000sit enkrat pa več,ker sploh nismo opazili,da ni avta in je bila še ležarnina za plačat)

Ko pa je v četrto odpeljal še moj avto parkiran v vrsti med dva kolega domačina pa sem "znoru"Pajku sem moral plačat,ker mi je drugače rekel,da ga bodo po 1mesecu prodali na dražbi jz pa bom plačal vse stroške!Vendar sem mu tam razložil,da imam priče in,da ko bom dobil kazen za napačno parkiranje se vidima na sodišču,kjer pa mu mora biti jasno,da mu bodo odvzeli licenco,ker mi je lagal v obraz in nekorekno opravljal delo,ki ga opravlja le pogodbeno pa je sam debelo gledal!Potem sem šel še na občinu v Piranu in razložil celotno situacijo in jim povedal,da ko dobim kazni se bomo itak videli in takrat mi bodo vrnili tudi denar,ker so mi vedno odpeljali za brez veze avto(vmes sem zvedel še za 3ljudi CE tablice,ki se jim je to zgodilo)

Mal so me debelo gledali a nobene kazni do zdaj še ni prišlo!Se človek res vpraša kako je to možno :hmm:

Bolani so postali!Leta 95 smo se vozili brez čelad pa te je policaj pozdravil.Avto smo celo enkrat parkirali pred vhod od Tivolija pa ni kdo težil.Zdaj pa vsak papak,ki nima za avto ali mopi in je nervozen,ker se mora šetat po soncu tala kazni!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se tok sekirate. V Sloveniji in na Hrvaškem je očitno veliko ljudi, ki živijo ob morju in jim je muka zaradi turizma. Najraje bi ga prepovedali(ali pa kot je en hrvat omenil, da naj turisti kr pošljejo denar po pošti, ampak hodijo pa naj raje ne, ker preveč gužve naredijo ;) ). Če je preveč ljudi se jamra, če jih ni se jamra še bolj in nikol ne bo prav.

Osebno sem nehal hodit v takšne kraje(je drugih, lepših, več kot zadosti) in raje tam pustim svoj denar. To je največja kazen kar jim lahko narediš-še posebej, ker večina niti ne kapira, da je veliko njihovih delovnih mest vsaj posredno povezanih s turizmom, da so cene nepremičnin zarad turizma konkretno navite(in tko svoje stanovanje/hišo vrednotijo v višave), da se nove ceste gradijo v tej smeri tudi zaradi turizma, da je ponudba zaradi tega bistveno boljša, in še in še....... napamet patriotizem nikol ni bil dober, ampak v Sloveniji je to itak dnevna praksa :whistle:

Popravljeno . Popravil kuntakinte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ( KP) so odpeljali avto v Ljublajani okoli mene pa same LJ tablice - kako to?

Normalno , vrana vrani ..... in tako je najbrž vse povsod po naši deželi saj živimo v " mestih " , ki vsak pozna vsakega in da ne bo zamere , daš kazen oddaljenemu vozniku.

Kazen ti je nalimal na lak oz. barvo - no ja če bi imel večji IQ ne bi bil redar ampak bi delal kaj bolj pametnega - tako da o neki foušji ni govora, ampak samo o bebavosti dotičnega ki je to naredil

Avto mislim srebrna Alfa je last lastnika oziroma šefa lokala, tako da je to normalno da ni kazni saj potem ni kavice ...

Za neprijaznost domačinov in gostincev pa tako : Pride Italijanska družina oziroma družba v lokal ali bilo kam, prvo stvar vedno pozdravi se nasmehne in povpraša kje se lahko namesti - torej nekaj kolture. Pridemo mi slovenci ( tudi primorce sem dal v isti koš saj tudi mi gremo na turizem ) Vstopimo v lokal oziroma se zaletimo ne pozdravimo namršen pogled vsak iz družine oziroma klape za svojo mizo ... oziroma naredimo štalo preden izdahnemo dober dan ali kaj naročimo - torej , kaj si mislijo ljudje o nas.

Gremo na izlet turizem ... imamo kak € več kot ponavadi in mislimo, da smo boga za jajca primli in si lahko privoščimo vse in da se nam bodo vsi metali na kolena.

Ej folk imamo veliko deželo ki jo kura preleti za 3 urce nas je dva miljona pol Milana ,Barcelone , ... in mi se kregamo med sabo ???? :unsure: :unsure: :unsure:

Malo miru in bontona pa ne bo kažina in vsi se bomo imeli radi :wub::wub::beer2::beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pravi domačini imamo rad turizem , torej kdo teži ? Težijo tisti forešti ,ki so kupili vikend na morju in sedaj ko pridejo na vikend bi oni imeli mir - kupili so ga v centru Portoroža, Izole..... zakaj pa ga ne kupijo v Borštu , Pučah .... ( a kje je to ) v zaledju kjer ptički zjutraj pojejo .... Ne oni ga kupijo v centru dogajanja in pol zahtevajo mir in pišejo po časopisu , nastopajo po TV ...

Vsi ki živijo na obali niso pravi domačini ampak -obstajajo tudi FOREŠTI in ti delajo ..... a tudi taki obstajajo. Imejmo se radi :wub::wub::beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za neprijaznost domačinov in gostincev pa tako : Pride Italijanska družina oziroma družba v lokal ali bilo kam, prvo stvar vedno pozdravi se nasmehne in povpraša kje se lahko namesti - torej nekaj kolture. Pridemo mi slovenci ( tudi primorce sem dal v isti koš saj tudi mi gremo na turizem ) Vstopimo v lokal oziroma se zaletimo ne pozdravimo namršen pogled vsak iz družine oziroma klape za svojo mizo ... oziroma naredimo štalo preden izdahnemo dober dan ali kaj naročimo - torej , kaj si mislijo ljudje o nas.

Samo ne mi o kulturi Italjanov. Za moje pojme eden izmed bolj nekulturnih in antipatičnih narodov v Evropi IMHO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strpnost, da ji ni para. :)

Upam da veš kam spada GO. :)

Na celino :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE!

No da še jz povem :whistle:

2004 sem čez poletje živel v Piranu!Meni in cimru so 4-štirikrat odpeljali avto!Popolnoma vedno parkiran zraven KP tablic ali za njimi v isti liniji!

Tip,ki ima pajk-avto odpelje v Lucijo je bivši policaj-pameten ko...Na enem avtu CE tablice na drugem SG!

Seveda se z njim nisva uspela nikoli nič zmenit in je bilo vedno potrebno plačat (17000sit enkrat pa več,ker sploh nismo opazili,da ni avta in je bila še ležarnina za plačat)

Ko pa je v četrto odpeljal še moj avto parkiran v vrsti med dva kolega domačina pa sem "znoru"Pajku sem moral plačat,ker mi je drugače rekel,da ga bodo po 1mesecu prodali na dražbi jz pa bom plačal vse stroške!Vendar sem mu tam razložil,da imam priče in,da ko bom dobil kazen za napačno parkiranje se vidima na sodišču,kjer pa mu mora biti jasno,da mu bodo odvzeli licenco,ker mi je lagal v obraz in nekorekno opravljal delo,ki ga opravlja le pogodbeno pa je sam debelo gledal!Potem sem šel še na občinu v Piranu in razložil celotno situacijo in jim povedal,da ko dobim kazni se bomo itak videli in takrat mi bodo vrnili tudi denar,ker so mi vedno odpeljali za brez veze avto(vmes sem zvedel še za 3ljudi CE tablice,ki se jim je to zgodilo)

Mal so me debelo gledali a nobene kazni do zdaj še ni prišlo!Se človek res vpraša kako je to možno :hmm:

Bolani so postali!Leta 95 smo se vozili brez čelad pa te je policaj pozdravil.Avto smo celo enkrat parkirali pred vhod od Tivolija pa ni kdo težil.Zdaj pa vsak papak,ki nima za avto ali mopi in je nervozen,ker se mora šetat po soncu tala kazni!

Tip, ki je lastnik pajka, ni bivši policaj! To ti lahko povem iz prve roke, ker je stric od mojega fanta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej namesto, da se greste turizem podite goste

in jebala vas promenada vsak drugi lokal imajo šipci (šiptarji) - bravo

Gremo se turizma ne pa drek turizma ki posmeti vse živo serjejo tam kjer noben pameten nebi pa ščijejo pred hišo in to je turizem - kultura na nivoju ni kaj reč .

Lahko pa mi daš naslov pa bom prišel k tebi malo na vrt posrat in poscat pa da te vidim kako bi reagiral.

Sicer velja za vse neglede od kod je turist ali iz slo ali iz tujine in sploh se ne oziram in obremenjujem za reg. tablicam je pa dejstvo da so na Obali zelo sovražno nastrojeni nad vsemi ki so in notranjske ,gorenjske ..... zame so ti osebki itak debili .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo se turizma ne pa drek turizma ki posmeti vse živo serjejo tam kjer noben pameten nebi pa ščijejo pred hišo in to je turizem - kultura na nivoju ni kaj reč .

Lahko pa mi daš naslov pa bom prišel k tebi malo na vrt posrat in poscat pa da te vidim kako bi reagiral.

Sicer velja za vse neglede od kod je turist ali iz slo ali iz tujine in sploh se ne oziram in obremenjujem za reg. tablicam je pa dejstvo da so na Obali zelo sovražno nastrojeni nad vsemi ki so in notranjske ,gorenjske ..... zame so ti osebki itak debili .

A da ti kar serjejo na vrt?? Pol si pac mal posprav okol, d ne bodo misl, d je tam skret.. :unsure:

Bejz no, a kar vsi notranjci pa gorenjci so debili? Se dobr, d ti bajte v luft ne spustijo, ko imas pa tak odnos.. :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na oznacbo o debilnih Gorenjcih, s cimer nas je pocastil kala, sem izredno vesel, ko na Bledu srecam Primorce (posebej tiste, ki vsako leto okrog bozica preplavijo lokale v Gadafiju). Vecinoma so fejst ljudje in njihova govorica mi je nadvse simpaticna.

Kazni za napacna parkiranja pa tam dobivamo itak vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!