Skoči na vsebino

Slovenska obala in kazni


Fisher

Priporočene objave

Bogi bajkerji - zmeraj štrafani, zmeraj nič krivi, zmeraj diskriminirani...buaah...cmer...gonna sell ma bike :evilgrin:

Če ga prodaš, bom zrihtal, da ti napišejo kazen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam precej izkušenj z obalčani in ljubljančanimi. Morem priznati da so vsi malce prepotentni in so štajerci prava milina, če se že gremo neke "igrice".

Ampak, tako prepotetni kot ste na obali še na vrhu nebotičnika v lj niso.

Kaj morje slabo vpliva na vas al kako? Poglejte se kakšne pišete, pa sej ne morem verjet, res ne. Tako daleč je prišlo. No zdaj mi je jasno od kje mam kazen. Če bi imel KP je ne bi imel, ti pa si živi dokaz za to.

In OK, bom pač denar nosu k hrvatom. Big deal ali pa Italjanom. Morje imajo oboji itak 100 krat boljs, babnce pa tud. :)

Obalčani bodo poskrbeli za razpad Slovenije ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasmehne in povpraša kje se lahko namesti - torej nekaj kolture. Pridemo mi slovenci ( tudi primorce sem dal v isti koš saj tudi mi gremo na turizem ) Vstopimo v lokal oziroma se zaletimo ne pozdravimo namršen pogled vsak iz družine oziroma klape za svojo mizo ... oziroma naredimo štalo preden izdahnemo dober dan ali kaj naročimo - torej , kaj si mislijo ljudje o nas.

Gremo na izlet turizem ... imamo kak € več kot ponavadi in mislimo, da smo boga za jajca primli in si lahko privoščimo vse in da se nam bodo vsi metali na kolena.

Zase govori, ne pa za 'nas'.

Ej folk imamo veliko deželo ki jo kura preleti za 3 urce nas je dva miljona pol Milana ,Barcelone , ... in mi se kregamo med sabo ???? :unsure: :unsure: :unsure:

Milan (Italian: Milano; Western Lombard: Milan (listen) is the second largest city in Italy, located in the plains of Lombardy. It is the capital in the Province of Milan, as well as the regional capital of Lombardy. The city has a population of about 1.3 million.

Barcelona (Catalan pronunciation: [bəɾsəˈlonə], Spanish: [barθeˈlona]) is the capital and most populous city of the Autonomous Community of Catalonia and the second largest city in Spain, with a population of 1,615,908 in 2008.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je tudi o tem da tamkajšnji redarji nimajo jajc pisat kazni na KP vozila ker bi jih dobili po pič.i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na oznacbo o debilnih Gorenjcih, s cimer nas je pocastil kala, sem izredno vesel, ko na Bledu srecam Primorce (posebej tiste, ki vsako leto okrog bozica preplavijo lokale v Gadafiju). Vecinoma so fejst ljudje in njihova govorica mi je nadvse simpaticna.

Kazni za napacna parkiranja pa tam dobivamo itak vsi.

A hodijo otok gledat? "Lej ki majo oštjamona - ki bomo mi zbrali kedaj kej šoudou de kje kupismo eno tako zanimivu rječ? " :lol: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da ti kar serjejo na vrt?? Pol si pac mal posprav okol, d ne bodo misl, d je tam skret.. :unsure:

Bejz no, a kar vsi notranjci pa gorenjci so debili? Se dobr, d ti bajte v luft ne spustijo, ko imas pa tak odnos.. :headbang:

Očitno je sekret v tvoji glavi - kje pa si prebral oziroma kje pa sem napisal da gorenjci in notranjci so debili ? Drugače preberi malo boljše in si razlagaj v pozitivnem smislu moje zadnje besede. Očitno da pri tebi velja " kar razmišljaš to tudi tako razumeš" . Da ti pomagam #debili so tisti kateri so sovražno nastrojeni#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na oznacbo o debilnih Gorenjcih, s cimer nas je pocastil kala, sem izredno vesel, ko na Bledu srecam Primorce (posebej tiste, ki vsako leto okrog bozica preplavijo lokale v Gadafiju). Vecinoma so fejst ljudje in njihova govorica mi je nadvse simpaticna.

Kazni za napacna parkiranja pa tam dobivamo itak vsi.

ALOOOOOO dej premisli preden napišeš bedarijo oziroma dobro si preberi preden te počastim :headbang: DEBILI SO TISTI KI SOVRAŽNO NASTOPAJO DO OSTALIH JE BOLJ JASNO !!!! (Ne pa da so debili notranjci in gorenjci aloooooooooo .

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A hodijo otok gledat? "Lej ki majo oštjamona - ki bomo mi zbrali kedaj kej šoudou de kje kupismo eno tako zanimivu rječ? " :lol: :naughty:

A bi napisal prevod ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milan (Italian: Milano; Western Lombard: Milan (listen) is the second largest city in Italy, located in the plains of Lombardy. It is the capital in the Province of Milan, as well as the regional capital of Lombardy. The city has a population of about 1.3 million.

Barcelona (Catalan pronunciation: [bəɾsəˈlonə], Spanish: [barθeˈlona]) is the capital and most populous city of the Autonomous Community of Catalonia and the second largest city in Spain, with a population of 1,615,908 in 2008.

To so uradne številke.Ilegalnih priseljencev,turistov,Italijanov neprijavljenih v Milanu ampak drugje v Italiji pa je še ogromno.Sigurno več kot enkrat več!

Tako,da...sploh pa ni bilo to smisel @maxiskuter posta....

Seveda pa se moreš ti takoj vtaknit v vsak post(pač mashina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALOOOOOO dej premisli preden napišeš bedarijo oziroma dobro si preberi preden te počastim :headbang: DEBILI SO TISTI KI SOVRAŽNO NASTOPAJO DO OSTALIH JE BOLJ JASNO !!!! (Ne pa da so debili notranjci in gorenjci aloooooooooo .

A nalasc jebes in pises dvoumno?? Razjasn si.. Glede skreta: Ce serjejo v tvoji okolici se tud zamisl, ker ti smrad ze skoduje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo se turizma ne pa drek turizma ki posmeti vse živo serjejo tam kjer noben pameten nebi pa ščijejo pred hišo in to je turizem - kultura na nivoju ni kaj reč .

Lahko pa mi daš naslov pa bom prišel k tebi malo na vrt posrat in poscat pa da te vidim kako bi reagiral.

Sicer velja za vse neglede od kod je turist ali iz slo ali iz tujine in sploh se ne oziram in obremenjujem za reg. tablicam je pa dejstvo da so na Obali zelo sovražno nastrojeni nad vsemi ki so in notranjske ,gorenjske ..... zame so ti osebki itak debili .

gnojijo ti vrt za "ĐABE" drugače pa malo ti imej kulture in ne govori da so vsi debili....ti si pomojem itq največji car ane??? rd bi biu tvoj prjatu če loh?? :whistle:

glede italjanov pa nebi...ker so pa najbolj neumen narod v evropi....o njihovem bontonu in kulturi se lahko samo :lol1:....nimajo manir!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kala, globoko se ti oproscam. Res sem narobe razumel stavek.

Zapisano v mojem prejsnjem postu pa se vedno velja, razen tistega o debilih, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej druščina, nisem veliko aktiven a danes se mi je zgodilo nekaj kar moram pripopati sem. Namreč nisem nek zapečkar in sm bil že marsikje, sicer več z avtom kot z motorjem pa vendarle.

To kar se mi je danes zgodilo, se mi najbrž ne bo nikoli več. Prepotentnost Portoroža in slovenske obale se kaže v najlepši luči. Naj omenim, da ko sem parkiral je bilo tam cca 5 skuterjev. Vmes sem šel jest, so bili še vedno a le jaz sem imel obvestilo redarstva. Kasneje sem šel mal po Portorožu pa spet nisem najdu domačina ali npr. Italjana k bi imel to obešeno!

Kakorkoli kazen je 80 EUR!!! Za parkiranje tam, kjer ti nikjer na svetu ne težijo. :) Ni čudno da so skregani z vso "kontinentalno" Slovenijo. :S

Na žalost se piranski občinski možje in obalni turistični delavci ne zavedajo, da so motoristi najboljši turisti oz. potrošniki.

Motoristi ne prinesejo seboj hrane in pijače, ker je nimajo kam dati. Zato jejo in pijejo v lokalih v piranski oz. obalni občini. Od restavracij oz. lokalov nato občina dobi določen % davkov.

Motoristi ne prinesejo seboj tudi ležalnikov in senčnikov za na plažo.

Ampak nekateri tega ne dojamejo.

Omenjena občinska in turistična gospoda se raje klanja in kima raznim tujim turistom, ki pridejo z avtomobili in avtodomi s polnimi prtljažniki hrane in pijače iz domačega "Lidla". Te turisti zapravijo le za parkirnino in vstopnino na plažo.

Tudi jeseni, ko se delajo statistike o zasedenosti kapacitet in uspešnosti minule turistične, sezone je vedno največ povdarka na tujih gostih, domače se omenja bolj tako ob robu - kot nujno zlo.

Če bo avtor slik dovolil slike za uporabo ZMKS, bomo na Občino Piran poslali dopis in zahtevali določena pojasnila.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so uradne številke.Ilegalnih priseljencev,turistov,Italijanov neprijavljenih v Milanu ampak drugje v Italiji pa je še ogromno.Sigurno več kot enkrat več!

Tako,da...sploh pa ni bilo to smisel @maxiskuter posta....

Seveda pa se moreš ti takoj vtaknit v vsak post(pač mashina)

Nisem vedel ali bi odgovarjal Mashini ali ne. Odločil sem se da bom.

Žalostno je če si tako pikolovski in da ne razumeš ,kaj sem hotel povedati s temi številkami. Vidim pa ,da drugi so čisto normalno razumeli. Zato ti svetujem mashina ,da si v miru in brez "kativerje" v srcu še enkrat prebereš vse kar sem napisal, da ti bo bolj jasno. Če se ti ne najdeš ali vidš v tistem kar sem napisal toliko bolje.

Vsem ostalim pa kje vraga nosite toliko KATIVERJE v sebi . Malo strpnosti bi prosil saj ni ta forum smisel sovraštva ampak druženja in izmenjavanja mnenj o motorjih ne pa rasajanaja KATIVERJE .

P.S:

Kativerja = hudobnost

Sedaj pa takoj na piv o da se malo ohladimo :beer2::beer2::beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, dajte se umirit no, sej se boste še pobili med seboj in to zarad napačnega parkiranja (bedarija.... vam povem). Samo slaba dva miljona nas je. Izgleda, da res drži, kot pravijo v EU, da je nesrpnost med slovenci na visokem mestu. In to celo med seboj, kaj šele do drugih.

Namesto, da bi sodelovali in bili prijatelji, se tukaj zmerjate z debili in še kaj drugega. :headbang: :headbang:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, dajte se umirit no, sej se boste še pobili med seboj in to zarad napačnega parkiranja (bedarija.... vam povem). Samo slaba dva miljona nas je. Izgleda, da res drži, kot pravijo v EU, da je nesrpnost med slovenci na visokem mestu. In to celo med seboj, kaj šele do drugih.

Namesto, da bi sodelovali in bili prijatelji, se tukaj zmerjate z debili in še kaj drugega. :headbang::headbang:

lp

Zelo lepo napisano BRAVO . :010:010 LJUDJE IMEJMO SE RADI :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel ali bi odgovarjal Mashini ali ne. Odločil sem se da bom.

Žalostno je če si tako pikolovski in da ne razumeš ,kaj sem hotel povedati s temi številkami. Vidim pa ,da drugi so čisto normalno razumeli. Zato ti svetujem mashina ,da si v miru in brez "kativerje" v srcu še enkrat prebereš vse kar sem napisal, da ti bo bolj jasno. Če se ti ne najdeš ali vidš v tistem kar sem napisal toliko bolje.

Vsem ostalim pa kje vraga nosite toliko KATIVERJE v sebi . Malo strpnosti bi prosil saj ni ta forum smisel sovraštva ampak druženja in izmenjavanja mnenj o motorjih ne pa rasajanaja KATIVERJE .

P.S:

Kativerja = hudobnost

Sedaj pa takoj na piv o da se malo ohladimo :beer2::beer2::beer2::beer2:

ne se sekirat kaj napiše 'mashina'... k itak že vsi vemo da je tolk pametn da mu že škoduje :grrr on ma zmerm vse prou, drugi pa nikoli.. itd. zapomnte si to :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nalasc jebes in pises dvoumno?? Razjasn si.. Glede skreta: Ce serjejo v tvoji okolici se tud zamisl, ker ti smrad ze skoduje.

Očitno je da samo 11Matej je razumel kaj sem napisal se mi zdi da je tebi smrad udaril na desno polovico možganov .Preberi še enkrat oziroma beri dokler ne boš razumel kaj sem napisal in nič dvoumnega ni v mojem prejšnem postu vse povedano direktno in razumljivo seveda razen tebi in sky-ju .

lp

Ok urejeno da bosta tudi vi dva razumela:

(((((Gremo se turizma ne pa drek turizma ki posmeti vse živo serjejo tam kjer noben pameten nebi pa ščijejo pred hišo in to je turizem - kultura na nivoju ni kaj reč .

Lahko pa mi daš naslov pa bom prišel k tebi malo na vrt posrat in poscat pa da te vidim kako bi reagiral.

Sicer velja za vse neglede od kod je turist ali iz slo ali iz tujine in sploh se ne oziram in obremenjujem za reg. tablicam je pa dejstvo da so na Obali zelo sovražno nastrojeni nad vsemi ki so in notranjske ,gorenjske .Zame so ti osebki ki so sovražno nastrojeni itak debili .

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je da samo 11Matej je razumel kaj sem napisal se mi zdi da je tebi smrad udaril na desno polovico možganov .Preberi še enkrat oziroma beri dokler ne boš razumel kaj sem napisal in nič dvoumnega ni v mojem prejšnem postu vse povedano direktno in razumljivo seveda razen tebi in sky-ju .

lp

Pol smo pac bli vsi zasmrajeni ob prebiranju tvojga prvega posta... Vem, kako je blo misljen..off

P.S: Post je dvoumno napisan.

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gnojijo ti vrt za "ĐABE" drugače pa malo ti imej kulture in ne govori da so vsi debili....ti si pomojem itq največji car ane??? rd bi biu tvoj prjatu če loh?? :whistle:

glede italjanov pa nebi...ker so pa najbolj neumen narod v evropi....o njihovem bontonu in kulturi se lahko samo :lol1:....nimajo manir!!

Jao kako se nekateri ponavljajo ker osebno mislijo da so car-ji pa nemarajo konkurenco drugače o prijatelstvu verjetno si ta zadnji s katerim bi vzspostavu prijateljske odnose vsaj po vseh dosedaj videnih postih in neumnostih katere si na tem forumu napisal

O italajanih se popolnoma strinjam.

Glede gnojenja jaz nimam problemov z gnojenjem pa tudi če bi kaki pršu gnojit bi se srečal z dvemi dogami.Vidim pa ostalo okolico in po kakem koncertu v Sansimonu je cela Izola pognojena.(Razen mojga vrta seveda)

lp

pa skuliraj se :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol smo pac bli vsi zasmrajeni ob prebiranju tvojga prvega posta... Vem, kako je blo misljen..off

P.S: Post je dvoumno napisan.

Ne samo tebi in sky-ju ker sta edina dva citiral moj post pa noben drugi - še mashina ga ni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič potem malo lepše napiši ane...kako naj človek sklepa kaj si napisu če je dvoumno napisano...

nima veze...sem opazil kaj si napisal in razumem...

drugače pa važno da si ti najpametnejši in vseved...škoda ker nisi politik, bi lahko uštimal zadeve kolko si pameten ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič potem malo lepše napiši ane...kako naj človek sklepa kaj si napisu če je dvoumno napisano...

nima veze...sem opazil kaj si napisal in razumem...

drugače pa važno da si ti najpametnejši in vseved...škoda ker nisi politik, bi lahko uštimal zadeve kolko si pameten ;)

Toliko pa spet nisem pameten bi pa ti lahko kandidiral z viljamovko v roki in želodcu :whistle:

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!