Skoči na vsebino

Slovenska obala in kazni


Fisher

Priporočene objave

Glede pogovora sploh ne bom zguljal besed, ker ....no nima smisla.

Baje pa lahko parkiramo brezplačno v modri coni. Ograniziramo shod in zaparkiramo cel Portorož? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pogovora sploh ne bom zguljal besed, ker ....no nima smisla.

Baje pa lahko parkiramo brezplačno v modri coni. Ograniziramo shod in zaparkiramo cel Portorož? :)

ta bi bla prava :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne. Primorska, znanstveno središče otoške države, rabi nov zagon in eure. Osebno jih bom še vedno podpiral. Sem trmast, kadar moram na WC. Saj ne. Mam lavor s sabo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pred leti smo z družino hodili ko so bili otroci majhni skoraj vsak teden na Bled na lep sprehod okoli jezera katerega je spremljal obvezen obisk slaščičarne in včasih gostilne. Srečevali smo se s prijatelji in njihovimi mladimi družinami.

Potem pa so prišli na Bled redarji in mi prilepili listek, čeprav je bil avto parkiran po vseh pravilih ne da bi koga oviral.

Od takrat dalje nismo več NIKOLI obiskali ne slaščičarne ne gostilne na Bledu. Tega je sedaj deset let !!!

Zanima me kdo je izgubil več? Jaz z kaznijo ali Bled še posebej, če poudarim, da so takrat nehali obiskovati Bled tudi večinoma vsi kateri smo se tam srečevali.

Kaj ni logično, da je ob špicah premalo parkirnih mest?

Kaj ni logično, da je za vsako mesto to tudi znak da prosperira, živi in diha?

Kaj res ni več nobenih toleranc?

Logično je tudi, da turizem pričenja upadati bolj ko se NELOGIČNO uveljavljajo neka pravila in represija.

Mestno redarstvo ....:nono:... ni da bi izgubljal besed.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zanima me kdo je izgubil več? Jaz z kaznijo ali Bled...

Žal se mi dozdeva, da od vseh vpletenih to zanima izključno tebe.

Redarja, ki doživi orgazem ob popanju pildka na sicer kulturno parkirano vozilo, ne zanima, kdo plača njegovo malce nevsakdanjo spolno prakso.

In če lahko sklepam po (za moje pojme) neverjetnem številu motoriziranih turistov, ki sem jih videl pred kakimi 14 dnevi prodirati na Bled, tudi gospod župan nimajo razloga, da bi si okoli tega vprašanja extra belili glavo.

Sumim celo, da se niti ne zavedajo, da en naključni nikolatesla in en naključni hattorihanzo (ki je bil takisto že deležen pisne dobrodošlice redarstva) že par let nista pozobala nobene kremšnite tamkaj ob jezeru. Iz tega zornega kota zna biti najin selektivni gladovni štrajk precej jalov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem bojo kasirali še malenkostno prekoračitev hitrosti :krneki::

http://www.zurnal24.si/cms/novice/index.html?id=127491

Bomo pa kam drugam šli, saj so tudi drugje lepi kraji :naughty:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So prišle okrepitve.

1. Slovenija ni enotna.

2. Če vam karkoli ne paše ni potrebno hodit dol.

3. Če mislite da od vas živimo se motite, ker če mi zapremo luko mislim da bi vi prej pocrkali.

4. Še vedno sem za rampo na Črnem Kalu.

Mi istriani.....

KUK, SEOI-NAGE NI ŠEL ZA REDARJA AMPAK ZA CARINIKA NA ČRNI KAL

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So prišle okrepitve.

1. Slovenija ni enotna.

2. Če vam karkoli ne paše ni potrebno hodit dol.

3. Če mislite da od vas živimo se motite, ker če mi zapremo luko mislim da bi vi prej pocrkali.

4. Še vedno sem za rampo na Črnem Kalu.

Mi istriani.....

Vam je pa res lepo...Imaš res tako dolgo "lajtengo"da ti-vam ne potegne,da boste na najslabšem vi,ki se še veliko več tam vozite?!In kolk razumem bodo te omejitve veljale čez celo leto!Me prav zanima kako vesel boš,ko boš "fasal" kazen ali odvzem oz.oboje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazni na obali, lisice v LJ.....? to samo kaže kako mimo so določeni deli Slovenije! Če hočeš it v mesto greš vsaj v Munchen ne pa v LJ, če hočeš it na obalo greš vsaj na Hrvaško, še boljše pa Grčija ali Španija ali....

Drugače pa eno rampo na Trojanah in eno na Črnem Kalu ono vmes pa poplavimo in imamo vsi obalo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, ta omejitev v Portorožu.

Z njo zafrkavajo sami sebe. Kot piše Sesir, oni se morajo tam voziti vsak dan, mi pa, če smo ravno pri volji, vsakih 100 let enkrat. Pa še to zadnja leta zgolj z biciklom.

Bom imel pa težave z biciklom, pri 10 km/h bom težko držal ravnotežje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazni na obali, lisice v LJ.....? to samo kaže kako mimo so določeni deli Slovenije! Če hočeš it v mesto greš vsaj v Munchen ne pa v LJ, če hočeš it na obalo greš vsaj na Hrvaško, še boljše pa Grčija ali Španija ali....

Drugače pa eno rampo na Trojanah in eno na Črnem Kalu ono vmes pa poplavimo in imamo vsi obalo! :whistle:

Đabe Pervy, žabarji znamo plavat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda , kot da so tistga bedaka od ljubljanskega župana kloniral , pa ga dal na posodo primorcem , zdej lohk pa sam še čakamo , de se nam zgodi kej tacga še na štajerskem , pa kje na koroškem ... , pol bi pa res lahko pozval vse na približno takle način - le v kup , le v kup ubogi motoristi , pa pred parlament eno frko nardit ..:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đabe Pervy, žabarji znamo plavat :P

ja ampak kako dolgo ker na našo novo obalo ne boste smeli splavat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom lahko, ker sem čistokrvna štajerka :P

no ja, no ja, mislim da bo posebna "komisija za štajerstvo" morala to preverit ker si že nekam dolgo v žabariji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš 23km/h ti pol vzmejo izpit. Fino, odstopanje radarja je 3km/h ker prekoračiš hitrost za 100% :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1: ti avtomatsko sledi kazen 1000€ in odvzem izpita. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ni blo kakih radarjev poleti tam vmes... ker sm z avtom zmeri peljal 30,40,50 km/h, pa še to je bilo počasi :trance_33_sleep: :headbang: Itak pa noben ne vozi 10.. haloo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ni blo kakih radarjev poleti tam vmes... ker sm z avtom zmeri peljal 30,40,50 km/h, ....

Ti norc....joj ta današnja mladina :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti norc....joj ta današnja mladina :P

Sej se ne da po omejitvah furat.. se peljem v šolo lepo 55,60 v naselju pa me gre avtobus prehitevat.. :whistle: Kaj nej zdej nardim :D Denarja za kazni pa nimam več, sem že dovolj dal državi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, no ja, mislim da bo posebna "komisija za štajerstvo" morala to preverit ker si že nekam dolgo v žabariji!

ziher je ziher... že vnaprej se opredeljujem za državljana konfederacije slovenije :whistle: . glih toliko da ne bom zgubljal časa s pridobivanjem vize za vsako pokrajino posebej :yea1:. pa brez zamere, mam povsod prijatelje in znance. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!