Skoči na vsebino

Destination anywhere


Dr.Kitty 28

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi skupaj!

Prvih 14 dni v avgustu imam dopust in se nameravam odpraviti na kšno furo. Ker pa mi ni nič preveč všeč, da bi se odpravil čisto sam, iščem kšnega ali kšno, ki bi se v tem terminu tudi odpeljal-a na dopust. Lahko vzamem tudi kšno sopotnico na motor. :whistle:

Sem preprost, ne kompliciram in sem fleksibilen, tako da mi je čisto vseeno ali se gre s šotori ali pa se spi po apartmajih, hotelih....

Kar se tiče destinacije, imam še vse karte odprte.... Če bi imel 3 tedne frej, bi šel 100 % v skandinavijo, tako se pa mislim vozit nekoliko bližje... je pa vse stvar dogovora z zainteresiranimi... npr. dolomiti, švica, francoske alpe, provansa, toskana, jadranska obala, grčija....men je vse kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Sam planiram pot v Grčijo prve tri tedne Avgusta, vendar bom verjetno prvi teden stacionaren nekje v ob hrvaški obali z kolegi/kolegicami(nimajo motorjev). Dejansko bi šel potem proti Grčiji iz Črne gore, čez Albanijo in Makedonijo od 6-7 Avgusta dalje. Če ti je ql se lahko dobimo kje al v Grčiji ali Črni gori in gremo ta del poti skupaj.

lp srecko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporoč mi tvojo številko, pa če se bom vozil kje po jadranu, greva lahko skupaj naprej....zihr pa ne bom en teden doma čakal :whistle:

Pa s kje boš poj ti startal - hrvaška al črna gora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!