Skoči na vsebino

Sejmi 2003


Ice

Priporočene objave

Mene zanima tale sejem v Padovi. Se da izvedeti kaj podrobnosti? Bi šel še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima tale sejem v Padovi. Se da izvedeti kaj podrobnosti? Bi šel še kdo?

Mene tud zanima ta sejem, ker sem slišal da se da tam dobit poceni stvari.

Kdaj pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 - 19 January INTERNATIONAL BIKE EXPO SHOW

CHOPPER & CUSTOM SHOW

--------------------------------------------------------------

Pa tukaj lahko kupiš tudi opremo za Touring in sport motor ali imajo sam čuper stuff :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj ta tema še živi :?:

Sejem v Januarju obvezno kdaj, Sanda7 glede na to da imaš izkušnje prosim kakšen predlog :lol:

Ali letos oz.drugo leto tudi greš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa motorshow v Bologni od 7. do 15. Decembra 2002! Tam se tudi da kupiti kar nekaj stvari in si se marsikaj zanimivega pogledat! Gre kdo dol? Jaz grem ampak ne vem se tocno kdaj in s kom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa motorshow v Bologni od 7. do 15. Decembra 2002! Tam se tudi da kupiti kar nekaj stvari in si se marsikaj zanimivega pogledat! Gre kdo dol? Jaz grem ampak ne vem se tocno kdaj in s kom ;)

O tem smo razmišljali v štabu Orajkov, jest osebno bi šel! Mogoče se tuki na Forumu skupi vzamemo, pa gremo a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa motorshow v Bologni od 7. do 15. Decembra 2002! Tam se tudi da kupiti kar nekaj stvari in si se marsikaj zanimivega pogledat! Gre kdo dol? Jaz grem ampak ne vem se tocno kdaj in s kom ;)

O tem smo razmišljali v štabu Orajkov, jest osebno bi šel! Mogoče se tuki na Forumu skupi vzamemo, pa gremo a ne?

Za to varianto sem takoj ZA, sam ce grem morm it od 7. - 13. Decembra ker sem od 13. naprej na smucanju (2. vikend sejma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi iti v sejem v Bologno, organizira AP Vrankar prevoz 14.12. za vsega 7000 SIT. V ceno je vključen prevoz, kavica, ena pijača in sendvič na busu. Doplačati je potrebno vstopnico, ki je 20EVR.

Info dobite na tel. št. 01/834-60-23 ali 041364864

Srečno vožnjo vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi iti v sejem v Bologno, organizira AP Vrankar prevoz  14.12. za vsega 7000 SIT. V ceno je vključen prevoz, kavica, ena pijača in sendvič na busu. Doplačati je potrebno vstopnico, ki je 20EVR.  

Info dobite na tel. št. 01/834-60-23   ali 041364864

Srečno vožnjo vsem.

Od kdaj do kdaj pa je ta sejem odprt ? Ker jest namreč 14.12. ne morem jt :cry:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že kdo pripravlja izlet za februar 2002 v Munchen? Nas iz Velenja je kar nekaj in bi se rade volje komu priključili!

Sam seveda je treba iti v petek (mislim, da traja 3 dni)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če bo iz Slovenije kej organiziran prevoz do Münchna?

Pa kok pride prevoz pa iz kje!

LEPO LEPO BI PROSILA ZA ODGOVOR!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je šlo kar nekaj avtobusov gor med njimi tudi ta ki ga je organiziral nekdo s foruma in mislim da je najbolše da letos vajo ponovite seveda z avtobusom za 50 ljudi (veliko več prostora med sedeži) in avtobusom ki nas bo tudi nazaj pripeljal! :oops: :wink:

Mislim da se prehitro sekiraš za odhod raje šparaj da ne boš šla samo na izlet ampak na pošteno zapravljanje. :D kot mi lani potem smo pa na meji cvikal pa je nekdo poskrbel za čudežno tihotapljenje. Upppsss mislim da to berejo tudi ljudje s carinarnice. :twisted: ma naj kar berejo se ne sekiram kaj preveč. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tihotapljenje kako tihotapljenje????

Ja kdo pa je mel še za to cajt ob porivanju avtobusa in njegovem gašenju!No morm pa priznat da so nam tako prav lepo popestrili izlet!Sam upam da ni blo vračunan v ceno izleta! :D :shock: :oops:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upppsss mislim da to berejo tudi ljudje s carinarnice. ma naj kar berejo se ne sekiram kaj preveč.

hanzi pa veš, da smo povsod. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa THE BEST, če je vse organiziran! Kdaj ste se pa lani približno prijavili? Ja...hvala za odgovor :lol:

No pridni bodite, pa se še kej oglasim! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni dabest, ker ni nič še organiziranega.

Organizatorja bomo morali najti med nami samimi, vendar menim, da s cirkusom ni potrebno pričeti pred koncem januarja 2003.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!