Skoči na vsebino

Sejmi 2003


Ice

Priporočene objave

Ja pol pa THE BEST, če je vse organiziran! Kdaj ste se pa lani približno prijavili? Ja...hvala za odgovor :lol:  

No pridni bodite, pa se še kej oglasim! :P

Spremljaj forum vsaj enkrat na teden pa ti garantiram da ne boš mogla zviset. :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da je lani avtobus gorel? Ne Kekec III???:shock:  :?:  :P   :o  :wink:  :oops:  :oops:  

sori...se enkrat :lilangel:

Nič jasno......a si ti tut mela prstke zravn???????????????? :shock: :shock: :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a si ti tut mela prstke zravn???????????????? :shock:  :shock:  :shock:  :wink:

V bistvu je (po Kekčevem prepričanju) za napačno ročko prijela :wink: :roll: :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hudiča, kaj češ...ob tako pestri izbiri ročk je izbrala eno samo samcato in edino napačno...potem je bil pa pršeč bel konec :) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v Bologno z avtom!Men se nekak ne da z busom!Če bi zbrau še ene tri za v avto si delil stroške za benz in avtocesto!Zjutri štartaš zelo zgodi pol pa po ogledu sejma pičiš nazaj!Po moje bi šlo a je kdo že naredu ta podvig!Ma me zanima kaj se v It. dogaja!Je kdo za?

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero! Osebno drugače raje potujem z avtobusom, ker ti ni treba na nič mislit. Bi šel pa tudi z avtom, če je dovolj prostora notri. Zame je interesantna sobota 14.12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si za najdeva še dva pa pičimo!Ideja sebo mogoče prijela!Mogoče se bodo ženske kar steple za plac-seveda da naudo zamudile sejma valda!! :D :oops: :shock:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si za najdeva še dva pa pičimo!Ideja sebo mogoče prijela!Mogoče se bodo ženske kar steple za plac-seveda da naudo zamudile sejma valda!! :D :oops: :shock:

Ciao,by Pero

A punce rabita! Mislim da ni problema za punce samo mal kavalirja se morata narest! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem ze nazaj doma ;) KAr se avtomobilizna me je sejem navdusil ( Ferrari F1, Maseratiji no ja vsega...), kar pa se motociklizma tice sem pa malo malo razocaran! Nikjer opazil Yamahe, Kawasakija, Suzukija pa se bi lahko nasteval....sice rpa je dobro poskrbela Honda, Aprilia in Ducati....pravtako ni bilo nobenih dirk z motorji na pisti, razen s krosi so skakali! No ja drugace sejem full dober, dosti showa povsod tako da mi niti malo vseeno ni zal da sem si ga ogledal! LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si za najdeva še dva pa pičimo!Ideja sebo mogoče prijela!Mogoče se bodo ženske kar steple za plac-seveda da naudo zamudile sejma valda!! :D :oops: :shock:

Ciao,by Pero

moj kolega "kucan" je rekel da bi šel pa da nima prevoza mislim, da lohk tudi nanga računaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mi splača v Bologno it kupt hlače,jakno, rokavice in škornje - za sport turerja (črno usnje oz goretex za ženski del):?: :?: :?: :?: :?:

A je bilo kaj opreme videti.

Benz do dol kar nekaj stane, avtocesta pa tudi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok, cestnin je za 8000 SIT, bencina pa za 900km. Če bi šel samo zaradi nakupa dol, se pomoje ne splača. Sploh naj pa Racing pove koliko se da kaj kupit in kakšne so cene. Če greš pa še malo show gledat, se pa splača - tudi če nič ne kupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No članov za v bologno pa res ne morem zbrat!Cestnine so res visoke ni kej!Za vse skup bi mene pršlo (cestnina + benz) 18.000 sit!Kar pa sploh ni mal če bi bli pa štirje v avtu pride to 4.500 sit na osebo + 20 eurotov za karto+hrana pa si nekje na 10.000 sit kar je ful dost pa mislm da tm dol nauš kupu nič ugodnega to je Bologna motor show in tega zadnjega res ne manjka!Problem zna bit vreme oz azmere na cestah in utrujenost voznika 900km +10 ur na nogah po sejmu hodt!Je sedaj če vedno kdo za????Jst sem-za poln auto!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S še tremi kolegi smo šli z avtom, pride cnej, avtobus stane tok k avoin.

Stroški: cestnine v Italiji 25 euro + pri nas 1600 + bencin.

Aja, pa še sam svoj gospodar si.

A se mi splača v Bologno it kupt hlače,jakno, rokavice in škornje - za sport turerja (črno usnje oz goretex za ženski del):?: :?: :?: :?: :?:

A je bilo kaj opreme videti.

Benz do dol kar nekaj stane, avtocesta pa tudi :P

Jst sem zase iskal kombinezon pa je bila samo ena moja številka ( 48 ), vendar mi barva ni ugajala.

Imajo full majhne in full velike številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S še tremi kolegi smo šli z avtom, pride cnej, avtobus stane tok k avoin.

Stroški: cestnine v Italiji 25 euro + pri nas 1600 + bencin.

Aja, pa še sam svoj gospodar si.

A se mi splača v Bologno it kupt hlače,jakno, rokavice in škornje - za sport turerja (črno usnje oz goretex za ženski del):?: :?: :?: :?: :?:

A je bilo kaj opreme videti.

Benz do dol kar nekaj stane, avtocesta pa tudi :P

Jst sem zase iskal kombinezon pa je bila samo ena moja številka ( 48 ), vendar mi barva ni ugajala.

Imajo full majhne in full velike številke.

A letos pa ne boste šli!??

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S še tremi kolegi smo šli z avtom, pride cnej, avtobus stane tok k avoin.

Stroški: cestnine v Italiji 25 euro + pri nas 1600 + bencin.

Aja, pa še sam svoj gospodar si.

A se mi splača v Bologno it kupt hlače,jakno, rokavice in škornje - za sport turerja (črno usnje oz goretex za ženski del):?: :?: :?: :?: :?:

A je bilo kaj opreme videti.

Benz do dol kar nekaj stane, avtocesta pa tudi :P

Jst sem zase iskal kombinezon pa je bila samo ena moja številka ( 48 ), vendar mi barva ni ugajala.

Imajo full majhne in full velike številke.

A letos pa ne boste šli!??

Ciao,by Pero

Smo bli v soboto 7.12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo če enkrat skupi?!! :D :roll: :x :shock: :twisted:

No in je blo kaj vredno ogleda!!???

Ciao,by Pero

Se ne splača.

Vsako leto je manj za videt

in vedno več ljudi, ki preverjamo če je to res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo če enkrat skupi?!! :D :roll: :x :shock: :twisted:

No in je blo kaj vredno ogleda!!???

Ciao,by Pero

Se ne splača.

Vsako leto je manj za videt

in vedno več ljudi, ki preverjamo če je to res.

Izjava leta :twisted: pa se res je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Bologna je že mimo, bo kmal že sejem v Padovi...

Pa niti ni tko daleč in se verjetno kar splača it :?:

A je bilo prejšnja leta kaj pametnega za kupit, al je tudi tu bolj šov kot v bologni :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako je pa kaj z vračilom davka za stvari kupljene na sejmih?

Če nekaj kupiš kje blizu meje se drugič pač vrneš in ti vrnejo davek, kaj pa če je firma, ki prodaja na sejmu naprimer iz milana :?:

A se da to urediti kako drugače?

Sem enkrat slišal, da te zadeve urejajo nekje v LJ, a kdo kaj več ve o tem :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!