Skoči na vsebino

Aprilia Tuono V4 - 2010


Fazer03

Priporočene objave

:naughty:

Build quality and reliability is up there with the best, and to say Aprilia is an Italian version of Honda isn’t stretching it at all.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda k bicikl, nkjer nč, edin tank so pustil :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.. Meni niso všeč ti novodobni "minimoti", mora bit nek od motocikla zaboga! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so bili pa vedno všeč minimalistični motorji, kjer ima vsak del svojo funkcijo in ni preveč nepotrebne navlake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepotrebna navlaka na motorju tudi meni ni všeč, ampak ne sme bit pa vse nekaj preveč miniaturno.. Že pri mojih 186cm se mi zdi da so vsi ti novi SS in športni nakedi nekam majhni, pa je še veliko večjih motoristov.. Ajde, razumem, da se dimenzijsko motorje dela za povprečnega motorista. Ampak pri tem minimalizmu, ki ga je zaznati v zadnjih letih pa skoraj že malo pretiravajo. More bit nek od motorja, drugače si raje pecikl kupim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz večinoma vozim bolj letalonosilke od motorjev in mi za spremebo paše majhen, lahek in okreten motorček.

Se pa strinjam, da mora ergonomija ustrezati kljub velikosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mal bolš pogledate, vidite da je kar konkreten kos mopeda tole..kar se sprednjega dela tiče..

zadej ga pa ni..ker je tole ena probna zadevca in niti ne rabijo zadej met nekega hudega sedeža...

sigurno bo končna verzija malo večjih gabaritov zadaj..

spredaj je pa že sedaj okej..

nekaj plastike še sigurno pride gor tako kot pri vseh dosedanjih tuonotih..

sicer pa je že prva rsv tuono zelo lahkoten in okreten motorček..edino na mestu moraš mal več "popravljat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdej bi mu sam špegle sunil, da bi lahko približal mojega en korak bližje perfekciji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!