Skoči na vsebino

Kaj se lahko zgodi večkratnim kršiteljem


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Zanimivo.

Pri pregledu evidenc so ugotovili, da so voznika v preteklih dveh letih zaradi kršitev cestno prometnih predpisov obravnavali že 19-krat, najpogosteje zaradi vožnje brez vozniškega dovoljenja in pod vplivom alkohola. Samo letos so mu zasegli že sedem osebnih vozil in motor. V vseh končanih postopkih je sodišče odločilo, da se zasežena vozila uničijo.

Kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha.... tut mene ustavijo brez izpita.... do zdaj skoraj vedno..... :blush: ampak ne morem odrast in se spravit nosit tole zadevo s sabo...

ampak res smešno....kaj vse so mu zasegli.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz ni potrebno ob tem omeniti, da gre verjetno za "obcana", katermu jest recem cigan..

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz ni potrebno ob tem omeniti, da gre verjetno za "obcana", katermu jest recem cigan..

In kwa pol? Glavn, da so enga umaknli - kretena, vseen, ktere barve je ... No, zgleda, da je biu tut motorist, a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo verjetno, ampak kar sigurno da je cigan, ker navadnega ˝civila˝ bi po tolikih kršitvah tako obrali da si niti zarjavelega clia ne bi mogel več privoščiti, cigan pa pač dela kar hoče, denarja za kazni mu nimajo od kje vzeti, socialne mu pa itak ne morejo pobrat ker je revček cigan pa nikjer ne more dobit zaposlitve..........hja, saj bi bil neumen če bi šel delat, ko pa dnar kar sam pada v važar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K0ci, tudi ti lahko začneš živeti na tak način, če se ti zdi tako idealen ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K0ci, tudi ti lahko začneš živeti na tak način, če se ti zdi tako idealen ...

Nisem vedel, da je K0ci cigan... :unsure:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K0ci, tudi ti lahko začneš živeti na tak način, če se ti zdi tako idealen ...

evo že spet si nekaj pameten :headbang: saj kaj drugega od tebe človek niti ne more pričakovat.............in ne ta način življenja ni idealen, samo bi taki osebki lahko pokazali določeno spoštovanje do tistih, ki jih hranijo in živijo, ne pa pizdarije delat vsepopvprek kakor se jim zazdi, roke ki te hrani se ne grize ;)

Nisem vedel, da je K0ci cigan... :unsure:

D.

kdo je pa rekel da sem jaz cigan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K0ci, tudi ti lahko začneš živeti na tak način, če se ti zdi tako idealen ...

kdo je pa rekel da sem jaz cigan :hmm:

Mashina je rekel - zgoraj omenjeno možnost izbire imajo samo cigani...

Ne vem, ali je, ali ni - ampak, če ni, lahko to postane, čisto uradno.

A res? Kako pa?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo že spet si nekaj pameten :headbang: saj kaj drugega od tebe človek niti ne more pričakovat.............in ne ta način življenja ni idealen, samo bi taki osebki lahko pokazali določeno spoštovanje do tistih, ki jih hranijo in živijo, ne pa pizdarije delat vsepopvprek kakor se jim zazdi, roke ki te hrani se ne grize ;)

1.) Nihče od nas ne VE, ali je bil ta problematični osebek gypsy ali ne.

2.) Tudi, če bi bil - očitno so ga policisti obdelali že nekajkrat, kajne? In verjetno ga bodo še kdaj, v tem primeru.

3.) Zlo vas žulijo tile cigani ... bistveno bolj, kot vi njih ...

4.) Ljudje, etnične skupnosti, so v Sloveniji enakopravne, izjeme so ustavno/zakonsko regulirane.

5.) Tako, kot lahko ti za cigane trdiš, da živijo na tvoj račun (čeprav to ni res - smo pač socialna država in če že, živijo na državni račun, ali pa ne ...), tako lahko nekdo trdi, da ti živiš ali koristiš določene ugodnosti države "na račun nekoga drugega". Samo stvar perspektive, veš ;)

Ampak, super, da ste tako hitro spet začeli o ciganih ... Kaj pa, če se izkaže, da je to en 'čisto navaden Janez Novak', ki pač rad cviček tanka, pa mu za pleh ni tako zelo mar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Kako pa?

Izrečeš se za cigana, dokažeš, da živiš na 'njihov tradicionalen način' ... Nihče ne bo preverjal tvojih genov ... Je pa res, da se boš moral zlo s šmirom namazat, da bi ti (vsaj jaz) verjeli :D pa še na Motosvetu ne bi smel tolk viset pol ... ni 'tradicionalno' ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4.) Ljudje, etnične skupnosti, so v Sloveniji enakopravne, izjeme so ustavno/zakonsko regulirane.

5.) Tako, kot lahko ti za cigane trdiš, da živijo na tvoj račun (čeprav to ni res - smo pač socialna država in če že, živijo na državni račun, ali pa ne .. .) , tako lahko nekdo trdi, da ti živiš ali koristiš določene ugodnosti države "na račun nekoga drugega". Samo stvar perspektive, veš ;)

Ta tema ni letela direkt na cigane ker jih ubožčkov nebi marali brez razloga. Marsikateri dolenjec (jaz nisem) lahko iz prve roke:

a) da cigoti NISO obravnavani enako kot ostali. Dol v črnomlju je celo tako da lahko "naberejo" nekaj stvari v trgovini (ali je bilo če je že mimo, bo kak od tam vedel več povedat)

B) da se jih ne mara z razlogom.

Enakopravnost se žal tako "uporablja" ko pride do pizderije (beri: folku vrže ven ventile ker nobena inštanca ne naredi 0). Itak pa noben nič ne upa ker tako ko se jih "po reglcih" kaznuje, smo v CIA world facbooku kot država ki ne spoštuje pravic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) Nihče od nas ne VE, ali je bil ta problematični osebek gypsy ali ne.

2.) Tudi, če bi bil - očitno so ga policisti obdelali že nekajkrat, kajne? In verjetno ga bodo še kdaj, v tem primeru.

3.) Zlo vas žulijo tile cigani ... bistveno bolj, kot vi njih ...

4.) Ljudje, etnične skupnosti, so v Sloveniji enakopravne, izjeme so ustavno/zakonsko regulirane.

5.) Tako, kot lahko ti za cigane trdiš, da živijo na tvoj račun (čeprav to ni res - smo pač socialna država in če že, živijo na državni račun, ali pa ne ...), tako lahko nekdo trdi, da ti živiš ali koristiš določene ugodnosti države "na račun nekoga drugega". Samo stvar perspektive, veš ;)

Ampak, super, da ste tako hitro spet začeli o ciganih ... Kaj pa, če se izkaže, da je to en 'čisto navaden Janez Novak', ki pač rad cviček tanka, pa mu za pleh ni tako zelo mar?

1.) se vidi da res živiš malo pred šmartno goro, kajti če bi živel na dolenjskem bi rekel drugače, sem videl kar precej primerov takole ko sem se peljal mimo, da so ustavili cigana, nato pa naslednji dan v časopisu: ustavili vinjenega XX-letnika (in ja, tudi pod 18 let pride številka, saj se tam po žabjaku tudi že 10 letniki podijo z avtomobili)) brez vozniškega in z tehnično neizpravnim avtomobilom, v zadnjih dveh letih je bil obravnavan že XX-krat.... in sem 100% prepričan da je tudi tole bil cigan

2.) to je napaka, da ga bodo sploh imeli možnost še obravnavat.......ali v čuzo ali pa čez mejo

3.) recimo da živiš v strnjeni soseski, kateri sosed bi tebe bolj motil, tisti ki normalno pozdravi in ne dela zdrahe, ali tisti ki cele dneve nažiga muziko kot da ima koncert doma, da se po celi ulici sliši???

4.) ni videt :grrr

5.) nisem nikjer napisal da živijo na moj račun, ker niti ne morejo, ker nisem nikjer redno zaposlen, samo ni pošteno do tistih kateri jih res živijo

6.) glej prvo točko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebala vas zaplankanost pa omejenost s temi cigani ! :fredy:

pa po slovenskih goricah maš cele rajde takih "junakov" z zajetnimi kazni ! malo povprašajte plave s ptuja ali ormoža ! doma stare krntije, sodi vina in prazne denarnice in glave !

me ne to so vsi cigani ! ma kurac, vsi so čefurji ! eh drek, vsi so hrvati ! lej jih domobrančke ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K0ci, kr neki bluziš. Sploh ti ne bom odgovarjal.

Lep dan želim vam v Zaplankiji ...

saj ni treba, da se ti ne bo kdo smejal, pa tudi v temi rakitna lahko nehaš pametovati ljudem o vožnji, če si tam pameten o tem kako nevarna je hitra vožnja in kako ogrožajo druge udeležence v prometu še tukaj kaj povej na to temo, ampak tukaj pač ne, cigan lahko dela kar hoče, ..............še tam se ugasni (pa v drugih temah tudi), pa bo vse v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.) Tako, kot lahko ti za cigane trdiš, da živijo na tvoj račun (čeprav to ni res - smo pač socialna država in če že, živijo na državni račun, ali pa ne .. .) , tako lahko nekdo trdi, da ti živiš ali koristiš določene ugodnosti države "na račun nekoga drugega". Samo stvar perspektive, veš ;)

nekaj mi ni jasno............. je pojem "drzava" nekaj abstraktno-filozofskega ali bolj oprijemljiva "zadeva"?

ker konec koncev, ce je to samo abstrakcija se odklopim iz raznih fiskalno-zakonskih obvez in me rahlo boli vse skupaj. in ce to pocne nekaj 100.000 ljudi bo "drzava" hitro znala ukrepati. ni potrebno biti znanstvenik, da ugotovis zakaj.

"drzava" smo ljudje, ki v njej zivimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni treba, da se ti ne bo kdo smejal, pa tudi v temi rakitna lahko nehaš pametovati ljudem o vožnji, če si tam pameten o tem kako nevarna je hitra vožnja in kako ogrožajo druge udeležence v prometu še tukaj kaj povej na to temo, ampak tukaj pač ne, cigan lahko dela kar hoče, ..............še tam se ugasni (pa v drugih temah tudi), pa bo vse v redu

You're missing the point ...

Sem kje rekel, da sem proti temu, da pijane in prepotentne voznike, tiste brez izpitov, in s tehnično neadekvatnimi vozili, izločajo, samo zato, ker so mogoče cigani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi ni jasno............. je pojem "drzava" nekaj abstraktno-filozofskega ali bolj oprijemljiva "zadeva"?

ker konec koncev, ce je to samo abstrakcija se odklopim iz raznih fiskalno-zakonskih obvez in me rahlo boli vse skupaj. in ce to pocne nekaj 100.000 ljudi bo "drzava" hitro znala ukrepati. ni potrebno biti znanstvenik, da ugotovis zakaj.

"drzava" smo ljudje, ki v njej zivimo.

Seveda, država smo vsi. Konec koncev - ziher tudi na račun ciganov dobimo kaj evropskih sredstev, a? :naughty: Morda pa so celo 'koristni za to državo'?

Skratka - to make a long story short - vsak je lahko po veri, barvi kože, tudi načinu življenja (v okvirih zakonskega) tisto, kar želi biti. In imamo policijo, ki take, ki delajo 'narobe', obdeluje s primernimi procedurami. In tu ne igra veze, al si cigan, al pa 'čistokrvni Slovenec' (karkoli že to naj bi bilo) ...

K0ci in še nekdo pred njim pač posplošuje - in prav posploševanje je tisto, česar menda motoristi ne marajo, ker jih folk 'po strani gleda' itd itd itd ...

Kot bi jaz rekel vsakič, ko se kdo razstreli z motorjem "Ziher je bil kak nedojeban tinejdžer na nindži ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............še tam se ugasni (pa v drugih temah tudi), pa bo vse v redu

PS: a če se ne 'ugasnem', pa ne bo vse v redu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebala vas zaplankanost pa omejenost s temi cigani ! :fredy:

pa po slovenskih goricah maš cele rajde takih "junakov" z zajetnimi kazni ! malo povprašajte plave s ptuja ali ormoža ! doma stare krntije, sodi vina in prazne denarnice in glave !

me ne to so vsi cigani ! ma kurac, vsi so čefurji ! eh drek, vsi so hrvati ! lej jih domobrančke ! :krneki:

Ptuja pa mi vseeno ne prestavljaj v slovenske gorice, madonca! :rolleyes:

Sicer pa se tudi v močvirju najdejo cele rajde "junakov". Idi malo na Škofljico povprašat. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, država smo vsi. Konec koncev - ziher tudi na račun ciganov dobimo kaj evropskih sredstev, a? :naughty: Morda pa so celo 'koristni za to državo'?

o ja, saj elektrika je tudi koristna, samo ne vem kako bi ti bilo všeč če bi šel nad tvojo bajto nekaj 100kV daljnovod :hmm:

in mobilna telefonija je tudi koristna in uporabljaš jo vsak dan, ampak, a bi imel na strehi svoje hiške GSM centralo??? dvomim

Skratka - to make a long story short - vsak je lahko po veri, barvi kože, tudi načinu življenja (v okvirih zakonskega) tisto, kar želi biti. In imamo policijo, ki take, ki delajo 'narobe', obdeluje s primernimi procedurami. In tu ne igra veze, al si cigan, al pa 'čistokrvni Slovenec' (karkoli že to naj bi bilo) ...

ja sam si v prvem postu spraševal če je kdo od nas, pa smo ti pač povedali da je bil en cigan, lahko bi ti pač rekel da je bil en dolenjc, al pa gorenc, al pa štajerc, primorc, ljubljančan,...

K0ci in še nekdo pred njim pač posplošuje - in prav posploševanje je tisto, česar menda motoristi ne marajo, ker jih folk 'po strani gleda' itd itd itd ...

Kot bi jaz rekel vsakič, ko se kdo razstreli z motorjem "Ziher je bil kak nedojeban tinejdžer na nindži ..."

če tebe moti da te ljudje postrani gledajo tudi ok, mene pač ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, jst sm dejle gledou poročila in prepoznal tistga zmahanga cliota zarad katerega sem moral že 3x stoppie nardit, ker me je nagraužno izsilu, enkrat tudi ko sem bil že sredi križišča in sem imel jaz zeleno luč, on pa rdečo (in sem vozil popolnoma po predpisih)

in ja, da ne bo več debate; V AVTU JE BIL CIGAN IZ ŽABJEKA :naughty:

tisti, ki vam ni treba živeti z takimi nadlogami bodite raje tiho, da jih ne bomo slučajno k vam preselil :naughty:

Popravljeno . Popravil pero27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ja, da ne bo več debate; V AVTU JE BIL CIGAN IZ ŽABJEKA :naughty:

tisti, ki vam ni treba živeti z takimi nadlogami bodite raje tiho, da jih ne bomo slučajno k vam preselil :naughty:

In kako boš ti nekoga drugega preselil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!