Skoči na vsebino

Kaj se lahko zgodi večkratnim kršiteljem


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

ker sem že prekinil konverzacijo, se bom tega tudi držal in govoril o njem v tretji osebi.

1. ker sredi polja ni videl table za omejitev hitrosti na 50km/h, naj se zamisli o koncentraciji med vožnjo( če bi v tistem trenutku s polja zapeljal traktor na cesto pa bi predvideval motoristovo hitrost max.50,on je pa vozil 80 procentov hitreje, bi bil "seveda kriv traktorist"), ali pa gre k okulistu.

Ej, stara mama - izpit sem zgubil zaradi pik z avtom (viš, spet nekaj ne veš, kr neki na suho pljuvaš). Z motorjem mi policaji niso še nič pik nabijali, čeprav jim ZMERAJ ustavim. Nikjer ni blo nobenga vozila, bila je pustna sobota, jaz sem ob 1h zjutraj napihal 0.0. No, kakorkoli - če bi bila nesreča, verjetno ne bi jokcal, kako so drugi krivi itd. No, mogoče bi rekel, daj e "država = pizda" ... Ker to je moderno ...

3. Pejt štrajkat, v tem si odličen (baje) : mogoče ne prav odličen,boljši pa sigurno.po njegovo pa samo baje,ker

ga ni bilo(out of cohones zaradi malo dežja).

Spet napaka. Bil sem tam, kaki dve uri (v kosu, od 16h do 18h) sem bral cajtenge in kofetkal tam okoli ter čakal, če bo kak štrajk (, pa še pred tem nekajkrat okoli 12h, 13h, 14h, 15h - ker sem imel glih take opravke) ... In mislim, da sem te tudi videl, ko si se pripeljal in potegnil dolg nos :whistle:

5.naj ne sodi tujega življenskega okolja po svojem. se izkaže,da : glejte konec točke 1.

6.no zdej mu pa lahko tudi eno vrnem nazaj:

ta mali (jaz stari) se neargumentirano in izven meja neke osnovne kulture na forumu zadira in tuli name : da ARGUMENTIRANO - ni.

niza žaljivke : Za take vreščeče stare babe, kot si ti ;enoglasno vreščanje starih jokavih babnic;

neosnovano obtožuje: Obstajajo tudi teorije, po katerih je v vsakem od nas skrit kriminalec ... tudi v tebi.

(vir:dogovarjanje s hrvati )

in še brez veze jokca: Nisi kričal, si pa zganjal kraval in skušal osebno diskreditirati nekega posameznika, češ, kaj

ti bo pa ta razlagal stvari ( s tem misli seveda sebe)

se grebe in vtikuje v relacije brez povezave :- Alla je govorila Sesiru, ne tebi(ja bo že sama poskrbela zase - sem citiral njo in bilo je v zvezi njenih dveh postov, ki sta se vsebinsko navezovala en za drugim! - glejte konec točke 1.)

in 7. za konec še nepravilno citiranje: izrez prvega stavka posta od @alla :ne,se ne dela norca ; Neiskren? ;

Tukaj pač ni govora o nobeni inteligenci !!! še stavek v celoti :::::

orji ! zahvaljujem se Vam za to možnost, da sem se lahko postavil v svoj bran. najlepša hvala! thumper

To, da vreščiš ko stara baba, ni žaljivka, pač pa primerjava, kako izpadeš, ko brez argumentov klobasaš in me skušaš diskreditirati. Priznam, da je zelo sočna - ampak, res, bolj žaljiv nisem želel biti.

Neosnovano obtoževanje - pravim, da so to le teorije, nihče te ni obtožil :-). Daj, nauči se brati.

Ne vtikujem se v relacije brez povezave - govora je bilo o meni, to še zdaleč ni 'brez povezave'.

Nepravilno citiral si pa ti sam, thumbek.

Ok, ta pojasnila so bila nujna, da ne bi Thumperjeve neresnice prevladale kot neka "splošno veljavna resnica (nedokazana).

Zdaj bom pa 'priden', ne bi rad šel spet v hladilnico.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče gopoda z žabjeka. tradicija in zgodovina njihovega obstoja in delovanja sta na močnih temeljih.

Pa vendar so vsi na prostosti, povsem svobodni državljani očitno. Le kaj delajo policisti? Morda pa gospodje le ne kršijo toliko zakonov, kot si predstavljajo 'drugi državljani'? Ali pa gre le za obrekovanja? Pač za to, da nekdo nekomu enostavno ni všeč, ker je preveč drugačen? Saj kriminalci obstajajo vseh barv in velikosti, hej, še celo različne frizure imajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor kaže bo kmalu na TVS oddaja "Barikade"....še pomnite tisto oddajo, ko se mora cela vas v najkrajšem času zbrati in narediti barikade da se ne bojo kakšni Strojani peljali mimo.....

...shit , ampak Strojani so zaprti....shit pa ta demokracija....kdo bo sedaj igral "bad guy-se"?

this is a trick question, right?! :huh::hmm:

(motoristipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker smo izgubili vozniško zaradi vožnje s hitrostjo 90 na uro nekje, kjer je bila omejitev 50 km/h, pa nismo videli table (sredi travnikov na Ptujskem polju).

Ti si pa res tapravi norc!

1. V 50 si se pripeljal 90!Nisi normalen!

2. Pametuješ vsepovsod kako je potrebno biti pazljiv in počasi vozit.Sploh,kjer je omejitev 50!Ti pa tak divjak!

prvo pometi pred svojim pragom,pol pa serji po drugih!

3.Pa ne zdaj lagati,da se tabla 50km/h ni videla!Ker če se katerikoli znak na cesti "ne vidi" ali je prekrit z kakšnimi vejami ali karkoli podobnega ti policisti-oz. kasneje sodnik ne more odvzeti izpita,niti napisati kazni!Oz. ti lahko policist napiše kazen-vendar jim pa ugovoru in predložitvi dokazov le to ni potrebno plačati!

Pa to ni kaka"baba kazala" ampak je dejstvo!Sem že osebno urejal tak problem!

Psihijater ti tk ne bi dovolil vožnje po cesti :evilgrin: Psiholog pa je imel očitno tisti dan že preveč dela in se te je na hitro znebil!Sam,da je pokasiral 37eu!

Zdaj pa se umikam,ker si mi res preveč....uživaj svoje zlagano življenje!

Dejansko si na nivoju nekaj let starega otroka!Sigurno pa manj kot 10let starega!Saj bi v tem primeru lahko že užalil kakšnega osnovnošolca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mashina sam tko, na začetku katerekoli teme je napisan naj se jo držimo...Ampak fora je da katerokoli temo pogledamo, k ti začneš pisat skrene s poti, se pravi ni problem v nas ampak v tebi...Sicer pa v temi Rakitna je na začetku miha lepo napisal brez kozlarij pa vsega...Ampak glej ga zlomka, čim si se ti utaknu v temo je že začel se kreg pa vse ostalo...Jst bi se na tvojmu mestu mal zamislu...Pa res se vtikaš v vsak post, jst sm gor že dobra 4 leta pa mam komi 300 postov, ti si jih pa v enem letu naredu 3000. Dej model nehi bit serator, vse se da na lep način povedat, ampak v tvjih besedah je enostavno če bereš med vrsticam, da folk jebeš v glavo, ma nismo vsi tok prfukneni, zato pa je v vsaki temi kreg...Sory za off topic...Ampak več al mn gre čez vse meje tole nabijanje mašine... :headbang:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Moto GP sam tko, na začetku te teme, ki sem jo jaz odprl, je jasno napisano moje vprašanje - če je ta model kdo od tukaj ... vse ostalo je torej 'odveč', kajne? A kljub temu se je začelo nabijanje, in ne z moje strani ...

Tema o Rakitni pa - sori, divjanje in dirkanje na javnih površinah res nima kaj za delat ... stvar je sicer v temi Rakitna zelo lepo dobila epilog - ene par jih je zletelo po tleh (in na srečo niso pobral nikogar zraven ... ), pa verjetno bo še kakšen (le da se naslednji ne bodo s tem več hvalili na forumu).

Problem je edino v tem, da se pametnim ljudem povečini ne da izgubljati časa in nasprotovati takim početjem oziroma 'soliti pameti juncem' na nekih brezveznih forumih - a meni se to pač zdi pomembno, forumi so javni prostor, tukaj se izdeluje javno mnenje, tukaj se pušča vtis. Sam očitno nisem tolk pameten, da bi se izognil tem 'vojnam' - verjetno zato, ker sem utopični idealist (jasno -za ideale ginu budale).

Seveda se pa vsaka debata prej ali slej sprevrže v 'osebni obračun z Mashino' oziroma diskreditacije na osebnem nivoju, sled argumentirane debate pa se s tem lepo zabriše. Pač, klasičen "množični napad", ki mu en sam posameznik (recimo jaz, lahko pa kdaj tudi kdo drug), tudi, če ga tu in tam kdo podpre v njegovih bojih z mlini na veter, ne more prav dolgo nasprotovati - vsaj pod pogojem, da noče iti na isti nizkotni nivo.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa je v vsaki temi kreg...

V vsaki temi je kreg, ker včasih resnica boli.

PS.: Pa imam sedaj sovražnike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsaki temi je kreg, ker včasih resnica boli.

PS.: Pa imam sedaj sovražnike :whistle:

:) sej se še doma včas ne da zment, kak se naj bi potem na forumu :rolleyes: .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1: ker smo izgubili vozniško zaradi vožnje s hitrostjo 90 na uro nekje, kjer je bila omejitev 50 km/h, pa nismo videli table (sredi travnikov na Ptujskem polju). :hmm: :wacko: :slap::BUA::headbang:

Tema o Rakitni pa - sori, divjanje in dirkanje na javnih površinah res nima kaj za delat :?:cry:

lep primer psihotično ciničnega "humorja" ! kako visoka mora biti trava, da je višja od prometnega znaka? po idrijsko se temu reče kleklanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep primer psihotično ciničnega "humorja" ! kako visoka mora biti trava, da je višja od prometnega znaka? po idrijsko se temu reče kleklanje!

Ej, thumbek, daj mal umiri svoj živc, ker tole je že precej neokusno ...

A zdaj ti bom mogu še iz tega podvprašanja lekcije dajat? Nisem reku, da je trava prerasla znak. Enostavno sem ga spregledal. Povsem moja napaka. Povsem moja krivda. Povsem moja kazen - pol leta sem hodil peš in potem na novo delal vozniško. Tist o travnikih sem dopisal, da ne bi kdo slučajno razlagal, da so me dobili sredi Ljubljane divjat, al pa kaj ... Sej veš, kako gredo take 'forumske diskreditacije', se jih bogato poslužuješ ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist o travnikih sem dopisal, da ne bi kdo slučajno razlagal, da so me dobili sredi Ljubljane divjat, al pa kaj ... :hmm:

Tema o Rakitni pa - sori, divjanje in dirkanje na javnih površinah res nima kaj za delat :slap:

Ej, thumbek, daj mal umiri svoj živc :lol1: za svoje živce naj tebe skrbi, ne za moje, so pršli k sebi! :D

kar si tumbeka naučil, to tumbek zna! :OK:B):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist o travnikih sem dopisal, da ne bi kdo slučajno razlagal, da so me dobili sredi Ljubljane divjat, al pa kaj ...

:hmm: se pravi zate velja omejitev 50km/h samo v Ljubljani?So življenja prebivalcev Ljubljane zate več vredna kot življenja prebivalcev drugih mest,vasi v SLO?!Očitno si pač eden izmed mlakarjev,ki mečete slabo luč na vse močvirnike!

Ti na 50km/h 90km/h in to z avtom!V temi Rakitna pa neomajno napadaš fante,ki se vozijo motorje po "neprometni" cesti-omejitev 90km/h.Cesti na kateri ni levo in desno hiš-ulic,da bi tekali otroci in tam vozijo 120plus ali maksimalno 160km/h kot je eden napisal :rolleyes: Potem si spet bil v neki temi pameten,kako je lahko spregledal psa,da bi moral vozit razmeram primerno in pričakovati psa!Kako pa ti kaj pričakuješ s takšno vožnjo?Očitno niti tega ne,da bi lahko bili kje policisti,kaj šele,da bi pričakoval otroka,da priteče po žogo na cesto!Celo cele prometne znake spregledaš!Res žalostno,da potem takšen voznik kot si sam,pametuje drugim kak naj vozijo in to ne samo z enim postom pač pa z serijo "nabijanja v masininem stilu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo??????

Tip je pač peljal prehitro in je to tudi krepko plačal.

Recimo, da ga je izučilo. Če ga ni, bo pač še kdaj plačal.

Nikjer ni napisal, da so Ljubljančani več vredni, napisal je samo, da se to ni zgodilo v mestu (pač konkretno v Ljubljani, ker tip trenutno tam živi).

Če pa ti bereš med vrsticami tudi tisto kar ni zapisano, je pa povsem tvoj problem.

Bi bilo pa vseeno boljše, če bi najprej prebral tisto kar je dejansko napisano in potegnil ven kar je pametnega, ostalo pa zarad mene, če kar takoj pozabiš.

Ampak maš pač probleme z razumevanjem (očitno).

Zdaj pa resno nehajte s tem preucavanjem (točno veste kateri trije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: se pravi zate velja omejitev 50km/h samo v Ljubljani?So življenja prebivalcev Ljubljane zate več vredna kot življenja prebivalcev drugih mest,vasi v SLO?!Očitno si pač eden izmed mlakarjev,ki mečete slabo luč na vse močvirnike!

Da, tako je, ker sem iz Lenarta.

(zdaj pa razumi, če moreš, v luči svoje bebave "razlage" ... )

Kako pa ti kaj pričakuješ s takšno vožnjo?Očitno niti tega ne,da bi lahko bili kje policisti,kaj šele,da bi pričakoval otroka,da priteče po žogo na cesto!Celo cele prometne znake spregledaš!

Kaj takega, ha! Sicer ob 1h zjutraj običajno vsaj na otroke nisem tako zelo pozoren ... Izkušnje, pa to ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo??????

Nikjer ni napisal, da so Ljubljančani več vredni, napisal je samo, da se to ni zgodilo v mestu (pač konkretno v Ljubljani, ker tip trenutno tam živi).

Te Ljubljančani niso več vredni? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!