Skoči na vsebino

17. MOTO SREČANJE - MOTO KLUB ŠKORPIJON


scor2000

Priporočene objave

zdle pršla domou... :whistle: luštn blo.. :evilgrin: kaj čm drukga rečt - kapo dol organizatorjem :worship::worship::worship:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je blo. Organizacija se mi je zdela posebej odlična, na vse je blo pomišljeno, res vse. Še posebej je bla fajn panoramska furca, pa pavza s takojšnjim hladnim pivom :worship: Še zdej mi ni jasno, kako vam je uspelo postrežt tolko piva naenkrat :worship: Se opazi vaša dolgoletna izkušenost. Edino plačevanje hrane je malce zoprno...Se pa vidimo prihodnje leto. :grim LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glihkar prispela domov,...luštno je blo,kapa dol organizatorjem...

....slikce sledijo jutr tekom dopoldneva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba,že 20 let eno te isto sranje od muske na teh srečanjih,edin jaw pa mzejev ni več videt ko včas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba,že 20 let eno te isto sranje od muske na teh srečanjih,edin jaw pa mzejev ni več videt ko včas!

ja prav...dobr no...oprost Billy... bomo dal naslednje leto kaksnga DJ da bo elektro musko vrtu......al rajs Avsenike, 4 kovači

ajde narod dejte nek predlog da boste zadovoljni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prav...dobr no...oprost Billy... bomo dal naslednje leto kaksnga DJ da bo elektro musko vrtu......al rajs Avsenike, 4 kovači

ajde narod dejte nek predlog da boste zadovoljni.....

jaz sem bil zadovoljen

nisem posebno zahteven

sam 4 kovače pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prav...dobr no...oprost Billy... bomo dal naslednje leto kaksnga DJ da bo elektro musko vrtu......al rajs Avsenike, 4 kovači

ajde narod dejte nek predlog da boste zadovoljni.....

sej nikoli ne bo tko, da bo vsem prau... vedno se bo najdu kak pacient, ki mu kaj ne bo všeč...

važno pa je, da se je večina imela fajn! in to šteje... če pa komu kaj ne paše, pa lahk gre drugam al pa naj doma plesni!

pa sladke sanje vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je res prva liga vse pohvale organizatorjem :worship:

najbolj pa me je razveselila tale tabla:že res ,da smo na moto zboru in da, če že gremo tja vemo kaj lohk pričakujemo,...

tko da res svaka čast za mir u kampu,vem kako to zgleda ko se odpravim na zbor daleč 500-700km po celodnevni vožnji in dvodnevnem žuranju je treba odpelat še nazaj in ponavad zjebani do kraja,....tako da par urc miru v kampu pripomore k počitku in nabiranju moči za naprej.... :worship: :worship:

osebno bi to zadevo uvedla na vse motozbore

skratka nekaj fotk iz zbora se nahaja na strani roadshadowsgalerija 2 peta stran

post-265-1250592329_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prav...dobr no...oprost Billy... bomo dal naslednje leto kaksnga DJ da bo elektro musko vrtu......al rajs Avsenike, 4 kovači

ajde narod dejte nek predlog da boste zadovoljni.....

Se opravičujem,nimam nič proti vašem izboru muske al pa to,pravim sam da je že 20 let eno te isto pa se mi ne da več-men osebno.Verjemi pa da ,če bi DJ rolal Metallico al pa ne vem Eminema konc koncu,bi bil čist zadovoljen.Na zbore sem hodu včasih zarad družbe pa motorju,ne pa pjanske veselice.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba,že 20 let eno te isto sranje od muske na teh srečanjih,edin jaw pa mzejev ni več videt ko včas!

:cry::cry:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba,že 20 let eno te isto sranje od muske na teh srečanjih,edin jaw pa mzejev ni več videt ko včas!

kaj bi pa ti? če si rejver, pejt v night club, če maš pa rad govedorejo musko pa pejt na gasilske veselice...

v glavnem, na motosrečanjih mora bit rock muska - nujno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi pa ti? če si rejver, pejt v night club, če maš pa rad govedorejo musko pa pejt na gasilske veselice...

v glavnem, na motosrečanjih mora bit rock muska - nujno!

točno tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je svetovno organizirano, nwm ka se eni pritožujete...edin prevelik policajo je blo...še z helikopterom so bli ...pa svetovna rampa za žganje gume...hrana dobra pijača tut...ka češ še drugga? edino panoramska je bla malo prehitra za moje pojme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, pa preveč policajev, pa helikopter, pa prehitra panoramska...kaj se pritožuješ pa ti? :whistle:

jst se pa prtožujem , k nisem bil :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, pa preveč policajev, pa helikopter, pa prehitra panoramska...kaj se pritožuješ pa ti? :whistle:

jst se pa prtožujem , k nisem bil :glare:

ŽAL TI JE LAHKO! Pohotnic je bilo tudi na pretek, :naughty: :naughty: tako da so šle nekatere domov žalostne, ker te ni bilo. :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak

Sem bil na več rock,punk in metal koncertih kot vi vsi skupaj sam tole predpotopno born to be wild sranje mi ne potegne več,ok!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam belga Kawasakija ER-6N, pa ni blo vidt na panoramski vožnji :rolleyes: .

Res je! Ni ga bilo vidt. Moja ž'valca je pa bila pr kr lepo parkirana. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! Ni ga bilo vidt. Moja ž'valca je pa bila pr kr lepo parkirana. :kva2:

Šparaš ti to svojo žvalco :whistle:, škoda, luštn je blo, še pitstop si zamudila :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!