Skoči na vsebino

Pobiranje motorja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Zakaj bi pa šel motor čez vago, vzdigneš ga do vage se lepo obrneš in to je to. Nevem zakaj nekaterim ni jasno in je vse potrebno dodatno razlagat.

Se pač zgodi a ne....Zakaj ga bi pa pobiral sploh? Ne ga po tleh metat :whistle:

PS.: Se pač zgodi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pač zgodi a ne....Zakaj ga bi pa pobiral sploh? Ne ga po tleh metat :whistle:

PS.: Se pač zgodi....

ti si pa zdejle spet temo zbudil,vsaj za ene tri dni.mormo sam počakat da pride do kompa!!! :naughty: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ker ti nikoli noče past na hrib ,ampak pade zmeraj navzdol,pa kakorkoli obrneš ga dviguješ v hrib navzgor!murphy.

E tu si pa zadel v polno. Vedno v hrib :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tu si pa zadel v polno. Vedno v hrib :headbang:

ne se sekirat, nas ma verjetno večina iste težave s tem :SS murphy-jem! upam de ne more met dedičev, pa se bo počas mal razredčil (stekel pes mu ja*ca zlizal-do krvi). :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaku pa na ravnem pobereš 180 kg :unsure:

ehh pajkica to pa zate ne predstavlja največji problem se mi zdi! Punce imate itak privilegije mal pomižiknete pa ti ga tud nesejo če treba ne sam dvignejo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaku pa na ravnem pobereš 180 kg :unsure:

ja tam ju pustiš! sej se bosta slej kot prej streznila! :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4x sm ga že prekucnu oz. bol položu/spustu na tla ker ga nism mogu zadržat z desno ali levo nogo...

Ga pa potem poberem z veliko jezo, tako da gre vedno pa naj si bodi naložen s tank torbo in ruzakom na hrbtu! Baje jeza kr dost pomaga k moči ;)

Škode na srečo nič :D

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam ju pustiš! sej se bosta slej kot prej streznila! :drunk:

kere dva zdej :kva2: če pa en tok težk :P

ehh pajkica to pa zate ne predstavlja največji problem se mi zdi! Punce imate itak privilegije mal pomižiknete pa ti ga tud nesejo če treba ne sam dvignejo :naughty:

:naughty: sam da vem kermu morm naslednič pomežiknt :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere dva zdej :kva2: če pa en tok težk :P

:naughty: sam da vem kermu morm naslednič pomežiknt :P

en tok težek - badass character! :lol1::lol1::lol1:

veš kaj , če sami ne vidjo :nono::nono: , če ker drug motorist-ka(valda sploh -ka) :kva1: rabi pomoč, jah sej nevem kaj bi rekel..čak mal...ja nej grejo med šahiste!!! :slap:

aja , en tolk težek motor, ja ,ja, preberi temo pa you tube ,pa to. lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tok težek - badass character! :lol1::lol1::lol1:

veš kaj , če sami ne vidjo :nono::nono: , če ker drug motorist-ka(valda sploh -ka) :kva1: rabi pomoč, jah sej nevem kaj bi rekel..čak mal...ja nej grejo med šahiste!!! :slap:

aja , en tolk težek motor, ja ,ja, preberi temo pa you tube ,pa to. lp :D

sebe pa loh sama poberem :krneki: nism tok težka :whistle:

ma sm mislnla da se bo kdo javu... sej veš abonma... za pobirat motor :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sebe pa loh sama poberem :krneki: nism tok težka :whistle:

ma sm mislnla da se bo kdo javu... sej veš abonma... za pobirat motor :kva1:

po kilah. :whistle:

ne , to bi mogu vsak motorist vedet, da je za "izven" ko pride do predstave, pa pomagat sam od sebe,sam to, pa nič več ni potrebno - a jer res tolk hudo kej takega naredit,al kaj ??!!! :evilgrin:

pa če bi vsi mi ,ki smo mel motor kdaj na tleh, dal izpit nazaj :slap: ( kot je bilo rečeno v enem postu) pa motor prodal :hmm::cry::slap: (komu le?), se odmaknili iz foruma (itak se nam nebi splačalo potem bit tuki gor pa sam zato ,da bi nam uni nasvete dajal pa brezveze pamet solil), no pol bi jih ostalo koliko???????????? :hmm: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kilah. :whistle:

ne , to bi mogu vsak motorist vedet, da je za "izven" ko pride do predstave, pa pomagat sam od sebe,sam to, pa nič več ni potrebno - a jer res tolk hudo kej takega naredit,al kaj ??!!! :evilgrin:

pa če bi vsi mi ,ki smo mel motor kdaj na tleh, dal izpit nazaj :slap: ( kot je bilo rečeno v enem postu) pa motor prodal :hmm::cry::slap: (komu le?), se odmaknili iz foruma (itak se nam nebi splačalo potem bit tuki gor pa sam zato ,da bi nam uni nasvete dajal pa brezveze pamet solil), no pol bi jih ostalo koliko???????????? :hmm: lp

a ti verjameš da so taki k jim še ni po tleh padu :unsure: no jaz ne verjamem :P

verjetn majo u garaž skoz parkiranga zato jim še ni padu :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti verjameš da so taki k jim še ni po tleh padu :unsure: no jaz ne verjamem :P

verjetn majo u garaž skoz parkiranga zato jim še ni padu :lol1:

a sva midva u tapravi temi? :unsure:

ja, tud kakšen srečko z izjemo bi se lahko našel, ene tolk prbližn ,kolkr je pr mizarju ki je u penziji prstov na rokah.

ne u garaž. ke je delal bajto ga je not zapelu,pol je pa zunanje stene pozidov, tko de ga sploh ven ne more dat! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sva midva u tapravi temi? :unsure:

ja, tud kakšen srečko z izjemo bi se lahko našel, ene tolk prbližn ,kolkr je pr mizarju ki je u penziji prstov na rokah.

ne u garaž. ke je delal bajto ga je not zapelu,pol je pa zunanje stene pozidov, tko de ga sploh ven ne more dat! :slap:

u taprav sva že :P

si mi dau rešitev..... morm garažo nardit brez vrat pa okn :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u taprav sva že :P

si mi dau rešitev..... morm garažo nardit brez vrat pa okn :D

pa ozka mota bit.garaža.pa en vhod mora tud met za mopi not zapelat.garaža.aja pa ozka mora bit zato , de ne pade dol.mopi.v garaži. ker če pade dol, je treba izpit nazaj dat.garaža.mopi. a si ziher.glede teme.men že tri tedne ni padu dol.motor.v temi.

uh dobr je.ne bo teme. zdej pa vem kva dogaja ! pooolnaa luuuuuna je! sm vedu de ne morm tko pisat ob navadnem dnevu!

kva že? aja,ne jih mandi gleda tiste perfekcioniste,pa nej grejo še en izpit nardit , de ga bojo mel za rezervo, za vsak slučaj,če bojo motor na tla položil. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti verjameš da so taki k jim še ni po tleh padu :unsure: no jaz ne verjamem :P

verjetn majo u garaž skoz parkiranga zato jim še ni padu :lol1:

Kar verjemi. Jih je verjetno kar zelo veliko ne samo jaz. Pa ni samo v garaži ravno nasprotno. Vsaj 20 000 km na leto pa vsaj parkrat na dan na centralno pa čez noč obvezno. Je pa res, da se lahko zelo hitro naredi in res je da jeza in/ali sram zelo povečata trenutno moč. Poznam primere za katere ne bi verjel, če ne bi videl še predno sem uspel priskočiti na pomoč tudi ženske. Drugače je pa verjetno že kje nazaj opisana tehnika ko prvo balanco malce privzdigneš in zaviješ ter podložiš nogo oz. stegno in tako navzgor. Za slučaj, da ni nikogar v bližini drugače pa raje uporabi mil pogled. Saj zato pa vam ga je Bog namenil že v serijski opremi. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tud kakšen srečko z izjemo bi se lahko našel, ene tolk prbližn ,kolkr je pr mizarju ki je u penziji prstov na rokah.

men še ni ušel.. moram potrkat ob betico.. je pa res, da se zmeraj prepričam, v kaki poziciji bo moped, ko se ustavim, pa se že prej nastavim na najbolj ugoden položaj.. pa tist tenutek ko parkiram, je že tačka ven ponavadi.. in kadarkol se kaj igram s kufri, ga dam na centralno stojalo za ziher..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar verjemi. Jih je verjetno kar zelo veliko ne samo jaz. Pa ni samo v garaži ravno nasprotno. Vsaj 20 000 km na leto pa vsaj parkrat na dan na centralno pa čez noč obvezno. Je pa res, da se lahko zelo hitro naredi in res je da jeza in/ali sram zelo povečata trenutno moč. Poznam primere za katere ne bi verjel, če ne bi videl še predno sem uspel priskočiti na pomoč tudi ženske. Drugače je pa verjetno že kje nazaj opisana tehnika ko prvo balanco malce privzdigneš in zaviješ ter podložiš nogo oz. stegno in tako navzgor. Za slučaj, da ni nikogar v bližini drugače pa raje uporabi mil pogled. Saj zato pa vam ga je Bog namenil že v serijski opremi. :rolleyes:

no ja, men je enkat padu k nism dost močna da bi ga zadržala :blush: drgač pa serijska oprema je zakon :yea1::P

pa če ga dvignem mi usaj ni treba u fitnes se matrat, mam z mopijem dost dela :wacko:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men še ni ušel.. moram potrkat ob betico.. je pa res, da se zmeraj prepričam, v kaki poziciji bo moped, ko se ustavim, pa se že prej nastavim na najbolj ugoden položaj.. pa tist tenutek ko parkiram, je že tačka ven ponavadi.. in kadarkol se kaj igram s kufri, ga dam na centralno stojalo za ziher..

Tudi meni ne. Pa upam, da čimdlje tako ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, men je enkat padu k nism dost močna da bi ga zadržala :blush: drgač pa serijska oprema je zakon :yea1::P

pa če ga dvignem mi usaj ni treba u fitnes se matrat, mam z mopijem dost dela :wacko:

tist denar ,ke ga pa namest fitnesa pršparaš pa lepo u tank uliješ, pa en giro nardiš! :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat se zadereš, pa motor sam v luft skoči :naughty:

a mi boš pomagu se dret :whistle: mam bl švoh glas :blush:

tist denar ,ke ga pa namest fitnesa pršparaš pa lepo u tank uliješ, pa en giro nardiš! :D

:worship: namest fitnesa sm pa že za par tankov pršparala :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLEDE CB 1300 za začetnika:

V tej temi je nekoč nekdo že sodeloval s podobnimi idejami in celo več - zadevo je tudi uresničil. Kako se je simbioza končala (če se seveda je?), nismo nikoli izvedeli...

Skratka: če bi to naj bil res tvoj prvi motor, si ga vsekakor dobro oglej, globoko vdihni, potem pa poišči temo o izbiri motocikla za začetnike. Pa srečno vozi!

Z res dobrimi željami,

S

***********************************************************************

TAKOLE JE ŠLO:

Mel sem keš za neki cenejšga, pa sem si premislil in gre sedaj mal na knap.

Ja moj prvi motor, sam mislm, da sm že dost pametn, da bom delal z glavo in ne sam z gasom.

A ti si že vozu ta motor?

A je velik razlike v okretnosti med tem in recimo tvojo hornetko900 al pa hornet 600(ne govorim o moči in navoru)?

LP Matej

Mam občutek da lahko z mašino bol zbremzam motor kot z zadnjo bremzo.

LP Matej

Oboje - zvrnu sem ga že, bremze pa tud delajo OK.

Ni blo hujšga dokler nism poklicu na Hondo kolk stane nov kestl : 240k.

Ga bo treba kr zrihtat.

LP Matej

Ja res je to primeren začetniški motor. Brez zamere toda idijoti ste, de kaj takega sploh sprašujete.

Barmatej bi si npr za 1000 EUR (kolikor stane nov kestl ) lahko prej omislil kakšen 600 ccm enduro in le s tem parkrat telebnil v pridobivanju občutka za motor, preden si je omislil toliko dražji težji in odzivnejši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!