Skoči na vsebino

In Case of Emergency -ICE- v telefonu


INFINITI

Priporočene objave

eh :rolleyes: kaj bi se matral......... saj vem, da sem v vsakem telefonu. :evilgrin: :P

"....kein schwein ruft mich aaaaaan,

keine sau interessiert sich für miiiiich...." :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"....kein schwein ruft mich aaaaaan,

keine sau interessiert sich für miiiiich...." :alien1:

Zdaj pa imaš :devil: vidiš kak si, da te prešiči ne pokličejo in prasice se zate neinteresirajo!!!! :hmm:

Ps. pa še sam to izjaviš!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer, ne probavaj kasirati svojega pomanjkljivega (po)znanja o -recimo tukaj konkretno muziki- z osebnimi zamerami.

pa da ne umres prevec tumast:

:)

BTW: prašiče poznam, kaj pa so prešiči? je to kaka avtohtona dolenjska pasma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Kakor si napisal, .....lahko izvedljivo, nič ne stane...., ampak ne vem če imajo reševalci in zdravniki, ko nekomu nudijo pomoč, čas telefonirat in razlagat kaj se je zgodilo. Kako bi jim lahko takšno komuniciranje koristilo, si pa še manj predstavljam.

Verjetno je kar nekaj reševalcev in zdravnikov na tem forumu, morda bi nam oni kaj več povedali o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor si napisal, .....lahko izvedljivo, nič ne stane...., ampak ne vem če imajo reševalci in zdravniki, ko nekomu nudijo pomoč, čas telefonirat in razlagat kaj se je zgodilo. Kako bi jim lahko takšno komuniciranje koristilo, si pa še manj predstavljam.

Verjetno je kar nekaj reševalcev in zdravnikov na tem forumu, morda bi nam oni kaj več povedali o tem?

Jah, če te morajo kaj oskrbovat res nimajo časa, potem ko pa te peljejo recimo v bolnico, pa imajo. Ali pa ko so že na cilju in te predajo osebju naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prošnja s strani mednarodnega rdečega Križa in reševalnih organizacij, da se posreduje naprej!

Vozniki reševalnih vozil so v primeru nesreč opazili, da ima večina poškodovancev pri sebi mobilni telefon. Pri poškodovancih, ki so v nezavesti reševalci na osnovi dolgega seznama številk na mobilnem telefonu ne vedo koga poklicati in kontaktirati.

Zato so reševalci in zdravniki predlagali, da vsak v svoj imenik mobilnega telefona, za slučaj nesreče vstavi kontaktno osebo pod enakim psevdonimom, katero je potrebno poklicati.

Mednarodno priznani psevdonim je ICE (= In Case of Emergency)

Pod tem imenom vnesite klicno številko osebe, katero naj v slučaju nesreče pokličejo reševalci, gasilci ali policaji.

V primeru kontaktiranja z več osebami, uporabiti ICE1, ICE2, ICE3, itd...

Lahko izvedljivo, nič ne stane, lahko pa veliko pomaga!

:trance_27_notworthy::trance_27_notworthy::trance_27_notworthy:SM MEL NAMEN ODPRET TO TEMO!Res se mi zdi koristno ,da ne pokličejo na hišnega pa da mama skp pade ANE bolš da daš lepo številko od brata ,sestre,kolega pa da on potem rešuje (javi) naprej domačim!moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy::trance_27_notworthy::trance_27_notworthy:SM MEL NAMEN ODPRET TO TEMO!Res se mi zdi koristno ,da ne pokličejo na hišnega pa da mama skp pade ANE bolš da daš lepo številko od brata ,sestre,kolega pa da on potem rešuje (javi) naprej domačim!moje mnenje

Proti temu, da na hišnega ne dobijo klic, se boš najbrž težko izognu ;) Ko sem jih sam skupil v nesreči, sem prosu da so mi zraven dali še moje stvari, tako da sem iz bolnišnice še sam poklical domov...so pa tudi policisti po svoji poti in najbrž dolžnosti, sporočili slovenskim policistom tej pa zbrskali tel. št. domačih in poklicali na stacionarja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps. moti me samo to, ker me spominja na našega moderatorja ICE-ta ! ! !

vidiš če bodo pa po mojem telefonu brskali bo naš moderator prvi ki bo dobil klic :whistle:

glede krvne skupine pa je res - reševalci ne verjamejo nobenim napisom in dokler sami ne preverijo si "neznano"

edino kar se ti splača imeti ob sebi je podpisana kartica "donator organov" - to upoštevajo :evilgrin:

no pa marsikdo bo verjetno še kak križ z jezuščkom imel zraven ampak to tudi ni neka pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte -toliko je različnih vrst telefonov, in vsak ima kako cako glede odklepanja tipkovnice. Za nekatere moraš biti že pol hekerja, da ga odkleneš. In zdaj ti bodo šli odpirat telefon in iskati koga naj pokličejo... Pa saj jim boš sam povedal, čigav si, ko prideš v bolnici k sebi od šoka. Če boš na operacijski ali komi, bodo plavi obvestili domače na osnovi tvojih dokumentov. Ampak, škoditi pa ne more, če je v telefonu ICE številka. In nič ne stane.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti temu, da na hišnega ne dobijo klic, se boš najbrž težko izognu ;) Ko sem jih sam skupil v nesreči, sem prosu da so mi zraven dali še moje stvari, tako da sem iz bolnišnice še sam poklical domov...so pa tudi policisti po svoji poti in najbrž dolžnosti, sporočili slovenskim policistom tej pa zbrskali tel. št. domačih in poklicali na stacionarja... :worship:

Ah ja, ti k s bil pr zavesti kaj pa primer k nisi bo pa verjetno prej dobil klic na ice kot pa na stacjonarca !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prošnja s strani mednarodnega rdečega Križa in reševalnih organizacij, da se posreduje naprej!

Vozniki reševalnih vozil so v primeru nesreč opazili, da ima večina poškodovancev pri sebi mobilni telefon. Pri poškodovancih, ki so v nezavesti reševalci na osnovi dolgega seznama številk na mobilnem telefonu ne vedo koga poklicati in kontaktirati.

Zato so reševalci in zdravniki predlagali, da vsak v svoj imenik mobilnega telefona, za slučaj nesreče vstavi kontaktno osebo pod enakim psevdonimom, katero je potrebno poklicati.

Mednarodno priznani psevdonim je ICE (= In Case of Emergency)

Pod tem imenom vnesite klicno številko osebe, katero naj v slučaju nesreče pokličejo reševalci, gasilci ali policaji.

V primeru kontaktiranja z več osebami, uporabiti ICE1, ICE2, ICE3, itd...

Lahko izvedljivo, nič ne stane, lahko pa veliko pomaga!

In zakaj bi se naj reševalci ukvarjali s tem koga naj pokličejo ali obvestijo??!!?? Halooooooo, njihova osnovna naloga je, DA TE REŠIJO (zato so REŠEVALCI), oskrbijo in peljejo v bolnico, kjer te oskrbijo naprej. Potem pa je DOVOLJ časa, da zberejo podatke in nato POLICIJA obvesti svojce o dogodku.

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri se pač vozimo tudi izven naših meja in sami,predvsem tam bi znala koristit številka pod ICE.Tudi apel o ICE ni poslan od našega RK ampak iz tujine. Želim vam veliko varnih km.in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se razletiš v Italiji ali Franciji slap.gif

Ja in Italjanska (večinoma podučena z vsemi tujimi jeziki) medicinksa sestra bo klicala tvojega brata al teto in ga/jo vprašala, če maš pa alergijo na jajca al kaj?

Daj ga srat. ICE je koristen kvečjemu v SLO, pa še to ni potreben, ker itak ko prideš v bolnco te večinoma 3/4 ljudi pozna, pa se vedno na hit vse razve in zmeni (če že glih nimajo kartoteke pri roki) :) Tak je pa v naši mali Sloveniji.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in Italjanska (večinoma podučena z vsemi tujimi jeziki) medicinksa sestra bo klicala tvojega brata al teto in ga/jo vprašala, če maš pa alergijo na jajca al kaj?

Daj ga srat. ICE je koristen kvečjemu v SLO, pa še to ni potreben, ker itak ko prideš v bolnco te večinoma 3/4 ljudi pozna, pa se vedno na hit vse razve in zmeni (če že glih nimajo kartoteke pri roki) smile.gif Tak je pa v naši mali Sloveniji.

ajd

slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slap.gif

Tebe pa prijatelji najverjetneje ravno ne kličejo "mož argumenta" a? Kjerkoli se pojaviš samo neke opazke, izjemno redko podprte s kakršnimkoli argumentom - menda se tako ne pogovarja, ali sem spet zgrešil planet?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe pa prijatelji najverjetneje ravno ne kličejo "mož argumenta" a? Kjerkoli se pojaviš samo neke opazke, izjemno redko podprte s kakršnimkoli argumentom - menda se tako ne pogovarja, ali sem spet zgrešil planet?

ajd

tvoje je edino prav, nehajva winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, ne morem druga kot se nasmejat... Izumljate TOPLO VODO.... Heh, če ne druga, odlična tema za nabijat minuse! :winkiss:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prošnja s strani mednarodnega rdečega Križa in reševalnih organizacij, da se posreduje naprej!

Vozniki reševalnih vozil so v primeru nesreč opazili, da ima večina poškodovancev pri sebi mobilni telefon. Pri poškodovancih, ki so v nezavesti reševalci na osnovi dolgega seznama številk na mobilnem telefonu ne vedo koga poklicati in kontaktirati.

Zato so reševalci in zdravniki predlagali, da vsak v svoj imenik mobilnega telefona, za slučaj nesreče vstavi kontaktno osebo pod enakim psevdonimom, katero je potrebno poklicati.

Mednarodno priznani psevdonim je ICE (= In Case of Emergency)

Pod tem imenom vnesite klicno številko osebe, katero naj v slučaju nesreče pokličejo reševalci, gasilci ali policaji.

V primeru kontaktiranja z več osebami, uporabiti ICE1, ICE2, ICE3, itd...

Lahko izvedljivo, nič ne stane, lahko pa veliko pomaga!

Zelo dobra ideja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!