Skoči na vsebino

In Case of Emergency -ICE- v telefonu


INFINITI

Priporočene objave

Ja pod pogojem da tvoj mobilnik sprejema signal z vsaj dveh različnih oddajnikov, nato izvedba triangulacije za določitev poziije ni problem.

IMHO za uspešno in vsaj približno natančno triangulacijo rabiš sprejemat signal iz najmanj 3 oddajnikov naenkrat, namreč dva oddajnika ti lahko glede na jakost signala povesta samo kje vmes med oddajnikoma se približno nahajaš in ne koliko stran od te zračne linije med obema oddajnikoma si ...

Popravljeno . Popravil salko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ta informacija?

Predlagam da pokličemo 112 iz mobolca in povprašamo, če vemo kje se trenutno nahajamo!

Izgubili smo svojo anonimnost in kje se nahajamo, pridobili pa na varnosti.

Zakaj te toliko močno zanima od kod imam informacije???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidim ali je verodostojna ali pa kar nekaj lapaš.

Dela. Preverjeno iz prve roke. Človek ki dela na tem projektu (in tudi služi) je zagotovil da že vse dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela. Preverjeno iz prve roke. Človek ki dela na tem projektu (in tudi služi) je zagotovil da že vse dela.

In zakaj bi tebi verjel na besedo?

Zanimajo me podlage!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi tebi verjel na besedo?

Zanimajo me podlage!

Kakšne podlage te zanimajo? Programska oprema, strojna oprema, operaterka....

Žal ti ne morem pomagat, če mi ne verjameš na mojo tipkano besedo. Pokliči 112 in se pozanimaj kaj zmorejo njihove mašine. Če si dober v teh stvareh te mogoče vzamejo v službo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ta informacija?

a bo tole dost verodostojno...prekopirano s strani centra za obveščanje... http://www.sos112.si ...

"Ob klicu na številko 112 samodejno pridobimo podatke o telefonski številki in lokaciji kličočega. Pogovor kličočega z operativcem v regijskem centru za obveščanje in reševalci snemamo. Podatke hranimo 6 mesecev. Zloraba klica na 112 ter znamenj za pomoč in nevarnost je kazniva."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!