Skoči na vsebino

dirkači na golico


kaso1234

Priporočene objave

lep pozdrav vsem ki prebirajo tematike na temo motorjev.

Verjamem da so vsi ki prebirajo motosvet navdušeni motoristi a je žal med motoristi tudi nekaj osebkov brez časti in vesti.To pravim zato ker je pred tednom dni na vožnji na avstrijsko golico nek vaški dirkač s SG registrsko tablico in rdečo CBR-o zbil mojga kolega z motorja( zadel ga je v balanco pri norem prehitevanju) , da je le ta padel poškodoval motor in sebe dotični dirkač pa meni nič tebi nič odpeljal naprej.

Na žalost smo ostali počakali in pomagali prijatelju in pozabili na idijota ki je pobegnil.Registersko imamo in je tudi posredovana PU.

Rad bi samo povedal da če se gremo neke kolege po zanimanju imejmo vsaj toliko vesti da če povzročiš nesrečo, vsaj počakaj in pomagaj nesrečniku.

na srečo v tem primeru ni bilo hujših poškodb le materijalna škoda.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo napiši registrsko tu, jaz zagovarjam, da je treba take bedake izpostavit. Naj ljudje vedo kakšni so in česa so sposobni. Mogoče potem ta dotični osebek ne bo več tako mogočen in brezbrižen, ko bodo enkrat njegovi "kolegi", pred katerimi je verjetno kaki jaki frajer, vedeli kakšen je v resnici..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalostno da se to dogaja med motoristi ampak to sem ze parkrat opazil ko s z avtom ali motorjem tudi ce das hitrejsemu veliko prostora da gre mimo tebe bo sel centimeter mimo tebe kar se mi zdi zelo svinsko in lahko bi se taki soferi zamislili ker dosti ogrozajo sebe in druge ce jim je useeno zase naj usaj na druge pazijo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pribiti ga na križ :devil: s tašpičastimi žeblji! :yes:

Tak si ne zasluži tašpičastih, morajo bit bolj topi :evilgrin: :rolleyes:

:worship::worship::worship::worship::worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj objavi registrsko z najvecjo velikostjo pisave,

morda se bo kdo nasel in izbrskal podatke o lastniku in ga obiskal na domu ali mu kje drugje dal jasno vedeti, kaj se sme in kaj ne.

prav ste naredili, da ste dali podatke policiji, ampak dvomim da bo avstijska kaj ukrepala, v kolikor je bil voznik/lastnik iz slovenije (SG).

eni bi res radi pokazali svoj mačo karakter in ego ali moskost ali karkoli, da gredo tako na tesno prehitevati.

pa saj nismo MOTO GP, ko se med seboj dotikajo in se nic ne zgodi, ampak oni so tega navajeni!

poleg tega tako v splosnem velja, da so vozniki iz SG divjaki - pa naj bo to motor ali avto.

vsi vozijo hitro, vidi pa se, da ne obvladajo avtov.

ocitno imajo vsi veliko ha gozda, prodajajo les v avstrijo, denarja imajo veliko, kupijo si mocne mašine,

potem pa se naganjajo in izkazujejo svojo moč (da ne rečem kaj žaljivega)...

zamislite se vsi, da z divjanjem ogrozate sebe in druge!

sebe razbite, ce vam prija tako, pustite pa druge!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, rookie81, pa ne moreš zaradi enega osla sedaj pluvati po vseh nas... Aja -imam SG tablico in sem iz SG. Slovenski graščaki.

Prav, da se je podatke dalo na policijo. Dvomim pa, da bo kaj haska. Daj tu gor podroben opis lastnika, če že tablice ne smeš -ne vem kako je z varovanjem podatkov. Se pa strinjam, da je veliko lokalnih dirkačev na Golici. Sploh sobota-nedelja ni za iti gor. Vsaj jaz sem balast na cesti za njih. Ampak se mi je pa že večkrat zgodilo, da mi žandar, ki ima radar pokaže stisnjeno pest s palcem navzgor. Le zakaj?

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg tega tako v splosnem velja da so vozniki iz SG divjaki - pa naj bo to motor ali avto.

vsi vozijo hitro, vidi pa se, da ne obvladajo avtov.

ocitno imajo vsi veliko ha gozda, prodajajo les v avstrijo, denarja imajo veliko, kupijo si mocne mašine,

potem pa se naganjajo in izkazujejo svojo moč (da ne rečem kaj žaljivega)...

lp

uh, si mi dvignil pritisk.. ko tk na splošno vse v isti koš mečeš, in to s kakšnimi utemeljitvami..

SG oznako na tablicah ima cela koroška in se grem stavit, da marsikdo iz maribora in okolice..

drugič raje pomisli, pa podaj kak tehten razlog o SG voznikih, preden posplošuješ in nakladaš o nekih gozdovih.. mimogrede, kaj pa železarstvo si pa pozabil omenit kot vir €€??

kar si ti spesnil s temi posplošitvami o gozdu, je isto, kot pa če bi jaz napisal, da so osebe, ki začenjajo stavke z besedo "očitno" in besedno zvezo "poleg tega tako v splosnem velja" veliki neumneži, to pa zaradi tega, ker je na 24ur in bibaleze en članek, v katerem avtor jasno razloži, da takšni stavki nakazujejo zmotno subjektivno sklepanje, ki je pogojeno s travmami iz pubertete zaradi prezgodnjih izlivov.. skratka, kr neki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, si pomislil, da ima motor tablico SG, lastnik je pa iz CE, LJ, KP,... od koderkoli že. Pač ta naš butasti zakon, da ob prodaji motorja tablica ostane gor. Sicer sem pristaš, da je tablica vezana na motor, ampak da na njej ni krajevnih oznak, ampak neka kombinacija številk in črk. Prej bi zagovarjal, naj bo tablica vezana na lastnika. Ampak to je tema o divjaku, ne o tablicah. Naj mi moderator oprosti, da sem zašel iz teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima na tablici SG,se ne pomeni da je motorist iz SG. Jest sem z Vrhnike,pa imam KK tablico :) Tablica je ostala z motorjem.

Je pa res nefer od tega motorista,da je tkole speesdu. Okej,sej zafukas situacijo,sam pol mors tut odgovarjat,ne pa da pobegnes... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je butast ta, ki je zbil na Golici, pa pobegnil. Saj našli ga sigurno bodo, -ali policaji ali kolegi. V prvem primeru zna biti finančna kazen, v drugem... batine.

Če bi pa lepo ustavil, dal kupon... Dobro, kakšna beseda bi že padla, ampak hujšega verjetno ne bi bilo. Tako pa... Kako je že rekel oni sodnik v tisti Katalonski nadaljevanki... -''Pravica je slepa, vendar vidi v temi.'' Slej ko prej ga bo doletela kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ne hodim velikokrat na Golico, ker ob nedeljah res 'Superbike' vozijo gor. Škoda je samo to, ker bodo sami motoristi zaje*ali celotno situacijo.

Glede dirkača na Golico, pa bo ob dandanašnji gostoti prometa verjetno hitro pokvarljiva roba, pa ne da mu to želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ne hodim velikokrat na Golico, ker ob nedeljah res 'Superbike' vozijo gor. Škoda je samo to, ker bodo sami motoristi zaje*ali celotno situacijo.

Glede dirkača na Golico, pa bo ob dandanašnji gostoti prometa verjetno hitro pokvarljiva roba, pa ne da mu to želim.

velika večina (ne vsi sicer) največjih kretenov ma največ sreče - nažalost.

sam u starih časih bi bil tale "heroj" že na intezivni, pa dooooolgo časa nebi hodu ven iz hiše, tko bi ga zbuhal. :fight1:

včasih je bila resnica pravice kar se tiče teh stvari veliko bolj pravična! :devil::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ne hodim velikokrat na Golico, ker ob nedeljah res 'Superbike' vozijo gor. Škoda je samo to, ker bodo sami motoristi zaje*ali celotno situacijo.

Glede dirkača na Golico, pa bo ob dandanašnji gostoti prometa verjetno hitro pokvarljiva roba, pa ne da mu to želim.

Vsako nedeljo zgoraj, pa nimam tega občutka :rolleyes: ....Ni pa prav, da ni ustavil in da ni nudil pomoči...Glede SG registracij....pritiskajo/mo vsi: SG, MB, CE, LJ, DL, LB, G. W, K tako da je bila tista malo mimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj objavi registrsko z najvecjo velikostjo pisave,

morda se bo kdo nasel in izbrskal podatke o lastniku in ga obiskal na domu ali mu kje drugje dal jasno vedeti, kaj se sme in kaj ne.

Spet mularija pravi, kako bi morale reči stat.

Pristojnost za urkepanje ima policija, ne pa mulčki ali kdorkoli že. No, razen, če imate vsi dnar pripravljen ,da ga boste pretolkli, potem pa plačaš odškodnine. Dokazov o tem, da ste ga res vi, bo imel ravno toliko, kot ji iamte vi,d a je prav on povzročil nesrečo ...

Dobrodošli na divjem zahodu oziroma v najbolj zadrti muslimanski deželi (izbirajte, katera vas bolj 'špikne').

velika večina (ne vsi sicer) največjih kretenov ma največ sreče - nažalost.

sam u starih časih bi bil tale "heroj" že na intezivni, pa dooooolgo časa nebi hodu ven iz hiše, tko bi ga zbuhal. :fight1:

včasih je bila resnica pravice kar se tiče teh stvari veliko bolj pravična! :devil::smoke:

Še en pametn zapis od thumbeka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, dej no, a si se srečno vrnil "litoželezko" :blush: ? a je vse u redu? veš,smo te tolk pogrešal, smo ratal čist razpuščeni,tako na forumu kot tudi na cesti :devil: ! ja prav zadnji čas si ujel,da boš naredil red - no sej ti kr dej. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam strašansko rada tole golico.... :wub: ampak se zavedam, da nisem in verjetno niti nikoli ne bom približno toliko vešča, da bi tam delala take, kot delajo domačini... in me to tudi niti najmanj ne moti...

ampak a ni logično, da mora hitrejši pazit kaj dela tisti pred njim, če ga prehiteva tako blizu, da ga skor povozi??? :unsure: saj ne rečem-nazaj moraš tut gledat, seveda.... ampak moje izkušnje kažejo, da en klinc ne pogleda nazaj, ko se popolnoma vživi... priznam, tudi jaz gledam nazaj pomanjkljivo.... pa saj bi lahko cel cajt gledala nazaj, pa bi vsake dve sekundi doživela šok, ko mi kaka r1 s prednjo gumo malo da ne poboža čelado... :krneki:

če se že greste dirkališče in prehitevate, potem vsaj pazite na tistega, ki ga prehitevate in ga za božjo voljo ne pustite tam, če ga zjebete, da rukne... ali pa dejansko mislite, da smo vsi tam gor ala niki lauda????? jaz nisem in res ne bi rada dobila občutka, da so tam dobrodošli samo lokalni frajerji (mišljeno za korošče- ne ne saj se hecam...mislim na kreature ala tisti, zaradi katerega se je posploševalo...), ki se znajo perfektno pelat samo tam, in dirkači, ki pa itak vozijo kot strele....

ampak za zdaj na srečo s tem občutkom nimam problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, dej no, a si se srečno vrnil "litoželezko" :blush: ? a je vse u redu? veš,smo te tolk pogrešal, smo ratal čist razpuščeni,tako na forumu kot tudi na cesti :devil: ! ja prav zadnji čas si ujel,da boš naredil red - no sej ti kr dej. :grupni:

Tablete ti še zmer niso prjele ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
poleg tega tako v splosnem velja, da so vozniki iz SG divjaki - pa naj bo to motor ali avto.

vsi vozijo hitro, vidi pa se, da ne obvladajo avtov.

ocitno imajo vsi veliko ha gozda, prodajajo les v avstrijo, denarja imajo veliko, kupijo si mocne mašine,

potem pa se naganjajo in izkazujejo svojo moč (da ne rečem kaj žaljivega)...

:topic::lol1::lol1: normalno, vsi so divjaki, tok ko so vsi gorenjci škrti, vsi primorci glasno govorijo in so vsi dolenjci skoz nasekani... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic::lol1::lol1: normalno, vsi so divjaki, tok ko so vsi gorenjci škrti, vsi primorci glasno govorijo in so vsi dolenjci skoz nasekani... :lol1:

Edino Štajerci smo te normalni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic::topic::topic:

:topic::lol1::lol1: normalno, vsi so divjaki, tok ko so vsi gorenjci škrti, vsi primorci glasno govorijo in so vsi dolenjci skoz nasekani... :lol1:

Edino Štajerci smo te normalni :rolleyes:

Seveda to bo to, pri nas je že 0,5 v zraku.. :drunk:

...ajd folk, nazaj na temo..

:bounce:

Rad bi videl vaše občutke in obraze, če bi se vam kaj takšnga zgodilo :grim :grim :grim ....malo se vživite v situacijo ....!!!! ali pa pri naslednji vožnji malo pomislite na situacijo :hmm: , ko boste v ovinku??? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Rad bi videl vaše občutke in obraze, če bi se vam kaj takšnga zgodilo :grim :grim :grim ....malo se vživite v situacijo ....!!!! ...

Mašini navkljub :evilgrin:

Če je znana registrska in model motorja, ni vrag, da ne izvoham tega bumbarja.

In si vzamem čas. Brez upanja, da bom od njega kaj dobil v povračilo. Pač pa z očitnim namenom, da mu povrnem. Ob priliki, pravem času na pravem mestu.

Zob za zob! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!