Skoči na vsebino

Moto Tura Mariovo 2010


dvormak

Priporočene objave

GUARDIAN ANGELS- MACEDONIA vas poziva na III megjunarodnu Moto Turu Mariovo 2010, 4-6.06.2010 (I-vi vikend 6-tog mjeseca)

3-dnevno relaksirano druženje u prirodi, daleko od civilizacije... dobra klopa, piva, kampovanje, logorska vatra, relaksirana muzika uz razgovor s prijateljima... mmmmmm

Zasad toliko... detalji uskoro ;)

P.S. Impresije s ovogodišnje Moto Ture Mariovo 2009 možete naci na www.mototouring-macedonia.co.nr

Popravljeno . Popravil dvormak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obavezno ;) ali ovaj put moraš pojesti sve... :D

ih teško njemu pored ovakvih mršavih kao ja i Marjan....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obavezno ;) ali ovaj put moraš pojesti sve... :D

da da .. za to mi treba mesec dana :P

ih teško njemu pored ovakvih mršavih kao ja i Marjan....... :evilgrin:

pa da... zbog mene ste obojica mršavi :whistle: ... jadnici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ih teško njemu pored ovakvih mršavih kao ja i Marjan....... :evilgrin:

Za tebe, tako-tako, ali nekako mi je Marjan bio bez kondicije :whistle: ... ajde, vežbajte, imate dovoljno vremena, pa ako treba napravicemo i generalnu probu kad god zaželite :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe, tako-tako, ali nekako mi je Marjan bio bez kondicije :whistle: ... ajde, vežbajte, imate dovoljno vremena, pa ako treba napravicemo i generalnu probu kad god zaželite :naughty:

Iduče godine ču imat kondicije. Neču doči do Prilepa u jednom danu, tako neču biti umoran, samo gladan. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iduče godine ču imat kondicije. Neču doči do Prilepa u jednom danu, tako neču biti umoran, samo gladan. :naughty:

iduče godine ja ču pojesti sve pečenje, koje je bilo stvarno najbolje....... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iduče godine ja ču pojesti sve pečenje, koje je bilo stvarno najbolje....... :worship: :worship:

Samo vi izvolite, za sve ostalo cemo se pobrinuti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pa kad čitam, ko sve dolazi :hmm: , treba tamo i neka kontrola :naughty: - pa tako dolazim i ja - kao kontrola ljepog ponašanja naravno :lol1: .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kad čitam, ko sve dolazi :hmm: , treba tamo i neka kontrola :naughty: - pa tako dolazim i ja - kao kontrola ljepog ponašanja naravno :lol1: .

M.

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kad čitam, ko sve dolazi :hmm: , treba tamo i neka kontrola :naughty: - pa tako dolazim i ja - kao kontrola ljepog ponašanja naravno :lol1: .

M.

Kontrola?... hmmmm:hmm:... možda samo kao kontrola temperature piva :eek:... odgovara?

Dobro nam došao, pa kad stigneš, dogovoricemo ti neki kontrolni zadatak, ok? :fredy:

Pa kad čitam, ko sve dolazi :hmm: , treba tamo i neka kontrola :naughty: - pa tako dolazim i ja - kao kontrola ljepog ponašanja naravno :lol1: .

M.

Kontrola?... hmmmm:hmm:... možda samo kao kontrola temperature piva :eek:... odgovara?

Dobro nam došao, pa kad stigneš, dogovoricemo ti neki kontrolni zadatak, ok? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kad čitam, ko sve dolazi :hmm: , treba tamo i neka kontrola :naughty: - pa tako dolazim i ja - kao kontrola ljepog ponašanja naravno :lol1: .

M.

pa ne treba, jaču doči i tak nema više kontrole lepog ponašanja.......... :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Uskoro sledi program Moto Ture Mariovo 2010...

ovog puta malo više spontanosti, više druženja... manje galame i relaksiranije...

:yea1:

dopust rezerviran :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zna zgodit da pridem ker vidim da ne bo nobenega konkretnega motorja dol pa da mal popravim povprečje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zna zgodit da pridem ker vidim da ne bo nobenega konkretnega motorja dol pa da mal popravim povprečje :evilgrin:

veš kaj, so Yamahce, Honde, BMW, pa še Triumf....kaj pa manjka temu izboru...... :worship::winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj, so Yamahce, Honde, BMW, pa še Triumf....kaj pa manjka temu izboru...... :worship::winkiss: :naughty:

Nič, sam ni konkretnega med njimi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!