Skoči na vsebino

Moto Tura Mariovo 2010


dvormak

Priporočene objave

Prijava je že po žicah odromala v Makedonijo.......sedaj pa še trening.... :yea1:

A že treniraš, kako mi vse "pećenje" odžrt :glare:

:whistle: komi čakam :010

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že treniraš, kako mi vse "pećenje" odžrt :glare:

:whistle: komi čakam :010

ne,ne....to ti bom samo pomagal..... :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vidim da ove godine ima dosta interes od bajkera iz slovenije, to me raduje :) a i znam da MARJA, MAUS, BMW, MATEJA i TATI imaju najveci doprinos tome, zato se u ime MK Guardian Angels, posebno zahvaljujem njima :worship: i jedva cekam da se opet vidimo... :eek::OK:

Popravljeno . Popravil dvormak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ove godine ima dosta interes od bajkera iz slovenije, to me raduje :) a i znam da MARJA, MAUS, BMW, MATEJA i TATI imaju najveci doprinos tome, zato se u ime MK Guardian Angels, posebno zahvaljujem njima :worship: i jedva cekam da se opet vidimo... :eek::OK:

a da nas vidiš tek sad...trenirali smo celu godinu.....rezerviši nam ona dva "slovenca" za olimpijsku reprezentancu u fudbalu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javili su mi da je bilo nekoh problema u vezi formulara za prijavljivanje, zato u produženju stavljam 3 direktni alternativni linkovi do formulara za prijavljivanje ucesnika za Moto Turu Mariovo 2010:

http://www.mtm2010.co.nr/form.html

http://moto-touring.mk/mariovo2010/form.html

https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dGpaeVdDdHBERnlFUkF2VkZLdk4tN0E6MA

to je isti formular samo na 3 razlicite lokacije, i svejedno je kojih od njih popunite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ove godine ima dosta interes od bajkera iz slovenije, to me raduje :) a i znam da MARJA, MAUS, BMW, MATEJA i TATI imaju najveci doprinos tome, zato se u ime MK Guardian Angels, posebno zahvaljujem njima :worship: i jedva cekam da se opet vidimo... :eek::OK:

Mi smo samo kazali kako dobro je bilo i sad če bit naval Slovenaca. Bili ste super domačin.

Maus se več raduje ( na sliki Maus drži pujsovo glavo, da se ne bi kdo slučajno zmotil :whistle::whistle: :naughty: :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo samo kazali kako dobro je bilo i sad če bit naval Slovenaca. Bili ste super domačin.

Maus se več raduje ( na sliki Maus drži pujsovo glavo, da se ne bi kdo slučajno zmotil :whistle::whistle: :naughty: :naughty: )

ej.. kaj si nor :glare: ... me bojo dal uspavat, ker sem raztrgu prašička :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da se malo prisetimo kako smo prošli na

Moto Turi Mariovo 2008:

i

Moto Turi Mariovo 2009:

odakle mi je poznat ovaj na poslednji video klip??? :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lista za Moto Tura Mariovo2010 se puni, polako al sigurno...

Vidim dosta starih prijatelja, a i po koji novi...

U svakom slucaju ce biti interesantno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Statistika dosada prijavljenih sudionika Moto Ture Mariovo 2010 je sledeca (momentalno stanje, 13.04.2010 u 8.50 h. ujutro):

Makedonija 36 (26+10)

Srbija 8 (7+1)

Hrvatska 30 (23+7)

Slovenija 12 (11+1)

Bugarija 5 (3+2)

______________________________

Ukupno 91 (70 vozaci +21 suvozaci)

Iako je rok prijavljivanja do 15.05.2010, molio bih da se svi koji planiraju sudjelovati na Moto Turi Mariovo 2010, prijave s vremenom, kako bi organizatori mogli predvidjeti i obezbediti sve uvjete za prijatni i nezaboravni boravak sudionicima u ovome predivnom, živopisnom i misticnom predjelu- Mariovo

Zahvaljujem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Samo da potsetim da je rok prijavljivanj sudionika za Moto Turu Mariovo 2010 do 15.05.2010

Ukoliko imate još kojih pitanja, stojim svima na raspolaganju icon_smile.gif

Vidimo se uskoro thumb_up.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Još samo 2nedelje do starta Moto Ture Mariovo 2010 :yea1:

Organizacija i pripreme su u punom toku.

Ukoliko ne budem mogao odgovoriti na daljna pitanja ovde na forumu, možete mi se obratiti telefonom ili SMS-om na br. +389 77 510189

Pozdrav svima i vidimo se uskoro :OK:

logo1-1.jpg

Popravljeno . Popravil dvormak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

:yea1:Jutri start vo Macedonija:OK:

vrnil se od macedonija via albanija 10 dni cca 3700 km malo cik cak vse OK pozdrav za lb družbo v mariovo:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!