Skoči na vsebino

prodati ali obdržati???


iced

Priporočene objave

Jaz sem imel pa tako situacijo: preden sem se oženil sem rekel, da motor mora bit doma, ker ga drugače najbrž sploh ne bi več kupil. Denar se namreč vedno rabi za pomembnejše stvari :headbang:, kot je motor. Zato sem si ga kupil za doto :naughty:, ki jo ženin prinese k hiši :whistle:. Da ne bom :topic:, NE PRODAJAJ :nono:! Če ne gre drugače, v garažo z njim in naj počaka, ne prosi ne jesti ne piti.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaj če ne rabiš, čez 2 leti bo itak novejši model zunaj, ki ti bo bolj všeč :rolleyes:;

Hehhehe to si si ti tud sam najbrž govoru ko is prodal in zdaj peš hodiš :).....ma ne vem no, nekaj pa mora met dec svojga...ko sem prodal motor pred leti, ker sem rabu dnar za bolj ˝pametne¨ stvari mi je blo prec žal..da ne rečem, da sem bil več let brez...tiste pametne stvari pa bi tud lahko počakale in bi se dalo živet isto brez njih....z motorjem mi vsaj ne bi blo težko šparat in se marsikateri stvari odrečt(bi blo zmeraj zadosti argument sam da mam motor-dvakrat pobožaš in 1 krog nardiš pa lahko preživiš dan na kruhu pa vodi ;))...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racionalna odločitev je prodati. edino sam pa veš, koliko ti katera stvar pomeni. jaz osebno sem kupil poceni motor tudi zato, da ga nebom prodajal ko bo adaptacija hiše v polnem teku in bo denarja še bol manjkalo kot zdej. ker brez motorja neznam bit. . . to je kot pralni stroj al pa hladilnik, nekako samoumevno je, da je tam. registriran in brezhiben. popoldanska fura al pa vikend izlet je neprecenljiv, tud če je motor vreden zelo malo...tako da... nisem racionalen

Pa ti? si racionalen al ne?

Vidim de je ful folka "bolnega" :D Frips in Pervy sta napisala čisto resnico. . .

s tabo se jez popolnoma strinjam

tak da lahko mene sem prišteješ glede mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa čez dve leti prodal, pa šel po nov model..

Ker je resnično velika šansa, da bo dnar "izginil" v teh dveh letih in bo pol problem tolk na kup znest :) Saj lahko vsak reče, da bo dal na stran, da bo počakalo na motor, ampak praksa je že prevečkrat pokazala, da se ponavadi ne izide ravno tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehhehe to si si ti tud sam najbrž govoru ko is prodal in zdaj peš hodiš :).....ma ne vem no, nekaj pa mora met dec svojga...ko sem prodal motor pred leti, ker sem rabu dnar za bolj ˝pametne¨ stvari mi je blo prec žal..

couldn't get laid, huh? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa čez dve leti prodal, pa šel po nov model..

Ker je resnično velika šansa, da bo dnar "izginil" v teh dveh letih in bo pol problem tolk na kup znest :) Saj lahko vsak reče, da bo dal na stran, da bo počakalo na motor, ampak praksa je že prevečkrat pokazala, da se ponavadi ne izide ravno tako..

In če bo ugotovil, da lahk čist lepo brez motorja živi ... ;)

Tip je pač kupu flet in več nima za motor ... 100 evrov je na mesečni ravni 80 evrov cirka ... 20 starih jurjev ... bo že vedu, kaj sfolga in kaj ne ...

je par es,d a bo velik zgubu, če zdaj proda novga dl650. Ampak, če nuca dnar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če bo ugotovil, da lahk čist lepo brez motorja živi ... ;)

Tip je pač kupu flet in več nima za motor ... 100 evrov je na mesečni ravni 80 evrov cirka ... 20 starih jurjev ... bo že vedu, kaj sfolga in kaj ne ...

je par es,d a bo velik zgubu, če zdaj proda novga dl650. Ampak, če nuca dnar ...

Jaz sem razumel, da je problem v dodatnih izdatkih, ki jih predstavlja sama vožnja, torej vzdrževanje, bencin, itd, zato bi rad to zamaknil za 2 leti, da se stanje normalizira..

Glede na to, da je sam napisal v prvi objavi, da niha med prodajo in konzerviranjem, potem verjetno ne nuca nujno tega denarja od motorja.. In v tem primeru je pomoje bolje, da 2 leti malo nabira prah, sploh ker ima motor še nekaj dodatne opreme..

Se pa strinjam s tabo, da lahko v tem času tudi ugotovi, da motorja niti ne potrebuje in si najde nov hobi :) V tem primeru je pa bolje, če se proda čimprej. Ampak tega itak noben ne more vedet, ne on ne mi :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kako naj na podlagi napisanega svetujem nekomu, ki ga sploh ne poznam. V tej temi mnogo premalo podatkov za nek konkreten nasvet (mesečni dohodki, cena stanovanja, kredit, družina, otroci, .......). Zdi se mi, da boš motor obdržal in da bi rad le potrditev za to tvojo odločitev. Če bi ti res "kuzla v rit skakala", bi prodal, četudi pod ceno. Brez pomoči foruma. Lahko pa pametujemo v nedogled češ, obdrži, še žal ti bo.... prodaj, boš kupil kasneje drug motor...... itd..... samo mislim, da si se ti že odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

couldn't get laid, huh? :-)

Zarad motorja? Ah nikol samozavest s tem kompenziru ;)...Ti?

Je pa tudi vprašanje, če je sam pri tej odločitvi. Ponavadi se pojavijo ideje: kaj če zdaj počakaš? Pa rabiva dnar. Pa saj si boš nazaj kupil čez par let...to zna bit veliko večji faktor, kot pa stanje na računu...Če že prodaš pol vsaj del dodatne opreme obdrži, če kupcu to ne bo nič vredno(plac itaq maš, zdaj ko je novo stanovanje ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tudi vprašanje, če je sam pri tej odločitvi. Ponavadi se pojavijo ideje: kaj če zdaj počakaš? Pa rabiva dnar. Pa saj si boš nazaj kupil čez par let...to zna bit veliko večji faktor, kot pa stanje na računu...

In potem on odgovori "Na forumu so mi rekli, da naj ne prodam. Si me čula, kaj sn reko, baba (smotana)?"

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem on odgovori "Na forumu so mi rekli, da naj ne prodam. Si me čula, kaj sn reko, baba (smotana)?"

babe je treba jebati ! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem on odgovori "Na forumu so mi rekli, da naj ne prodam. Si me čula, kaj sn reko, baba (smotana)?"

babe je treba jebati ! :grim

Ja točno to:lol::lol::lol:

Fantje, a mate že skuhano kosilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad motorja? Ah nikol samozavest s tem kompenziru ;)...Ti?

PS: sej moj prvotni komentar je bil joke, če si slučajno smajlija zgrešil ... :-)

Jaz sem enkrat probal, pa videl, da taki heci niso zame. :)

Fantje, a mate že skuhano kosilo?

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je problem samo v denarju za vzdrzevanje, ga definitivno ne prodajaj - garazo boš ze našel. Motorja se verjetno še nisi naveličal, to pomeni, da boš čez dve leti verjetno še vedno zadovoljen z njim, pa še nakupom drugega se ne boš dajal...

Če pa potiho veš, da ti bo tudi denar od prodaje kmalu prov prišel, pa nimaš kaj - sigurno tudi zdaj dobiš več, kot pa sredi zime...

Jaz sem tudi svojega zdaj dal v oglas,ko naj nebi bil pravi čas, samo mi je v bistvu vseeno, če se proda ali ne, mene trenutno baše prosti čas... : )

Drugače pa jasno, na hitro prodajat se običajno ne splača, sploh pa ne novega motorja.

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se odloci.

V vsakem primeru ga daj v oglas in ce bo kdo dal toliko kot zelis, simpl k pasul.

Do takrat ga pa obdrzis in bos stem zadovoljil zgornje komentarje motosvetovcev. Koza sita, volk cel.

Cez 4 leta bos pa rabljenega uzel ER-5 :) za slabih 1000€ z vso opremo, kaj se pol sploh sekiras.

Pa srecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam žalostno novico, :O da se bom žal moral posloviti od hvaležno pokorne in hvaležne HRC Honda Africa Twin 750,:wub: letnik 2003 s prevoženimi 45.000 kilometri!! :headbang::wallbash:

Žalujoči: Mirček, žena otroci in pol sorodstva! :cry:

Prelivamo solze!!!

:worship: Nikoli te ne bom pozabil!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam žalostno novico, :O da se bom žal moral posloviti od hvaležno pokorne in hvaležne HRC Honda Africa Twin 750,:wub: letnik 2003 s prevoženimi 45.000 kilometri!! :headbang::wallbash:

Žalujoči: Mirček, žena otroci in pol sorodstva! :cry:

Prelivamo solze!!!

:worship: Nikoli te ne bom pozabil!! :worship:

ker?

.....kaj je izdahnila?:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam žalostno novico, :O da se bom žal moral posloviti od hvaležno pokorne in hvaležne HRC Honda Africa Twin 750,:wub: letnik 2003 s prevoženimi 45.000 kilometri!! :headbang::wallbash:

Žalujoči: Mirček, žena otroci in pol sorodstva! :cry:

Prelivamo solze!!!

:worship: Nikoli te ne bom pozabil!! :worship:

Kako pa to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se odloci.

V vsakem primeru ga daj v oglas in ce bo kdo dal toliko kot zelis, simpl k pasul.

Do takrat ga pa obdrzis in bos stem zadovoljil zgornje komentarje motosvetovcev. Koza sita, volk cel.

Cez 4 leta bos pa rabljenega uzel ER-5 :) za slabih 1000€ z vso opremo, kaj se pol sploh sekiras.

Dober nasvet, ja. Ampak vsak kdor bo pogledal oglas bi se mu smejal, saj bi bila cena podobna novemu:slap:

ER-5 ne bi hotel imeti, raje Versys:naughty:

Zaenkrat me finance niti ne bašejo toliko. Nimam (še) družine in nikamor se mi ne mudi. Bo pa potrebno stanovanje kar renovirati in človek takoj pomisli kako bi najlažje prišel do denarja. Tudi doma mi pravijo naj ne prodam, če ni nuja. No punca se s tem ne strinja, ampak to je že :topic:

Moram si zrihtati cenejšo garažo pa bomo vidl.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober nasvet, ja. Ampak vsak kdor bo pogledal oglas bi se mu smejal, saj bi bila cena podobna novemu:slap:

ER-5 ne bi hotel imeti, raje Versys:naughty:

Zaenkrat me finance niti ne bašejo toliko. Nimam (še) družine in nikamor se mi ne mudi. Bo pa potrebno stanovanje kar renovirati in človek takoj pomisli kako bi najlažje prišel do denarja. Tudi doma mi pravijo naj ne prodam, če ni nuja. No punca se s tem ne strinja, ampak to je že :topic:

Moram si zrihtati cenejšo garažo pa bomo vidl.

LP

No,mogoče pa razmisli o menjavi punce? :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!