Skoči na vsebino

prodati ali obdržati???


iced

Priporočene objave

ker?

.....kaj je izdahnila?:rolleyes:

Ejga!

Govorimo o Hondi Africa Twin kolega.

Ta nikoli ne izdihne... Morda se kdaj le "odpočije". :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober nasvet, ja. Ampak vsak kdor bo pogledal oglas bi se mu smejal, saj bi bila cena podobna novemu:slap:

ER-5 ne bi hotel imeti, raje Versys:naughty:

Zaenkrat me finance niti ne bašejo toliko. Nimam (še) družine in nikamor se mi ne mudi. Bo pa potrebno stanovanje kar renovirati in človek takoj pomisli kako bi najlažje prišel do denarja. Tudi doma mi pravijo naj ne prodam, če ni nuja. No punca se s tem ne strinja, ampak to je že :topic:

Moram si zrihtati cenejšo garažo pa bomo vidl.

LP

Cenejšo garažo? Se sploh lahko dobi še cenejša garaža kot za 30€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat me finance niti ne bašejo toliko. Nimam (še) družine in nikamor se mi ne mudi. Bo pa potrebno stanovanje kar renovirati Tudi doma mi pravijo naj ne prodam, če ni nuja. No punca se s tem ne strinja, ampak to je že :topic:

Brez zamere , samo če preberem v zgornjem kontekstu (sem pač malo izluščil...)) , imaš ti problem samo ta , da ne veš kam bi dal motor za tisti čas , ko boš stanovanje obnavljal , ker ga nebi prav rad zaprašil parkiranega v dnevni sobi......

domače poslušaj , se nič ne motijo , pa med obnovo ga pelji vsake toliko na eno furco da ti ne bo zameril.....

pa ko boš garal pri obnovi te bo to tudi pokonci držalo ! lažje se je odpovedat vožnji z mopijem če ga imaš pa si zavestno ne vzameš časa za njega zato ker moraš stanovanje rihtat , kot pa da ga nimaš in te potem psiha daje koliko let boš moral še čakati....vsaj veš da on te bo brezpogojno počakal! lp :OK:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga!

Govorimo o Hondi Africa Twin kolega.

Ta nikoli ne izdihne... Morda se kdaj le "odpočije". :naughty:

ja potem pa ne vem, zakaj žalujejo zanjo.. dva vzroka sta: ker gre od hiše ali si je odpočila :)

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!