Skoči na vsebino

GSXR day


macek9

Priporočene objave

Se 2 clana tle gor ki jih poznam mata gixxerja, casper7 pa sennatrance_38_surprise.gif mogoce se bosta se oglasila :D

Pa m@dness, condor, sandow in nejc tut majo, pa ziher se koga zdele ne spomnim.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa m@dness, condor, sandow in nejc tut majo, pa ziher se koga zdele ne spomnim.. :)

:OK:

sem absolutno za, vendar se še nisem oglasil ker mi ta teden in verjetno tud naslednji nebo

šlo skozi.. priprave na grobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vreme kaze za jutri da bo vredu, se dobimo kje al ja :) predlagam okolico lj jaz osebno pridem po poti od trebnejga cez litijo v lj....

noooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi se dobili na rakitni? tam je tko fajn, narava, mir, in niti še ne toliko skomercializirana cesta.... samo predlog, pa da bi se dobil še pred poldnevom, da se gre, tisti ki bi bili za, še na kkšno furco po slo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi se dobili na rakitni? tam je tko fajn, narava, mir, in niti še ne toliko skomercializirana cesta.... samo predlog, pa da bi se dobil še pred poldnevom, da se gre, tisti ki bi bili za, še na kkšno furco po slo?

se strinjam stabo daj kaki zemljevid gor prilimaj, jaz nisem se tam bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je potem dogovorjeno? se pravi da kdor bo prišel, se dobimo na rakitni pri jezeru okrog 11h dopoldne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vzorec:

post-8569-125154221203_thumb.jpg

Bi predlagal da ne greste iz Brezovice pri Ljubljani čez Vnanje Gorice ker je vse razkopano in vse polivajo z vodo

kao da se ne praši....nastane pa prava blatna kopel :)

Lahko greste na Logu pri Brezovici proti Podplešivici in do Notranjih Goric ter naprej.

Še boljša varjanta in enostavna pa je do Vrhnike-Borovnica-Kamnik pod Krimom in na Rakitno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda...jutr cel dan delam. Bom pa kdaj drugič prletu pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da sm šele zdj vidu to temo :)....

Mene žou nau, čakam gume, ko pa bojo mi je biu pa zvikijev predlog še najbolj všeč...Marof čez kakšnih 14dni :)

Tisti k se dobite se pa lepo mejte, pa po pamet, da nau kkšn gixxer mn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo bil danes na rakitnem, slikce zal nisem nobene naredu :( sem pa gor vidu tud se enga z gsxr-om 600 sam nisem bil siguren al je kdo iz foruma al ni? drgac pa gor je fenomenalno kr nekaj motoristov je blo. tak da se bom sel gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!