Skoči na vsebino

6 MEDVEDJI BIKERS WEEKEND V KOČEVJU


Bejba22

Priporočene objave

Panoramska bo v soboto ob 15.00 uri!

Splača se že danes (petek) pripelati...lepo vreme-vse je pripravljeno-jedača-pijača-RAZVALINE!!!! Ajme....kdo nima šotora je že pripravljena svža slama v hotelu "MU".

MK Kočevski medvedi - maximalno smo se potrudili-ne bo vam žal!!!

RAZVALINEworship.gif ZAKON SO VSAJ ZAME trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele me je en član od Crknenih podgan klicu in povedu, da v Ribnci dežuje. Ali v Kočevju tudi dežuje?

Jes mam pa že vse spakiran, da jutri samo še krenem u napad.:hmm: Ali se bo do jutri pri vas zvedrilo?<ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/trance_40_thumbup.gif' alt=':OK:'>res bi blo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele me je en član od Crknenih podgan klicu in povedu, da v Ribnci dežuje. Ali v Kočevju tudi dežuje?

Jes mam pa že vse spakiran, da jutri samo še krenem u napad.:hmm: Ali se bo do jutri pri vas zvedrilo?:OK:res bi blo fajn.

Ti kar prid, jutri ne bo več deževalo ampak snežilo :D :lol: (vsaj komarjev ne bo ) :010:beer2::lol1::drunk::worship::yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar prid, jutri ne bo več deževalo ampak snežilo biggrin.giflaugh.gif (vsaj komarjev ne bo ) trance_05_banana.giftrance_07_beerchug.giftrance_21_laughing1.gifdrunk.gifworship.giftrance_43_wavetowel2.gif

pol loh u papučah pridem če sneži ponavad ni kač!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih zdele se s kremo za sončenje mažem , ta huudd faktor , mam občutlivo kožo , zeloo

Če ma pa kdo željo po dežju , ni blema . vse zrihtamo , tud na dom pridemo čudeže delat ..:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žura se ga na polno :OK: , panoramska uspela. zdaj malo odmaramo, potem pa dalje. Čevapi že kličejo :photo::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramska ni bla panoramska, ampk ulicna... Po prihodu iz te voznje sta mi sla na qrac en tip s sopotnico, k je prnoru mimo cele kolone(kaj, ce bi kdo mal zasvenglal?) in pol se butl z berikom, ki je mim kolone picil po zadnjem (150km/h+)... Med voznjo so mi sli na jetra pa tipi z nekimi 125 kami, ki so se urival vsevprek in ogrozal druge.

Sicer pa se je vohalo v zraku, d bo zvecer festa, kar ne dvomm, d je tud bla.trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

PS: Nism nestrpen, sam nekateri so res butlni...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramska ni bla panoramska, ampk ulicna... Po prihodu iz te voznje sta mi sla na qrac en tip s sopotnico, k je prnoru mimo cele kolone(kaj, ce bi kdo mal zasvenglal?) in pol se butl z berikom, ki je mim kolone picil po zadnjem (150km/h+)... Med voznjo so mi sli na jetra pa tipi z nekimi 125 kami, ki so se urival vsevprek in ogrozal druge.

Sicer pa se je vohalo v zraku, d bo zvecer festa, kar ne dvomm, d je tud bla.trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

PS: Nism nestrpen, sam nekateri so res butlni...

:OK: se strinjam s tvojo pripombo, glih zaradi takih :headbang: imamo "ulično", kajti eni pač ne razumejo, kaj je to panoramska vožnja in hočejo pokazati svoje akrobacije, ki nikakor ne sodijo na glavno cesto,ampak na dirkalno stezo :whistle:

Vsi moto klubi, ki prirejajo takšna srečanja, se verjetno ubadajo s podobnimi primeri, ampak žal vedno in povsod ne bo nikoli za vse prav, če me razumeš. :naughty:

Vsi v klubu in vsak posebej smo se potrudili po svojih najboljših močeh izpeljati čudovit Bikers Weekend, za kar gre zahvala tudi vsem Motoristom iz cele Slovenije, pa motoristom iz Hrvaške,Bosne, Avstrije, Italije,skratka vsem ki so nas obiskali. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je blo fajn, le žal mi je da nisem bil kaj več kot do enih 8. zvečer, ker so bile potem še neke obveznosti. Lokacija dobra ambient tudi, le placa za parkirat je blo bolj " švoh" !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr OK. Sam enim pa tut ob štirih zjutri ne morš dopovedat, da nabi na ves glas nažigaval. :headbang: Redarje so imel očitno samo za okras, al pa ker so jih pač moral imet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr OK. Sam enim pa tut ob štirih zjutri ne morš dopovedat, da nabi na ves glas nažigaval. :headbang: Redarje so imel očitno samo za okras, al pa ker so jih pač moral imet.

Ne se sekirat.Jaz se bolj sekiram,ker me ni bilo tam.Verjetno so se bali,da bi jim

cez noc zarjaveli motorji. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr OK. Sam enim pa tut ob štirih zjutri ne morš dopovedat, da nabi na ves glas nažigaval. :headbang: Redarje so imel očitno samo za okras, al pa ker so jih pač moral imet.

Sicer če že greš na motozbor, pa ja greš zato ker vživaš v poslušanju trpljenja drugih motorjev in zažgani gumi.

Pa brez zamere .

Vreme zdržalo, lokacija bila veliko boljša kot leta poprej. Slike pridejo zvečer ko jih dam na računalnik.

lp

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr OK. Sam enim pa tut ob štirih zjutri ne morš dopovedat, da nabi na ves glas nažigaval. :headbang: Redarje so imel očitno samo za okras, al pa ker so jih pač moral imet.

A smo šli že ob štirih spat :?:drunk: sm biu brez ure :slap::yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo z zamudo pripenjam slike. Se kdo prepozna? :)

p1010444.jpg p1010471.jpg p1010473.jpg p1010489.jpg p1010502.jpg p1010509.jpg

Na to sliko pa no coment, kaj je to delal z novim motorjem joj. Revež skoz do blokade, dokler ni spljuval vodo in hladilnika. ampak, se še vseeno niso vstavili. p1010517.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!