Skoči na vsebino

Moto hrup ponoči


thumper

Priporočene objave

med avtobusno postajo na kateri se obrača in rakitno je ena stanovanjska hiša.

Kva ti strelaš gluposti, tm dol sploh ne obrača noben glih zarad teakih kozlarij!!! :headbang:

kar se tiče vožnje ponoči sm zdravn dokej prometne ceste, pa ponoč divjajo z avti še bolj kot z motorji sam sm se tega navadu pa lahka spim tud pr odprtem oknu... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med avtobusno postajo na kateri se obrača in rakitno je ena stanovanjska hiša.

trance_19_hmm.gif in tam je doma nekdo, ki bi rad spal, živel v miru...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif in tam je doma nekdo, ki bi rad spal, živel v miru...

Ja vešda predvsem spal v miru, ampak ne more ker se ponoč mim vozmo z motorji:lol:

Še enkrat....tisto je vikend ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ mahh....., škoda govorit

res je in pisat o takih neumnosti kot je cestni hrup ! mesto ima svoje prednosti in slabosti, ravno tako ruralni deli dežele !

izberi in uživaj kjer ti bo najlepše ! lahko študiraš tudi preko neta !

ps

a kaki sosed ko nabija v steno te nič ne moti ?!

al pa kaka štilerca v idilični gozdanto travnati pokrajini !?

jao s kakimi "problemi" se ukvarjate !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , bemti sveca , tle u nasi držau pa že čist usakmu kurcu dlaka smeta , kam smo pršli . Sej ne da odobravam norenje in izživljanje , sam tok hudo pa spet ni , da se neb dal potrpet . Greš na dopust u kako idilično vas , de si mau živce spočiješ ( ob morju , mislm , al pa toplicah ) pa tam pred kakim hotelom al pa kakmu drugmu lokalu muzika u živo , zlo na glas da se razume tja do dveh treh nabija , pa kaj potem , saj smo na dopustu , a , ne ? Prijazni zvoki motorjev so pa moteči :headbang: , sej majo u lekarnah al pa u kašni lovski trgovin tud zamaške za ušesa , jih vtakneš u tist organ , katerga to moti , pa si zmagou . Za vsacga se neki najde , za ene radirke , za druge pa k majo velike gobce pa kašni prou majhni joški , ženski namreč , saj so že prou ta mali zadost veliki za vsaka usta zamašit , sam prpet se je treba najne , a, ne ?O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , bemti sveca , tle u nasi držau pa že čist usakmu kurcu dlaka smeta , kam smo pršli . Sej ne da odobravam norenje in izživljanje , sam tok hudo pa spet ni , da se neb dal potrpet . Greš na dopust u kako idilično vas , de si mau živce spočiješ ( ob morju , mislm , al pa toplicah ) pa tam pred kakim hotelom al pa kakmu drugmu lokalu muzika u živo , zlo na glas da se razume tja do dveh treh nabija , pa kaj potem , saj smo na dopustu , a , ne ? Prijazni zvoki motorjev so pa moteči :headbang: , sej majo u lekarnah al pa u kašni lovski trgovin tud zamaške za ušesa , jih vtakneš u tist organ , katerga to moti , pa si zmagou . Za vsacga se neki najde , za ene radirke , za druge pa k majo velike gobce pa kašni prou majhni joški , ženski namreč , saj so že prou ta mali zadost veliki za vsaka usta zamašit , sam prpet se je treba najne , a, ne ?O:-)

hoj, a ti si pa še od kamene dobe ostal tu? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj, a ti si pa še od kamene dobe ostal tu? ...

Ja itak , pa kaj morem , če sm se pa prekmau rodiu , tud taki smo:( na svet . Sej tut Predin u eni svoji pesmi poje bolj star bolj nor , pa .... Ku pride človk uleta , pol ga tut hrup več ne mot , če ne zarad druzga pa že zarad naglušnosti , a , ne ?:OK: Bi blo pa fajn , če bi blo na MOTOSVETU več privržencev motoristov in avtomobilistov , čemur je ta forum namenjen in čim manj brezveznim čvekačem in in umskim maloposestnikom , kateri komaj čakajo , da koga popljuvajo , o sceni na kolesih pa pojma nimajo:?. Ja , u dobi dinozavrčkou , al pa u kameni dobi je moral bit pa kar u redu , škoda , de se nism že u tistmu cajtu rodiu , pol neb nihče po men pluvau:BUA: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak , pa kaj morem , če sm se pa prekmau rodiu , tud taki smo:( na svet . Sej tut Predin u eni svoji pesmi poje bolj star bolj nor , pa .... Ku pride človk uleta , pol ga tut hrup več ne mot , če ne zarad druzga pa že zarad naglušnosti , a , ne ?:OK: Bi blo pa fajn , če bi blo na MOTOSVETU več privržencev motoristov in avtomobilistov , čemur je ta forum namenjen in čim manj brezveznim čvekačem in in umskim maloposestnikom , kateri komaj čakajo , da koga popljuvajo , o sceni na kolesih pa pojma nimajo:?. Ja , u dobi dinozavrčkou , al pa u kameni dobi je moral bit pa kar u redu , škoda , de se nism že u tistmu cajtu rodiu , pol neb nihče po men pluvau:BUA: !

Ne, takrat bi te kr direkt požrli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!