Skoči na vsebino

Debil na BMW


klimbra

Priporočene objave

Ti preklemanski debil.........imaš srečo, da sem motorist in da mi ni do tega, da razbijem svoj avto.

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

Predlagam ti, da takoj prodaš motor in nikoli več ne sedeš nanj.........saj v nasprotnem primeru.....skoraj nimaš možnosti, da praznuješ letošnje novo leto!!!!!!

Aja........da se boš laže spoznal........kosmati in brez opreme z MB registracijo!!!!!!Izsiliti pa si poizkusil KIO SOUL....bele barve!!!!

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi, kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti preklemanski debil.........imaš srečo, da sem motorist in da mi ni do tega, da razbijem svoj avto.

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

Predlagam ti, da takoj prodaš motor in nikoli več ne sedeš nanj.........saj v nasprotnem primeru.....skoraj nimaš možnosti, da praznuješ letošnje novo leto!!!!!!

Aja........da se boš laže spoznal........kosmati in brez opreme z MB registracijo!!!!!!Izsiliti pa si poizkusil KIO SOUL....bele barve!!!!

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi, kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa piz.. kaj je spet to sranje gor s klicaji in pikami, jebemu mat.. vzem se v red in poskusi brez ločil.Sj bo počasi-hitro se noben ni naučil.

kolikokrat je mene kdo izsilil pa nisem šel jokat mami tako kot ti.Pa me še bodo tudi vnaprej in kaj zdaj.

Za vsako izslijenje bo treba posebej temo odpret. Raje obdeluj klimbra ženske :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim......da nisi dojel bistva!!!!

Se zgodi....tudi pametnejšim!

Tema je odprta predvsem zato, ker se na tem forumu non stop pljuva po avtomobilistih........ko pa sami ( pač v tem, mojem, primeru je bil en, ki si je očitno zažele ležati na tleh ) delamo neunosti.....pa ponovno iščemo miljon izgovorov, zakaj tako in ne drugače.

No......sej, ko boš prezrl moja ločila, se poizkusil prebiti skozi moje pisanje........no, takrat pa pričakujem tudi kaj pametnega......ne samo povpraševanja, če te kdo dostavi do Gardalanda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim......da nisi dojel bistva!!!!

Se zgodi....tudi pametnejšim!

Tema je odprta predvsem zato, ker se na tem forumu non stop pljuva po avtomobilistih........ko pa sami ( pač v tem, mojem, primeru je bil en, ki si je očitno zažele ležati na tleh ) delamo neunosti.....pa ponovno iščemo miljon izgovorov, zakaj tako in ne drugače.

No......sej, ko boš prezrl moja ločila, se poizkusil prebiti skozi moje pisanje........no, takrat pa pričakujem tudi kaj pametnega......ne samo povpraševanja, če te kdo dostavi do Gardalanda!

Dostava do Gardalanda ni bila zaradi izsiljevanja ali menjavanja pasov, sploh pa če delam neumnosti vem da se lahko vse skup zjebe in ne valim krivde drugam, včasih celo sam voznik prizna in reče SEM TE SPREGLEDALA..Sploh pa ob teh poplavah kvazi motoristov je brezveze odpirat vprašanja ker pač ne zna vozit v krožnem križišču..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti si tak in toliko star kot na sliki, da jokaš tu po forumu.Če bi se rad pretepal pa pojdi v ring in ne na motor ali v avto.

Ps: in nepozabi na napakah se učimo in nikar nereči, da si nepogrešljiv !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

:hmm::hmm: samo eno vprašanje, kako pa prideš potem na pas, na katerem si bil ti :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm::hmm: samo eno vprašanje, kako pa prideš potem na pas, na katerem si bil ti :naughty: :evilgrin:

Ne se delat pametne, ker je sicer padla 'domneva', da gre za krožno vozišče, potrjeno pa to ni. ČE gre za klasično stično križišče, potem se iz zunanjega pasu zavija na zunanjega, iz notranjega pa na notranjega, vkolikor je za zavijanje v eno smer predvidenih več pasov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kle je čista resnica, da je na cesti polno takih padalcev, ki hočejo bit neki motoristi pa si kupijo motor pol pa se v plastičnih papučah pa brez opreme gor pa dol drajsajo po kofetkih, umes se pa pičijo frajerje pa v prvi navijajo do 23.000 obratov in vozijo slalom med avtomobili. Po možnosti še brez čelade, da se ga vidi frajerja, ki ma jajca v prostorčku pod sedežem!

Fantje opremo gor pa tud, če greste sam do bližnjega kafiča. Največ nesreč se zgodi prav v bližini doma, ker smo takrat najmanj pozorni.

Jaz sem ravno danes enga takega skorajda snel z motorja. Se postavim na Celovški za levo že speljem debil na Kawasaki Ninji (napravljen samo v gate pa eno majco!) pa po levi mimo mene naravnost! Jaki car! Naslednjič se vidiva, ko te bom špohtlal s svoje havbe!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti preklemanski debil.........imaš srečo, da sem motorist in da mi ni do tega, da razbijem svoj avto.

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

Predlagam ti, da takoj prodaš motor in nikoli več ne sedeš nanj.........saj v nasprotnem primeru.....skoraj nimaš možnosti, da praznuješ letošnje novo leto!!!!!!

Aja........da se boš laže spoznal........kosmati in brez opreme z MB registracijo!!!!!!Izsiliti pa si poizkusil KIO SOUL....bele barve!!!!

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi, kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj bi sedaj rad povedal?

1. Da te je izsili?headbang.gif

2. Da si videl lepo MB tablo?worship.gif

3.Da imaš belo KIO SOUL?rolleyes.gif

4. Da ga boš razbil?trance_25_naughty.gif

Samo vprašam.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti preklemanski debil.........imaš srečo, da sem motorist in da mi ni do tega, da razbijem svoj avto.

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

Predlagam ti, da takoj prodaš motor in nikoli več ne sedeš nanj.........saj v nasprotnem primeru.....skoraj nimaš možnosti, da praznuješ letošnje novo leto!!!!!!

Aja........da se boš laže spoznal........kosmati in brez opreme z MB registracijo!!!!!!Izsiliti pa si poizkusil KIO SOUL....bele barve!!!!

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi, kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

res bi že bil čas, da se toti štajerci obrijejo

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja....res sem malo trapasto napisal.

Bilo je na izvozu na Celovško iz smeri Bežigrada.

Tam je sistem nekako tak....

Skrajni levi pas je za zavijanje levo na notranji pas in nazaj na AC in levo za smer center. Sosednji pas, je za zavijanje SAMO v smer center, spet sosednji je za naravnost in skrajni desni, za smer Vižmarje (kranj).

Me je tolk pogrel včeraj, da sem to enostavno pozabil napisat.

Upam, da si sedaj predstavljate........jaz sem stal skrajno levo in čakal za smer center, tipčina pa je stal na sosednjem pasu ( torej desno od mene ) in zapeljal direktno pred mene, da bo zavil nazaj na AC. Ne vem no.....ampak v 30 letni zgodovini vozakanja po cestah, take samomorilske akcije še nisem doživel.

In še enkrat, temo sem odprl izključno zato, da se malo zamislimo, kake pizdarije počnemo na cestah.......a lej ga vraga, vedno.....no skoraj vedno.....potem krivimo voznike avtomobilov. Toliko v obrazložitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, Klimbra, enak sistem je izvoz Bežigrad in tam je to med avtomibilisti na dnevnem redu.

Tko nekako kot debili na krožišču Tomačevo.

Se pač navadiš, da si tam ekstra pazljiv, pa nekako gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerc to sigurno ni bil, ker mi ne delamo pizdarij. Po moje je bil kak močvirnik, ki se je kurčil z MB tablico...

a štajerci majo svojo oznako na tablicah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a štajerci majo svojo oznako na tablicah :?

Imam avto in motor na MB, pa sem rojen Ljubljančan. So pa ljubljančani prave pesde, ker se mi dogaja, da mi folk meče čike, ne spusti na drugi pas in nagaja, če se le da. Pa je MB slovensko mesto in to precej lepo. Slovenci smo res bedaki - 2x10**6 nas je pa tolk jebanja v glavo, IRL in politčno in zasebno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam avto in motor na MB, pa sem rojen Ljubljančan. So pa ljubljančani prave pesde, ker se mi dogaja, da mi folk meče čike, ne spusti na drugi pas in nagaja, če se le da. Pa je MB slovensko mesto in to precej lepo. Slovenci smo res bedaki - 2x10**6 nas je pa tolk jebanja v glavo, IRL in politčno in zasebno :headbang:

pri meni je obratno ... imam LJ tablice in sem rojen Ptujčan :P

moj post je bil ironično napisan, saj nima veze kakšna oznaka tablice je bila, bistveno je, kako glupost je ta naredil. Predvidevam, da je bila tablica omenjena samo zato, da bi se ta motorist spoznal in ne počel več takih kozlarij... kapiši :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebivalci velemest so zelo tolerantni do napak ,ki jih v prometu delajo tujci v njihovih mestih,še posebej je to pričakovati od motorista v avtomoblu do motorista.lp in srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebivalci velemest so zelo tolerantni do napak ,ki jih v prometu delajo tujci v njihovih mestih,še posebej je to pričakovati od motorista v avtomoblu do motorista.lp in srečno vožnjo.

:naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži Pips, ampak pri nas velemest ni ! :grim še ! pa saj je slovenija cela eno tako velemsto ki ga prevoziš v 2 urah !

nasplošno pa samo en napotek, pred vsemi večjimi križišči so "razporedilne table" ki ti povedo katera špura je za katero smer ! dajte jih pogledat preden se zapodiš v križišče !

o tablicah:

najboljše bi bile bosanske ! pa bi ti dali prenapeteži v MB ali LJ ali KP mir ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše bi bile bosanske ! pa bi ti dali prenapeteži v MB ali LJ ali KP mir ! :fredy:

ne glede na tablico je BMW :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni je sploh zanimivo, ko se je na cesto spravila prepotentna srednješolska mularija s fotrovim avtom in se repenči ter napihuje na cesti. Me ne zmoti, pač tista nora leta. Me pa moti, da v to sranje vključujejo mene. Razno cijazenje, da se spraviš takega pobča prehitevat, potem pa gasa in zapiranje. Prekleto nevarni lahko taki štosi ratajo.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!