Skoči na vsebino

Debil na BMW


klimbra

Priporočene objave

samo te gledam.........

sj vem, da sem ti všeč :004 ... sam obrij se, dobim pike po obrazu :lol1:

se globoko opravičujem za neumesni post :xx: ...

za servisno vozilo je kr v redu motor :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he,he jaz mam pa CE tablico :lol1::lol1:

zakaj pa cele ne napišeš ??? CE grb LJ - 537.....

sam men so pa bmw-ji všeč....popravek,,,boxerji...če jih ne vozijo debili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti preklemanski debil.........imaš srečo, da sem motorist in da mi ni do tega, da razbijem svoj avto.

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

Predlagam ti, da takoj prodaš motor in nikoli več ne sedeš nanj.........saj v nasprotnem primeru.....skoraj nimaš možnosti, da praznuješ letošnje novo leto!!!!!!

Aja........da se boš laže spoznal........kosmati in brez opreme z MB registracijo!!!!!!Izsiliti pa si poizkusil KIO SOUL....bele barve!!!!

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi , kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:beer1::beer1::beer1:

JEST SEM TO REKU !

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi, kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdaj pa......je še mene malce strah..........pa sploh ne vozim BMW!!!!!!!!!! :lol1:

D.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne vozim BMW!!!!!!!!!!

Ker nimaš denarja, da bi ga kupil. Stavim, da tudi nimaš schuberthove čelade in benzina v krvi. Pa malizie seveda tudi ne uporabljaš, cccc :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebivalci velemest so zelo tolerantni do napak ,ki jih v prometu delajo tujci v njihovih mestih,še posebej je to pričakovati od motorista v avtomoblu do motorista.lp in srečno vožnjo.

Madona, močvirje je že velemesto ratalo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če jih ne vozijo debeli....

Sem debel in vozim BMW (zaradi recesije). Oprosti, ker žalim tvoj prefinjeni čut za estetiko. Pa še boksa se ne.

Ne bodi tako hecno usmerjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem debel in vozim BMW (zaradi recesije). Oprosti, ker žalim tvoj prefinjeni čut za estetiko. Pa še boksa se ne.

Ne bodi tako hecno usmerjen.

a sem kje rekel da si suh? in voziš K (ker nimaš za boxer). ti mojega čuta pa res ne moreš žalit, tako da "oprosti " kar v šparovec (za BMW-ja... R.a). moja usmeritev je hecna samo homoseksualcem in tistim ,ki spreminjajo citate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kje rekel da si suh? in voziš K (ker nimaš za boxer). ti mojega čuta pa res ne moreš žalit, tako da "oprosti " kar v šparovec (za BMW-ja... R.a). moja usmeritev je hecna samo homoseksualcem in tistim ,ki spreminjajo citate.

Daj, prosim ,nehaj že enkrat klobase srat na forum ... daj jih v tisto belo lončeno školjko zraven kopalnice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem debel in vozim BMW K 1200GT. Sporočam vam, da iz strahu pred raznimi napadi, mobingom in ostalimi intelektualnimi pritiski prodajam motor in odhajam nazaj na FJR. Mogoče tako ne bom okarakteriziran kot debil, pa čeprav vozim z GO registracijo.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem debel in vozim BMW K 1200GT. Sporočam vam, da iz strahu pred raznimi napadi, mobingom in ostalimi intelektualnimi pritiski prodajam motor in odhajam nazaj na FJR. Mogoče tako ne bom okarakteriziran kot debil, pa čeprav vozim z GO registracijo.

Srečno

Tonček

Ja Tonček, definitivno ti gre na boljše......:rolleyes:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti preklemanski debil.........imaš srečo, da sem motorist in da mi ni do tega, da razbijem svoj avto.

Kje si še videl, da se iz zunanjega pasu, zavija na notranjega???????

Predlagam ti, da takoj prodaš motor in nikoli več ne sedeš nanj.........saj v nasprotnem primeru.....skoraj nimaš možnosti, da praznuješ letošnje novo leto!!!!!!

Aja........da se boš laže spoznal........kosmati in brez opreme z MB registracijo!!!!!!Izsiliti pa si poizkusil KIO SOUL....bele barve!!!!

Pa še nekaj........imaš srečo, da nisem stopil ven.........in v prihodnje močno pazi , kaj sikaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no sedaj ko se je tema tako lepo razvila,bom dodal tudi jaz svojo avto-moto prigodo. na koncu trzinske obvoznice-smer domžale ,kjer se za zadnjim semaforjem dva pasova združita v enega,stojiva na rdeči s kolegom vsak na svojem pasu za naravnost - z avtom.

vmes se prerine motorist s hondo deauville in zapelje kot ponavadi vsi še pol metra čez črto. do tukaj vse lepo in prav.

ga razumem..zunaj 25 stopinj ali več..popolna oprema z mikrofonom pod čelado..tako oblečenemu je tudi meni vroče na motorju.

in se prižge rumena ..in nič...se prižge zelena..še zmeraj nič..kolega na desni spelje in je že skoraj čez križišče...še zmeraj nič..

kljub temu ,da je malo preblizu avta speljem tudi jaz. ja moja napaka...preveč gasa in hitra sklopka pa je takoj 10 m črte..

in ko pogledam v ogledalo stoji tip še zmeraj na črti...s crknjenim motorjem in se nekaj jezi...avtomobili pa hupajo in se mu izogibajo po levi in desni..tudi njih razumem-konec službe,domov.

končno vžge motor, spelje, kolega se mu umakne v desno, potem se mu tudi jaz umaknem (skrajno!!) desno, toda glej ga zlomka - namesto da bi me prehitel in odpeljal naprej se tip vozi vzporedno z mojim oknom in nekaj maha..skomignem z rameni in odpeljem naprej....vroče je in ne prodajam rezervnih delov..in tako zapelje vštric še 2-3 X in moram spet jaz pazit na njega,da se mu kaj ne naredi...toda on se vozi za mano do križišča,kjer ustavim..in se začne nekaj dreti in kleti... ta ni normalen sem si mislil - no pa kaj ,saj jaz tudi nimam potrdila da sem...pač ga stokrat vprašam : kaj je narobe??? nobenega odgovora , samo kletvice ko odpre moja vrata... men je pist off...

tudi potem, ko se nanj zaderem : PA DAJ ŽE POVEJ,KAJ JE NAROBE !! nobenega konkretnega odgovora. nič..nada.zero.niente..

tip zaloputne vrata od mojega avta in odpelje.. pa če je imel čas se za mano vozit bi imel tudi čas za eno pivo spit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj vse zamudis ko se imas lepo na otokih........:blink:

I like driving in Greece.

I know, I´m "different". B)

sam še BMW ti manjka... pa boš orto "different" :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!