Skoči na vsebino

Avto/moto show Ljubljana - nedelja, 6. sept.


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Hej, folk, a je kdo bil? Odprto je še danes ,baje je danes 'poudarek na motorjih/motorizmu' ... No, če koga zanima ... na gospodarskem v Ljubljani .

Me prav zanima ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko otroci zaspijo opoldansko siesto se vsedem na moped in pridem v ljubljano pogledat to čudo. potem se na dunajski podpišem, grem v trnovo v šank pub na pivo, čez cesto v pisarno na WC, pa nazaj domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, folk, a je kdo bil? Odprto je še danes ,baje je danes 'poudarek na motorjih/motorizmu' ... No, če koga zanima ... na gospodarskem v Ljubljani .

Me prav zanima ...

Si bil opažen , pa te nisem hotel motit , z Lasagno, sva pa mal počvekala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko otroci zaspijo opoldansko siesto se vsedem na moped in pridem v ljubljano pogledat to čudo. potem se na dunajski podpišem, grem v trnovo v šank pub na pivo, čez cesto v pisarno na WC, pa nazaj domov...

Hoho, tudi jaz tam pisarna ena od dveh ... se lahko ob priliki zmenimo, čeprav, moja baza je Trnowski zvon :-).

Si bil opažen , pa te nisem hotel motit , z Lasagno, sva pa mal počvekala

Škoda ... no, je bil pa kar fajn show, freestylerji so me pozitivno presenetili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je bilo potem vse za videti? Jaz sem v tujini, pa ne morem iti... Bi prosil za kratko obnovo, kaj se je dogajalo, da se bom potem lahko jezil, kaj vse sem zamudil.

Hvala in lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo kaj pofotkal?

Ja Hals, nekaj smo res pofotkal včeraj , sam sem malo razočarana, ker ni bilo nič tako waaaaw za videt, da bi me osupnilo in me nebi mogli stran dobit :(

Pa želela sem si kupit kako pametno majico, stil motoristično, pa niso kaj imeli :)

pa rokavice sem gledala kar tako, pa so bile kar fajne, sam so že pokale po šivih :D

Malo pivo je 2,5€ hmmm

Ženske so bile lepe, vendar že naveličane vsega :D

Bilo je tud neki motoristov, ki so prišli v skupini, bolj čoperisti... pa posamezniki na cestnih....

Mormo si kupit neko motosvet majico, da bomo bolj prepoznavni :whistle: , ziher je bil kdo še tam, pa nismo vedeli :(

Slike ima pa Zviki !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

free style show zelo v redu, moto scena bolj švoh, avto scena nič posebnega, se strinjam z Janusko-hostese ža naveličane vsega.verjetno bi bilo bolje skrajšati za kakšen dan.za moje pojme vse preveč glasbenega bobnanja z vseh strani.drgač pa bolje malce skromno kot pa nič :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja malenkost nesla danes popoldan svoj nos na GR... iskreno, pričakovala več, vsaj motorjev... bli pa danes popoldan vsi že malce dremavi, tudi večino dogajanja je blo že mimo...unsure.gif naveličani tako razstavljalci, kot hostesee...

sodeč po programu je bilo dogajanja kar nekaj, bi pa po mojem mnenju blo dobro, da se avtomoto show še malenkost "sejemsko" podpre...trance_11_confused.gif

termin, ki ga show ima, se lep pokrije s "posezonskimi" popusti in nemara bi pri tovrstnih dogodkih lahko svoj kamenček v mozaik prispevale tudi mototrgovine...

drugače pa... pohvale organizatorjem, da imajo ... in se česa takega pri nas sploh lotijotrance_44_wink5.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

termin, ki ga show ima, se lep pokrije s "posezonskimi" popusti in nemara bi pri tovrstnih dogodkih lahko svoj kamenček v mozaik prispevale tudi mototrgovine...

drugače pa... pohvale organizatorjem, da imajo ... in se česa takega pri nas sploh lotijotrance_44_wink5.gif

Sej fajn, da gruntaš, kaj bi ti bolj pasalo... ampak ... a se ti zdi realno, da bi štacune za razprodajo vso svojo robo vlačile tja na gospodarca - sploh, če veš, da je večina teh trgovin itak v Ljubljani, vsaj tavečjih? ...

Poleg tega so posezonski popusti itak vso jesen in še pozimi v štacunah ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej fajn, da gruntaš, kaj bi ti bolj pasalo... ampak ... a se ti zdi realno, da bi štacune za razprodajo vso svojo robo vlačile tja na gospodarca - sploh, če veš, da je večina teh trgovin itak v Ljubljani, vsaj tavečjih? ...

Poleg tega so posezonski popusti itak vso jesen in še pozimi v štacunah ... trance_44_wink5.gif

če imamo show kakršen je zdaj, potem ne... če pa bi to dejansko bi show/sejem v večjih razsežnostih, ne vidim razloga zakaj ne... ne primerjam tega dogodka s tistimi v tujini, ampak tam so te zadeve običajno združene...blush.gif ideja bi tudi bila, da so trgovine v času tovrstnih dogodkov odprte in imajo kvazi "sejemske" popuste, saj se ne rabijo selit kot mačka mlade...

ampak, ponavljam... ne v taki obliki kot zdaj, če bi zadeva bla večja...trance_17_emot-angel.gif

drgač pa, sam mal "na glas" razmišljam, da me ne bo kdo okrog vogalov preganjalyes.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej fajn, da gruntaš, kaj bi ti bolj pasalo... ampak ... a se ti zdi realno, da bi štacune za razprodajo vso svojo robo vlačile tja na gospodarca - sploh, če veš, da je večina teh trgovin itak v Ljubljani, vsaj tavečjih? ...

Poleg tega so posezonski popusti itak vso jesen in še pozimi v štacunah ... ;)

Pa sej ni narobe razmišlu samo bi verjetno na gospodarcu tako provizijo(kot je pri nas v navadi)da nebi mel noben računice.Da je večina trgovin v Lj. tudi nebi reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, srednje do pretežno žalostno...

se strinjam z do sedaj napisanimi ocenami o že videnem, zdolgočasenih razstavljalcih in hostesah, čeprav je med njimi (hostesami) dejansko bilo kar nekaj takih, ki bi jim z veseljem naklonil kako urico mojega časa pa da začutijo vso trdoto tega življenja :)

@mashina

povej kdaj, dam za pivo ki sem ga včeraj izpustil, pa magari v zvonu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm bil tam u sboto in. . . nič kej moto se mi ni zdelo. Bol žalostno vse skupej. sm pa pomeril ene textilne jakne, in. . . se mi zdijo kr lepo narjene in fajn sešite. Komine. je še kdo vrgu oko na tole?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mashina

povej kdaj, dam za pivo ki sem ga včeraj izpustil, pa magari v zvonu ;)

Najraje bi v sredo, kadarkoli ... lahko se preko zasebnih sporočil zmenimo o detajlih ... :) sej pivnic pa tma ne manjka - zwon, sax, saloon, Anika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

pozdravljeni.

Zanima me če pride letos v nedeljo prost vstop za motoriste, ker če se ne motim je bilo to omogočeno enkrat, nikjer ne najdem podatka.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

Zanima me če pride letos v nedeljo prost vstop za motoriste, ker če se ne motim je bilo to omogočeno enkrat, nikjer ne najdem podatka.

lp

a če ne bo prost, pa ne boš šel? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!