Skoči na vsebino

Zala


antony

Priporočene objave

Vsakdo jo pozna ampak po prenovi sedaj ena lepših slovenskih cest za motorje, za mene celo boljše kot kačje ride. Morte probat.trance_41_w00t2.gif

Nalednjič pripnem še nekaj slik novih in starih ovinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj ovinkov je res zakon ja, sploh uni odseki z novim asfaltom :yea1: . sam da kak avtobus al pa kamjon ne pogleda izza ovinka morš merkat pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pojdem verjetno jutri gor pogledat....,zato prosim vse tiste,ki ste mislili tam preko,da naredite obvoz,da bom imel cesto fraj hehe...,hvala za razumevanje!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voz ob desnem robu svojga pasa ..peska jst nism kej velik opazu ...pa pejt usaj pred 14 uro ker ko se folk vrača iz/na šiht ne boš meu kej od ovinkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voz ob desnem robu svojga pasa ..peska jst nism kej velik opazu ...pa pejt usaj pred 14 uro ker ko se folk vrača iz/na šiht ne boš meu kej od ovinkov :D

Pesek je v Zali redkost, večkrat polita z nafto iz kamionov.

Zgornji del dva ovinka drsita k svina.

Cesta je uklesana v kamen kar ni lep obet v primeru padca...

Se pa strinjam fina za prepeljat.

Dnevmo :) 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aga trance_19_hmm.gif , hja, ni prov neč fajn zgledal, ko se mi je Brusov šlepar prpelav izza ovinka, seveda, da je lahko spelav ovinek je moral s kobilo delno po moji strani, jaz pa skoraj po kolenu. Drgač pa, Kalce-Tolmin, to relacijo sem velikokrat spelov, nekateri odseki so letel tudi 200+, na Slapu pa sta me tud policista pošicala z radarjem, sam sem očitno prpelov po pamet, tako de ni neč blo. Drgač pa v Zali pri odcepu za Jelični vrh obrneš in pičiš do vrha, se da dobr brust, drsat, sam je pa velik prometa, sploh kamionov, šleparjev! Zato pozor!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf men se dopade, itak kamr grem, če ne grem na tolmin, grem čez Zalo worship.gif

sam danc me je u enm ovinku neki pretresl, se mi je pošten cmok u grlo naredu unsure.gif

Glede na to, da sm prve izušnje ovinkov ravno na tej cest prdobivala oz jih še blush.gif se mi prou dopade wub.gif

Zavedam pa se, da so kdaj kr kamni kje, pesk mi nit ni taka sila. Edin zadnč je pred kolegom medved lavfov po sred ceste. No tega pa res neb hotla whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija-Godovič

ahha.

men se zdi, de je dostkat pesk na njej. pravzaprav, bol na odseku hotedrščica-godovič. folk tam vozi precej hitrej kot v poprečju, in se mi zdi de nadobudni rallyisti tam radi sečejo ovinke. cesta pa je kr cool. ja. zelo lepo vzdrževana se mi zdi. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največkrat je pesek od Kalc do Hotedršice na zadnjih (dveh) desnih ovinkih v gozdu pred Hotedršico ... do Godoviča pa na prvem desnem ovinku ob gozdu (kjer se priključi makedam), drugje ga nisem opazil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam vmes je v ene dveh ovinkih pesek ja, tko da ti pokvar vse veselje :headbang: . drgač pa v zali se ne spomnem, da bi kdaj blo kaj peska? edino kak kamen zna kje bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff Zala...

Meni je to osebno ena izmed "top" strek v sloveniji, se grem veckrat prav namenoma peljat tja, pa ceprav imam 100km od doma. Spodnji ovinki mi niti niso, ker je prevec novega asfalta in cesta je se dokaj "ozka" ...Kot pa je nekdo pred mano omenil, od Jelicnega vrha pa do Godoviča je zame cesta cist poezija :) , no z izjemo dveh 180° ovinkov, ki sta dodobra zlizana (pa vseeno bo SM sekcija navdusena)..

Highly recomended!

P.s. treba je edino pazit na 4kolesne lokalne kamikaze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff Zala...

Meni je to osebno ena izmed "top" strek v sloveniji, se grem veckrat prav namenoma peljat tja, pa ceprav imam 100km od doma. Spodnji ovinki mi niti niso, ker je prevec novega asfalta in cesta je se dokaj "ozka" ...Kot pa je nekdo pred mano omenil, od Jelicnega vrha pa do Godoviča je zame cesta cist poezija :) , no z izjemo dveh 180° ovinkov, ki sta dodobra zlizana (pa vseeno bo SM sekcija navdusena)..

Highly recomended!

P.s. treba je edino pazit na 4kolesne lokalne kamikaze.

Se strinjam, tud jest se rad zapelem po tej cesti, čeprov mam tud kr neki km do tja. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes šel gor in dol...,kar lep je nov asfalt....,no edin prometa je polno,tako,da je treba kar paziti,da ti kakšen ovinek ne preseka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zala je zakon...edino pazite na odseku od jeličnega vrha do godoviča, takoj za 1 ovinkom za 180°in hkrati je to tud edini na tem odseku...prvih nekaj ovinkov (v levo) je asfalt malo nagrbančen ter motor kar grdo zatrese...potem pa se zgornji ovinki zelo lepo odprejo...na teh zadnjih 7 ovinkih pred vrhom (v desnih) je kdaj pesek ki ga kamioni namečejo na cesto iz obcestnega parkirišča. Tko de prva fura je ogled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!