Skoči na vsebino

KZVD klub za zaščito voznikov in državljanov nategavščina


janjanin

Priporočene objave

S KZVD-jem in imam zelo zelo slabe izkušnje.

Iz malomarnosti in nevednosti so mi povzročili škodo v višini 230eur, za njihovo medvedjo uslugo pa sem moral plačati še dodatnih 150eur… pa še 5 kazenskih točk je postalo pravnomočnih!

Če imate težave poiščite profesionalno pomoč, pojdite kodvetniku!

Dne 12.8.2008 sem zaradi neprimerne vožnje z motornim kolesombil zavstavljen s strani PP Izola. Policisti so mi izrekli kazen 460eur ter 5kazenskih točk. Poklical sem na KZVD inse pozanimal o možnostih pritožbe. Zajamčili so mi da mi lahko napišejo takopritožbo da ne bom kaznovan.

Razložil sem jim da se nimam namena pritožit, če obstajamožnost da njihova pritožba ne bouspešna, da ne ŽELIM plačati polne kazni ter njihovo uslugo…. Da raje plačampolovično kazen v 8 dneh in pretrpim polovično kazen. Na KZVD-ju so mizagotovili, da če plačam polovično kazen v osmih dneh in če zgubimo s pritožbomi ne bo potrebno plačati celotne kazni, saj sem kazen plačal v osmih dneh. Čepa zmagamo mi pa mora sodišče denar vrniti. Za kar sem kasneje izvedel DA JEČISTA LAŽ.

Ker nekaj članov društva osebno poznam… in ker so zatrjevalida so zelo uspešni sem jim nasedel. Dogovorili smo se da mi napišejo pritožbo … in ne boste verjeli, društvo KZVD mi jo je poslalo z odkupnino150eur. Pa ne da so jo napisali zame, za 150eur so mi poslali univerzalnopritožbo, katero verjetno vsem prodajajo. Čeprav kakor društvo ne smejo prodajati .

Ker sem pritožbo od njih prejel zadnji dan (v zadnjih minutah), nisem imel drugekakor da jo sprejmem in jo pošljemnaprej… ali pa se sploh ne pritožim…

Njihova pritožba je bila tako butasta, da se ji je sodnica le smejala in jo obravnavalakot neutemeljeno in brezpredmetno. (npr. pritožujem se ker na plačilnem nalogune piše ali je kazen z DDV-jem ali brez). MOJA KAZEN JE POSTALAPRAVNOMOČNA, MOJE KAZENSKE TOČKE SOPOSTALE PRAVNOMOČNE, MORAL SEM PLAČATI ŠE DRUGO POLOVICO KAZNI . Kontaktiral sem predsednika kzvd -ja gospodaLUDVIK POLJANEC, in mu razložil situacijo. Zahteval sem da mi društvo vrne 2300eur,saj so me ogoljufali… saj pritožbe nebi vložil če mi nebi lagali in zatjrjevalida mi ne bo potrebno plačati druge polovice kazni tudi če zgubim ( če plačamprvo polovico v osmih dneh in se nato pritožim). Zahteval sem tudi da mi društvo vrne 150eurkaterih sem jim plačal za njihovo uslugo (da ne omenjam da mi računa nisonikoli izstavili).

Gospod predsednik prevarantov LUDVIK POLJANEC mi je pisnoodgovoril, da mi nimajo namena vrnit ne eno ne drugo, da sem si sam kriv, česem jim verjel!

Če želi kdo kopijjo pritožbe mi lahko piše na privat… mu jobom poslal.

To nisem napisal da pametnjakovičikomentirajo odspodaj… ampka zato da se naivneži kakor sem bil jaz ne opečejo.

http://kzvd.si/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm da je komaj zdaj to en napisal gor?!?!?! teh primerov je ogromno ampak ponavadi noben potem noče priznat da se je nategnil!

tolaži se, da je marsikdo napihal preko 1,5 in kljub "pritožbi" na koncu ostal brez izpita, z maksimalno kaznijo in še stroški "strokovne pritožbe"!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tale Ludvik se je nekaj repenčil in delal reklamo na siolovi strani....,na sedaj se vidi,da je klanfe stresal in seveda je marsikdo nasedel.....!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mi je žal da si nasedel in ti svetujem, da v prihodnje prej vprašaš malo po forumu kaj si kdo misli o takih stvareh... sem malo preletel njihovo spletno stran in stran njihove ustanovljene stranke prava, kjer še posebej izstopajo slike iz ustanovnega kongresa v nekem vaškem domu... za mene je to družinski poslovni projekt po lastnih ambicijah omenjenega gospoda, ki si je pač tukaj našel tržno nišo... eno veliko nakladanje brez prave vsebine in efekta. glede na to, da ne zmorejo toliko poštenja, da bi ti vrnili plačan denar pa tudi pove veliko o njihovi strokovnosti... pfuj:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pritožbo za prehitro vožnjo od KZVD :kva2::slap:

Predmet ugovor na odločbo št…….okrajno sodišče v slovenj gradcu z datumom ….

Podpisani ugovarjam na odločbo pod gornjo število z naslednjo utemeljitvijo.

V odločbi št.pr…….. z dne…. Je narejena velika sodna napaka ker:

Postaja prometne policije me obtožuje da sem vozil prehitro skozi naselje, kar naj bi izmerili z merilnikom hitrosti traffipatrol na večji razdalji od merilnega mesta, kar povzroča težave celo ostrostrelcem z vso moderno tehnologijo .

Okrajni sodnik v razsodbi ni upošteval sledečega

Iz merilnika hitrosti ni razvidno na kateri lokaciji so merili in ali je bilo moje vozilo res izmerjeno na tej lokaciji .

Pred menoj in za menoj so bila vozila in sploh ne vem kako bi lahko izmerili mene. Tu veljalo zakoni fizike.

Za merilnik hitrosti me zanima ;

-ali je naprava atestirana(do kdaj velja test)

-ali je naprava umerjena in kdaj

-ali je naprava sodno priznana za kaznovanje na osnovi njenih rezultatov

Predlog pp slovenj gradec bazira na meritvi ki bi jo naj opravljal policist ki ima potrdilo o strokovni usposobljenosti za delo z merilnikom hitrosti.

Zanima me sledeče :

-ali ima oseba ki je opravljala meritev javno listino o pooblastilih za tovrstne meritve

-ali je šolanje izvedla javna institucija

-ali ima potrdilo ki mu ga je izdala javna institucija

-ali je to potrdilo javno veljavna listina ali zgolj potrdilo proizvajalca naprav da zna ta oseba ravnati s to napravo .

Po zakonu o standarnizaciji morajo imeti vse naprave , metode in osebe ki opravljajo meritve v javnem prometu z zakonom predpisane listine(ateste strokovne izpite potrdila licence)ki jih izdajajo za to zakonsko določene institucije

Naj policija predloži vso dokumentacijo ki mora biti v skladu z zakonodajo o tovrstnih merilnih metodah.

V kolikor tega nebo predložila izvaja aktivnosti ki niso v skladu z zakoni

-postopek policistov ni bil v skladu z zakoni

-policija naj predloži dokaze o posledicah

Poleg tega bi morali predhodno namestiti obvestilo o meritvi(tako kot dela vsa Evropa),ne pa kot partizani lovijo državljane iz zasede.

V vsem postopku so kršene deklaracije,konvencije,pakti in listine,ki so priložene-temeljni dokumenti-izvleček.

Sam postopek ni v skladu z 24. in29. členom USTAVE REPUBLIKE SLOVENIJE.

Tudi rok za pritožbo 8 dni,brez navedbe za katere dneve gre(delovni ali koledarski)

Je prekratek in ne omogoča korektne priprave obrambe ali zagovora(kršitev 29. člena ustave RS).

Pri tem je treba upoštevati,da je državi pri 2 milijonih prebivalcev

samo 978 odvetnikov.

Ker ni bilo zaslišanja,niti javnega sojenja ob moji prisotnosti,nisem

Mogel opisati situacije in ovreči inkriminirani prekršek oziroma ne more

Biti ugotovitev policistov enoumni obremenilni dokaz. Kdo bo upošteval

Dokaze v mojo korist-ni bilo nobene škode ali drugih posledic.

Po 29. členu ustave RS nisem dolžan priznati krivde ali pričati zoper sebe in

To tudi nikoli nisem storil.

Ker postopki niso v skladu z ustavo RS vas moram opozoriti na 26. člen ustave Rs pravica do povračila škode.

KRŠITEV ČLOVEKOVIH PRAVIC NIKOLI NE ZASTARA.

S spoštovanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je...ampak narod je pa tud mal blesav, da se pusti tako nategnit!

Sej, če smo pošteni, potem vsi vemo, kdaj so nas policaji upravičeno kaznovali in kdaj ne. A ni res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi vemo, kdaj so nas policaji upravičeno kaznovali in kdaj ne. A ni res?

če tebi kaj pomaga, če veš da si neupravičeno kaznovan, potem lepo... meni ni še nikoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobiš kazen in si kriv, ti vseeno ni prav... ko pa dobiš kazen za tisto kar nisi naredil... ti pa še toliko bolj ni prav....

...ker pa ne vozim tako, da dobivam kazni... niti ne veš kam se moraš obrnit ko jo dobiš.

Šlo se je za 30km/h prekoračeno hitrost v naselju ... na odseku kjer ni žive duše, sploh pa ne ponoči...

Lokalni Šerif kateri mi je sledil ni vozil provide ampak navaden avto zato mi kazni za hitrost ni mogel napisati... se pa je zato potrudil, in si izmislil prekršek... katerega nisem storil...

Kazen je že dobro da jo tu pa tam kdaj dobimo... da smo bolj skrbni vozniki... če ne za našo varnost pa za varnost drugih...

... Za to pa da se na mojo nesrečo s prevaro nekdo bogati kakor KZVD.... to pa ne toleriram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle se ne gre a si kriv ali nisi kriv!

Pri tem primeru je voznik njim priznal svojo krivdo. Oni pa so ga namerno zavajali,da bo pritožba uspela,le zato,da so si oni pridobili materialno korist!

In namerno zavajanje ljudi je kaznivo dejanje.Sploh,če ima pri tem le ta celo materialno korist!

Tle bi moralo tožilstvo reagirati!Zgleda,da je res kot je @Pervy napisal in nihče ne prizna,da so ga ogoljufali in jih gre ovadit na tožilstvo!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je tole dobesedni copy/paste njihove pritozbe, ti ze slovnicne napake povedo, da jo je sestavil popoln... ajde, bom dejal laik.

lepo si to dejal.....jaz bom pa rekel ; debil izkoriščevalski goljufivi...natego brezobrazni.....pa še kaj bi se našlo, samo bi bilo žaljivo za tiste s katerimi bi ga primerjal..... :headbang: 150 e :wallbash::SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahahahahahah :kva2::kva2::kva2::kva2:

Pa to ni res gospod Poljanec je moj bivši sosed in vedel sem da je "rahlo" neraunovešen(menda naj bi imel celo potrdilo)ampak da tako nateguje ljudi, pa v sanjah nisem vedel. Komaj čakam da to pokažem mojemu žlahtniku, ki prisega na njegove usluge in ima trenutno v procesu kar nekaj prekrškov na katere mu je Ludvik pisal pritožbe. Aja, njegova punca mu je enkrat pred vsemi sorodniki zabrusila in citiram "daj ne seri že več s tem Poljancem ker pol jaz kazni za tabo plačujem."

Skratka NE NASEDAJTE človeku ki si je do sedaj ko je "izvedenec" za pravne zadeve služil kruh izključno z prodajo pohištva. No ja da se popravim v času nezaposlenosti ga je vzdrževala žena :lol1::lol1::lol1: .

l.p. Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle se ne gre a si kriv ali nisi kriv!

Pri tem primeru je voznik njim priznal svojo krivdo. Oni pa so ga namerno zavajali,da bo pritožba uspela,le zato,da so si oni pridobili materialno korist!

In namerno zavajanje ljudi je kaznivo dejanje.Sploh,če ima pri tem le ta celo materialno korist!

Tle bi moralo tožilstvo reagirati!Zgleda,da je res kot je @Pervy napisal in nihče ne prizna,da so ga ogoljufali in jih gre ovadit na tožilstvo!

Zagotovo jim ne reče "100% boste uspešni s pritožno z našim muštrom" ... torej ...dvomim, da se da to zavajanje dokazati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo jim ne reče "100% boste uspešni s pritožno z našim muštrom" ... torej ...dvomim, da se da to zavajanje dokazati ...

Poklical sem na KZVD inse pozanimal o možnostih pritožbe. Zajamčili so mi da mi lahko napišejo tako pritožbo da ne bom kaznovan.

Razložil sem jim da se nimam namena pritožit, če obstajamožnost da njihova pritožba ne bouspešna, da ne ŽELIM plačati polne kazni ter njihovo uslugo…. Da raje plačampolovično kazen v 8 dneh in pretrpim polovično kazen. Na KZVD-ju so mizagotovili, da če plačam polovično kazen v osmih dneh in če zgubimo s pritožbomi ne bo potrebno plačati celotne kazni, saj sem kazen plačal v osmih dneh. Čepa zmagamo mi pa mora sodišče denar vrniti. Za kar sem kasneje izvedel DA JEČISTA LAŽ.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce, že po spletni strani se lahko človeku zdi, da so to eni, no, kekci.

Jezik (slovnica), oblika strani, tiste skenirane vizitke na dnu pa so sploh LOL.

Žal mi je, da ljudje nasedajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enih par pacijentov,ki jim je nasedlo, pa verjamite da nihče ni ničesar profitiral.Še več, stroški so se jim celo povečali.Je pa res ,da bo le malo njih priznalo da so se za.....i.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi skoraj, pa takrat nisem imel časa se s tipom dobit ... Kaka sreča!

+ ne reči da nisi bil opozorjen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

jst bom sam tole reku,jst sm mev dost kazni in to recimo da okol 5000 tisoc evrov,in vrjeli ali ne, kzvd mi je use resil da sm od tega placal samo 300 evrov use skupaj,samo kar ti ne morjo resit je alkohol in droga,tko da ne prodajite buce,ker vam osebno lahko use pokazem da kzvd resnicno deluje,saj pri meni je tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!