Skoči na vsebino

Crknene podgane


matjazg

Priporočene objave

Na motorju sem najdu en takle flajerček:

Na njem piše:

1. MOTORISTIČNI PIKNIK

Striptiz - preskrblen

Pijača - buo

Hrana - tud

Muska u živo

Kampiranje zastojn

18. in 19. septembra 2009 ob 6:6:6

Lokacija - Lipovc siti

Razlog - N'žrl' se ga buomo

Na hrbtni strani je pa zemlevid, ki prikazuje da je tole nekje tam blizu Ribnice

Kaj je zdej fntine? Al tale vaš srečanje bo al ne. Al bo to privat žur al ste tud nas mel namen povabit. Nikjer na netu ne najdem nobene reklame niti nekjer drugje. Dejte kaj več povedat. Al pa če kdo kaj več ve o tem.

Hvala.

post-24251-125243008222_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že prou težku prčakujem ta dogodek . Bom pa muogu kašno rcnijo s seboj prnest , de bom lohku zdržou , so me eni bacili napadl u frgomin , mislm , sej kdr vajnga pogledam mi gre zmeraj na jok , souze kar same od sebe tjačejo . Pa naj problema , računam na kašno logistično podporo:whistle: .Kar se tiče pa obveščjanosti , tu so pa podganarji kar u redu zrihtal , zdaj je tu sam še od folka odvisnu . Morem pa reč , de se bojo dogajale pa take scene (ne smajm povajdat) , de bo stvar orng zanimiva , če ne prou edinstvena na t naš moto sceni ..:xx: . Pa toku b rad goflo stegnu , sam je ne smajm:headbang: , pridte , pa boste vidl . Bo kopnska mornarica tud zdravn , še vlak bo prpjalou prou do Lipouca ...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že prou težku prčakujem ta dogodek . Bom pa muogu kašno rcnijo s seboj prnest , de bom lohku zdržou , so me eni bacili napadl u frgomin , mislm , sej kdr vajnga pogledam mi gre zmeraj na jok , souze kar same od sebe tjačejo . Pa naj problema , računam na kašno logistično podporo:whistle: .Kar se tiče pa obveščjanosti , tu so pa podganarji kar u redu zrihtal , zdaj je tu sam še od folka odvisnu . Morem pa reč , de se bojo dogajale pa take scene (ne smajm povajdat) , de bo stvar orng zanimiva , če ne prou edinstvena na t naš moto sceni ..trance_32_shutup.gif . Pa toku b rad goflo stegnu , sam je ne smajm:headbang: , pridte , pa boste vidl . Bo kopnska mornarica tud zdravn , še vlak bo prpjalou prou do Lipouca ...trance_40_thumbup.gif

Upam de se boš do drucga vikenda pocajtu, da boma skup kake rcnijce požrla.trance_41_w00t2.gif

Sicer grem pa tale vikend Kočevskim medvedom na obisk, pa bi lahko u nedelo domov grede, kramo za trance_34_sleepy.gif kar u Lipovcu pustu. wacko.gifPa da prevermo, če je Robi že kamping pokosil trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdele , ko se pa motoristična sezona počasi zaključuje je pa čist vsaka fešta zelo dobro došla , če ne zarad druzga vsaj zarad tega , da se mau preštejemo , pa pohvalmo , kdo je spet največ kilometrov prevozu , pa kdo se je najdlje odpelou , pa kdo se je največkrat nabutou in podobne zadevščne .:OK:. Na zadnjem srečanju u Lipovcu sm zuni zaspau , zdele pa tole ne bo več mogoče , vsaj brez orng kurjave ne .O:-)

post-23244-12525683226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdele , ko se pa motoristična sezona počasi zaključuje je pa čist vsaka fešta zelo dobro došla , če ne zarad druzga vsaj zarad tega , da se mau preštejemo , pa pohvalmo , kdo je spet največ kilometrov prevozu , pa kdo se je najdlje odpelou , pa kdo se je največkrat nabutou in podobne zadevščne .:OK:. Na zadnjem srečanju u Lipovcu sm zuni zaspau , zdele pa tole ne bo več mogoče , vsaj brez orng kurjave ne .O:-)

Sej so kar lepe podgane,vidim da bodo po dve v porciji (a bo to hišna specialiteta ?) :eek::SS :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem!

Vreme valda bo, ker pa baje lipovčani skrbijo za catering bo tud kašna plekavica dobrodošla.

Povratnik, ti jih lahku pa mau nadzoruješ če kaj dajlajo, saj Otavce so en plunk ustran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-23244-125322302712_thumb.jpgpost-23244-125322290324_thumb.jpgpost-23244-125322282393_thumb.jpgSMm si šel dones plac ogledat , vam rečem --ZAKON -- , so se fantje orng potrudil , vreme bo tud u redu , mislm , de se bojo vsi , kater bojo tja prpelal fajn mel :OK: Jest sem šel z namenom malo:photo: in produkt tega je ...post-23244-125322275674_thumb.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem!

Vreme valda bo, ker pa baje lipovčani skrbijo za catering bo tud kašna plekavica dobrodošla.

Povratnik, ti jih lahku pa mau nadzoruješ če kaj dajlajo, saj Otavce so en plunk ustran :whistle:

Kar se nadzora tiče me je že jankolučka prehitel (slikce :worship: ), sem se pa tud včeraj zvečer iz prve roke seznanil, da vse laufa po protokolu ! ( tudi plato za gume kurt so že zabetoniral ) Vreme ? Bo sigurno lepo GARANTIRAM !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kurc k bom pr preši najmanj do 22.00.Mogoče pa vseeno uletim.A pol se da naročit kšno hrustljavo pečeno podganco z tržaško omako mljask :OK::OK::OK::OK::OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!