Skoči na vsebino

Policijska izkušnja kot nasvet


svobodnaptica01

Priporočene objave

Bi mi kdo znal povedat, ob kateri uri se začne, kdaj se bo dogajalo kaj pa kje točno se ta poligon nahaja, da ne bom že navsezgodaj zjutraj ničhudega slutečim ljubljančanom hrumela pod oknom, ko bom iskala meeting pointblush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začne se ob 9h, traja do 15, vse se pa odvija na Cesti dveh cesarjev. Avtocesto zapustiš na izvozu Lj-Center Lj-Trnovo ali LJ-Vič, poiščeš Cesto dveh cesarjev, potem pa slediš tablam za Avtosejem.

Še zemljevid:

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=cesta+dveh+cesarjev&tab=maps

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležbe je bilo fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul.

Sem pa zelooooooo razočaran nad sabo- prvih par fur osmice in počasnega slaloma je bilo taka katastrofa kot še nikoli v lajfu :headbang:

OK, saj v tretje, četrto je šlo že "lepo", ampak...jebemo mast kako sem bil trd (pa se tresel od treme) :blush:

Vsaka čast pa modelu na tavelki viragi, mislim da je prišel z vaškimi, tako "okretnega čoperja" še nisem videl :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležbe je bilo fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul.

Sem pa zelooooooo razočaran nad sabo- prvih par fur osmice in počasnega slaloma je bilo taka katastrofa kot še nikoli v lajfu :headbang:

OK, saj v tretje, četrto je šlo že "lepo", ampak...jebemo mast kako sem bil trd (pa se tresel od treme) :blush:

Vsaka čast pa modelu na tavelki viragi, mislim da je prišel z vaškimi, tako "okretnega čoperja" še nisem videl :worship:

hehe, mislim da si se potolažil, ko si gledal mene na cestaku poskusit odvozit tisto osmico brez podret ograjo, ki je bila 20 cm proč al pa zvrnit motor. Bo treba še velik vaje, al pa eno mal večjo osmico... Ta mali slalom mi je potem prot koncu tud že uspel, sicer je pa važno sodelovat:blush:

Kar se tiče pa lokacije, ta poligon ni na cesti dveh cesarjev, ampaktam zaviješ na cesto v Mestni Log in čez avtocesto. Iz avtoceste jebila tabla na c. 2 cesarjev, potem pa v naslednjem križišču table nisemveč našla, en krogec okoli, potem je bila ena velika skupinamotoristov, pa sem se jim priključila in našla. Vsaj vem kje se bicikukupi, ko se bo spet fax začel:rolleyes:.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo sem razočaran nad oglaševanjem tekih dni varne vožnje :BUA:

Edino na motosvetu sem opazil "vabilo" :worship:

Potem se pa čudijo da ni skoraj nobene udeležbe...halo???? Res beda :ninja:

Vabilo je bilo tudi na naši internetni strani.

Udeležba je bila solidna. Ob 10:30 uri je bilo več kot 80 motorjev.

Poročilo s slikami si lahko ogledate na www.zmks.com

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!