Skoči na vsebino

Yamaha YZ450F - nastavitev


borollety_4

Priporočene objave

Hei,

Zanimam me kje ima YZ 450f (l.04) vijak za nastavitev zraka oz. lufta? Če ima kdo kako sliko še boljš. Fergazer pa je Keihin CR.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukaj sem našel eno slikco če ti kaj pomaga.

Hvala za sliko. Če prav vidim, nja bi bil ta vijak torej tam, kjer je guma, katera gre na airbox?Torej bo treba najprej dat dol tu gumo in da vidmo, če je notr ta vijak.

Bom še kr v tej temi vprašo: kolk olja gre v mašino (skup z oljnim filtrom)?Super bi tudi blo, če bi kdo mela kak torent od kakiga manuala/repair za YZ450.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem najdu ta vijak. Je na takem smotanem mestu, da ga na hitro sploh nism vido. Če pa kdo nuca kak Manual za Yamahe, pa so tule: http://www.yamahaownershandbook.com.au/?r=0.

Neki še me zanima glede menjave olja: a je potrebno pri vsaki menjavi olja (na 10ur) menjat tud oljni filter al ga lahk menjaš na vsako 2-3 menjavo?Katero oljo najbolj paše te Yamahi: sintetika (10w50) al pol sintetika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem najdu ta vijak. Je na takem smotanem mestu, da ga na hitro sploh nism vido. Če pa kdo nuca kak Manual za Yamahe, pa so tule: http://www.yamahaown...ok.com.au/?r=0.

Neki še me zanima glede menjave olja: a je potrebno pri vsaki menjavi olja (na 10ur) menjat tud oljni filter al ga lahk menjaš na vsako 2-3 menjavo?Katero oljo najbolj paše te Yamahi: sintetika (10w50) al pol sintetika?

Najboljš ga je pri vsaki menjavi ali pa vsako drugo. Olje je pa fajn če je sintetika saj se mašina kar vrti na primer kje na kakšni progi tako da je najboljše dat sintetiko...je pa tud odvisno od sklopke ker nekaterim ne paše sintetika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najboljš ga je pri vsaki menjavi ali pa vsako drugo. Olje je pa fajn če je sintetika saj se mašina kar vrti na primer kje na kakšni progi tako da je najboljše dat sintetiko...je pa tud odvisno od sklopke ker nekaterim ne paše sintetika.

Evo, olje menjano, luft naštelan, tak da bo za par ur mir :D Katero olje (znamka,tip) se največ uporablja za 4taktne crosse?Vem, Motul je dober, ampak drag. Iščem nek kompromis med ceno in kvaliteto.Zaj sm notr dal Castrol RS 10W50 kr se mi je en cjat že stal omari, pa mislim da je s tem oljem mal glasnejša mašina. Kaj pa Heingericke olje 10W50, sintetika, cena je poštena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlk folka ko poznam uporabla silkolene 10w-40 ;) (aja 10€/L)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!