Skoči na vsebino

Yamaha XJ6 rizoma tuning


KickEm

Priporočene objave

Pozdravljeni,

zanima me, če kdo ve kje bi se pri nas dalo dobiti Rizoma tuning set za Yamaho XJ6?

lp

prek meje vem kje. motorad k..... v grali povprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en koelga mi je rekel da bi zadeva naj imela blokado vgrajeno na 78ps. Brez nje bi naj blo 100+ ps. In me zanima koliko je v tem resnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

zanima me, če kdo ve kje bi se pri nas dalo dobiti Rizoma tuning set za Yamaho XJ6?

lp

jst veliko stvari kupim v italiji direktno. evo en link: http://www.4moto.it/...iversion-1.html , pa tle imaš neki rizome: http://www.motup.com...ha-xj6-600.html , drugači pa ima tc motoshop rizomo. V glavnem ceneje in hitreje kot v slo sem sem kupil razne zadeve kar na ebayu(nosilce in stranske torbe, pa intercom). Dostava v enem tednu, plačilo preko paypola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en koelga mi je rekel da bi zadeva naj imela blokado vgrajeno na 78ps. Brez nje bi naj blo 100+ ps. In me zanima koliko je v tem resnice

Mislim da je to nekako tako kot FZ6 tist z oznako S2 pa brez, ko ima en 98 km drugi pa 72kw. Mogoče je clo enaka mašina??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mislim da je to nekako tako kot FZ6 tist z oznako S2 pa brez, ko ima en 98 km drugi pa 72kw. Mogoče je clo enaka mašina??

Kolikor vem, je mašina osnova r6 kot pri fazerci, ma ni enaka, spremenjene ima (manjše), vsisne kanale...., no itak je motor drugačen od fazerce. Je namenjen uporabi v sredinskih vrtljajih in enakomernemu navoru čez cel režim delovanja.

SEm pa videl na netu, da se da kupiti Power comander, ki spremeni program vozila, in pridobiš par konjev, potem če menjaš še izpuh, še par konjev, vendar čudežev ne pričakuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!