Skoči na vsebino

Kateri 35kw Supermoto


spmoto

kateri supermoto  

34 članov je glasovalo

  1. 1. katerega bi izbrali?

    • ktm smr 450
      10
    • husqvarna smr 450
      10
    • yamaha xt660x
      14


Priporočene objave

zanima me kaj več o teh motorjih. pospesek 0-100, koncna hitrost, triki (whellie,stoppie...wink.gif kateri je bols za daljse ture ......

se to

ktm smr 450 http://motoprofi.com/imgs/a/a/o/r/j/ktm_450_smr_2008_3_lgw.jpg

husqvarna smr 450

http://www.bikez.com/pictures/husqvarna/2007/24760_0_1_2_smr450%20supermoto_Image%20credits%20-%20Husqvarna.jpg

yamaha xt660x http://vne-resource.iol.co.za/30/picdb/article0/b/1/42176

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk, SM ni nek SS ki bi ga mev sam zato ker ma najbolsi pospesek od 0-100 ... zej prvo kot prvo kejk dnarja si prpravlen dat, ker ce bos motor rabo recimo tk ko js (se z njim vsak dan mavo vozim okol do trgovine šole itd, seveda ko je pa cajt pa pade fura al pa v nedelo hofrjov parkplac :P) tej lahk odmisliš neke mašine kot so SMR pa kaki ktmji .... razn če maš dnarja za servise in benz .... sam mam fmx 650 pa je to moj drugi sm, svda se ne bi brano nobenga ktma al pa huse, sam to ni prakticno ker so racing masine (pac ne me pod "prakticno" narobe zastopit) ... pa ne pozabi na razmerje 0,20 kw/kg ...

od teh ko si nastev yamaha je pac "potovalni SM" podobno ko moja honda, sam se mi honda bols zdi kot sm (pr yami ze vidis kk ma cevi od auspuha spelane, to ni to ;))

sam se mors pozanimat prebrat vse teste pa cimvec motorjov sprobat!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk, SM ni nek SS ki bi ga mev sam zato ker ma najbolsi pospesek od 0-100 ... zej prvo kot prvo kejk dnarja si prpravlen dat, ker ce bos motor rabo recimo tk ko js (se z njim vsak dan mavo vozim okol do trgovine šole itd, seveda ko je pa cajt pa pade fura al pa v nedelo hofrjov parkplac tongue.gif) tej lahk odmisliš neke mašine kot so SMR pa kaki ktmji .... razn če maš dnarja za servise in benz .... sam mam fmx 650 pa je to moj drugi sm, svda se ne bi brano nobenga ktma al pa huse, sam to ni prakticno ker so racing masine (pac ne me pod "prakticno" narobe zastopit) ... pa ne pozabi na razmerje 0,20 kw/kg ...

od teh ko si nastev yamaha je pac "potovalni SM" podobno ko moja honda, sam se mi honda bols zdi kot sm (pr yami ze vidis kk ma cevi od auspuha spelane, to ni to trance_44_wink5.gif)

sam se mors pozanimat prebrat vse teste pa cimvec motorjov sprobat!

LP

ja sam ker nikjer ne najdem teston za huso al pa ktm. pospeski pa me tak zanimajo za prehitevat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to majo vsi ti motorji, ti povem iz prve roke ;)

tk da pospeski pr ttih SMih te naj ne skrbijo, še moja "švoh" honda gre ko sulica ;) mimo avtija, tut pr 100 km/h ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM SMR 450 je samo za na pisto, ni niti homologiran tako da če se misliš peljat po cesti pozabi na to ker ni variante.

Husqvarna SMR 450 je podobna, samo da je homologirana za na cesto. Maš pa pri takem motorju ogromne stroške (olje in filter na vsake 500km menjat, generalka na 6-8000km...).

Yamaha XT 660x skorajda ni SM, je veliko preveč turistična. Imaš pa z njo majhne stroške itd.

Priporočal bi ti Yamaho WR250x, ki ima tudi kar nekaj moči za po zadni, nimaš pa z njo nekih ogromnih stroškov.

Dokaz, da se da z WR250x stuntat:

http://www.youtube.com/watch?v=FYo-s8ZMwXM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM SMR 450 je samo za na pisto, ni niti homologiran tako da če se misliš peljat po cesti pozabi na to ker ni variante.

Husqvarna SMR 450 je podobna, samo da je homologirana za na cesto. Maš pa pri takem motorju ogromne stroške (olje in filter na vsake 500km menjat, generalka na 6-8000km...).

Yamaha XT 660x skorajda ni SM, je veliko preveč turistična. Imaš pa z njo majhne stroške itd.

Priporočal bi ti Yamaho WR250x, ki ima tudi kar nekaj moči za po zadni, nimaš pa z njo nekih ogromnih stroškov.

Dokaz, da se da z WR250x stuntat:

http://www.youtube.c...h?v=FYo-s8ZMwXM

No, še bolje kot Yamaha WR250x je Husqvarna SM610, s katero imaš čisto normalne stroške, je pa še vedno tisti pravi supermoto!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še bolje kot Yamaha WR250x je Husqvarna SM610, s katero imaš čisto normalne stroške, je pa še vedno tisti pravi supermoto!!!

sam ker je huska sm610 39kw. js pa iscem do 35kw to je tisto.headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je to ...

kup hondo fmx 650 ... men je pač fajn no ... ni neka brutalna, cukne pa ;)

pa tut zgleda bols od xt660x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je to ...

kup hondo fmx 650 ... men je pač fajn no ... ni neka brutalna, cukne pa ;)

pa tut zgleda bols od xt660x

Nikol :) Honda zgleda k izpred 20 let...tista čudna luč, maska, prednji blatnik ne govorim o zadku :xx: Pa še zračno

hlajena je ;)

Če primerjaš XTX660 in FMX650...je FMX proti XTX sekret :)

No vsak ma svoje mnenje...jst bom nabavu XT ko dobim za 35kW izpit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse Husqvarne imajo v prometni napisanih nekje 11-25kW tako da s tvojim izpitom A2 lahko to furaš komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!