Skoči na vsebino

SNETE SEKIRE


bmwslo

Priporočene objave

Že nakajkrat sem opazil na relaciji Celje Žalec mladeniča na neki temni sportivi , ki se s križišča zažene po zadnji, po CE obvoznici, kjer je omejitev sicer 70 pa se pelje leže za oklepom, tako da se še čelade ven ne vidi, po skromni oceni vsaj 150 .

Mogoče sploh nebi bil tako pozoren na njega, če nebi imel v sprednji luči ali tam nekje ene modre ledice. Po tej ga seveda prepoznam na daleč. Prvič ko sem ga opazil, sem bil na motorju in mislil, da me tako (po zadnjem) pač pozdravlja, ko sva startala vsak iz svoje strani križišča, zdaj pa vidim, da se najbrž kar vsak dan takole pelje.

Verjetno je povsod kak tak lokalc, ki je prepričan da je nesmrten. Upam da je res, pa tudi tisti, ki jih s tako vožnjo spravlja v nevarnost.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nakajkrat sem opazil na relaciji Celje Žalec mladeniča na neki temni sportivi , ki se s križišča zažene po zadnji, po CE obvoznici, kjer je omejitev sicer 70 pa se pelje leže za oklepom, tako da se še čelade ven ne vidi, po skromni oceni vsaj 150 .

Mogoče sploh nebi bil tako pozoren na njega, če nebi imel v sprednji luči ali tam nekje ene modre ledice. Po tej ga seveda prepoznam na daleč. Prvič ko sem ga opazil, sem bil na motorju in mislil, da me tako (po zadnjem) pač pozdravlja, ko sva startala vsak iz svoje strani križišča, zdaj pa vidim, da se najbrž kar vsak dan takole pelje.

Verjetno je povsod kak tak lokalc, ki je prepričan da je nesmrten. Upam da je res, pa tudi tisti, ki jih s tako vožnjo spravlja v nevarnost.

Ja,maš prav!

Tut na našem koncu je bil tak lokalc! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nakajkrat sem opazil na relaciji Celje Žalec mladeniča na neki temni sportivi , ki se s križišča zažene po zadnji, po CE obvoznici, kjer je omejitev sicer 70 pa se pelje leže za oklepom, tako da se še čelade ven ne vidi, po skromni oceni vsaj 150 .

Mogoče sploh nebi bil tako pozoren na njega, če nebi imel v sprednji luči ali tam nekje ene modre ledice. Po tej ga seveda prepoznam na daleč. Prvič ko sem ga opazil, sem bil na motorju in mislil, da me tako (po zadnjem) pač pozdravlja, ko sva startala vsak iz svoje strani križišča, zdaj pa vidim, da se najbrž kar vsak dan takole pelje.

Verjetno je povsod kak tak lokalc, ki je prepričan da je nesmrten. Upam da je res, pa tudi tisti, ki jih s tako vožnjo spravlja v nevarnost.

Na žalost.....in v sramoto vsem ostalim......ter za slabo luč, ki potem pade na vse motoriste... :closedeyes: ...je takih kretenov povsod dost.... :closedeyes:

A glej....ta debata je po mojem brezplodna..... so bili.... so.... in bodo.... pa saj sam veš..... :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes: je pa vseeno škoda.....ker širijo nestrpnost in zvišujejo prepotentnost že tako prenapetih ljudi ob pogledu na motorista... in včas pol nasrka kak nedolžen....tako ali drugače....

Res je, da je to stvar posameznika (kao.... če izvzamemo reševalcev in medicincev, gasilcev in policajev, ki so vpleteni ko do kake nesreče pride....da ne govorimo o kaki priči, ki verjetno še dolgo časa nosi posledice kakega prizora, ko nek kvazirossi izgubi oblast- da ne govorimo o pšrimerih, ko z takim ravnanejm povzroči še kako žrtev.... in ponavljam.... NADVSE ŽALOSTNO DA TAKI BEDAKI V BISTVU DAJEJO POVOD MNOŽICI V JEKLENIH KONJIČKIH, da nas tretirajo kot navadne divjake- vse po vrstiu in kot neko rajo za iztrebljanje.....)

Je pa tako....Vsako telo nosi svojo bučo...... in vedno se bodo našle cvetke tako med našimi vrstami- kot med avtomobilisti in drugimi udeleženci v cestnem prometu (dragi moji....naj vas spomnim na kolesarje, pešce itn.....) zatorej ponovno....

Kaj je sploh bistvo te debate? Da nekoga linčamo? da se prične kaka konstruktivna razprava? da kaj spremeniumo? sori- presneto dvomim....

na vse loh samo recem.....cimdaljse sezone, čimmanj nelagodij-takih in drugačnih.... ter predvsem veliko užitkov z našimi ljubljenci ter čimmanj vsaj ogrožanja drugih udeležencev v prometu.... a to so itak samo sanje.... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si lepo napisala,Mucica! :worship:

Itak pa pol naravna selekcija poskrbi za tiste. Škoda je le,ko najebe zraven nekdo,ki ni nič kriv.

Ah,bo že! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls, imaš v mislih onega na CBR900RR...? Vedno je pri meni obračal (na avtobusni), po zadnjem proti SG. V Pamečah je pa šel v eno vrtno ograjo.

Ja, žal so povsod taki lokalni asi. Saj izven meja občine tako ne znajo. V svoji okolici pa imajo v mezincu vsak ovinek. Ampak.. vedno pride kaj vmes. Slej ko prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nakajkrat sem opazil na relaciji Celje Žalec mladeniča na neki temni sportivi , ki se s križišča zažene po zadnji, po CE obvoznici, kjer je omejitev sicer 70 pa se pelje leže za oklepom, tako da se še čelade ven ne vidi, po skromni oceni vsaj 150 .

Mogoče sploh nebi bil tako pozoren na njega, če nebi imel v sprednji luči ali tam nekje ene modre ledice. Po tej ga seveda prepoznam na daleč. Prvič ko sem ga opazil, sem bil na motorju in mislil, da me tako (po zadnjem) pač pozdravlja, ko sva startala vsak iz svoje strani križišča, zdaj pa vidim, da se najbrž kar vsak dan takole pelje.

Verjetno je povsod kak tak lokalc, ki je prepričan da je nesmrten. Upam da je res, pa tudi tisti, ki jih s tako vožnjo spravlja v nevarnost.

Tudi pri nas je en tak bil zdaj, pa samo še sveče gorijo na Lj. cesti pri policiji!!!

Ps:kot je bilo že napisano naravna selekcija! :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej glej, kot da mu želite smrt, al pa vsaj hudo nesrečo...whistle.gif zanimivo...

Sploh ne, nikakor. Ampak vsakdo pozna kakega takega asa, ki ni bil dolgo as. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, nikakor. Ampak vsakdo pozna kakega takega asa, ki ni bil dolgo as. Žal.

No,no...ne bit taki...se "nam"lahko še prehitro kaj zgodi...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, nikakor. Ampak vsakdo pozna kakega takega asa, ki ni bil dolgo as. Žal.

ehhhh......pusti ga... škoda živcev...

na žalost..... sem tudi jaz osebno poznala nekega takega frajerja..... ki je prekl+++ prezgodaj zaključil življenjsko kariero... in imam pač alergijo na junake tipa "po zadnjem kolesu po naselju"....saj dokler me tak bedak ne ogroža- me niti ne gane......a pač nikdar nisem-in niti v sanjah nikoli ne bom odobravala ravnanja kateregakoli udeleženca v prometu, ki s svojim ravnanjem in objestnostjo spravlja v nevarnost soudeležene v prometu (pešce, kolesarje, ljudi na rolerjih, avtomobiliste in druge voznike motornih vozil- od avtobusov dalje..... da ne govorimo še celo od kakih predšolskih otrocih..... tko da.....

Samo to je pač moje mišljenje.....In nisem zagovornik dejstva- naj se mi sedaj klanja cel svet- ker imam in vozim motor in si lahko privoščim vse..... NITI POD RAZNO

a pač dejstvo je bilo.......JE (/na žalost) in bo veljalo dejstvo...... da so taki med nami.....nimaš kaj....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je ekstremni primer.

Jaz opažam, da večina motoristov vozi znatno prehitro...

Hmmmmm :hmm: ....ma ti odkrito povem, da zadnje dneve opažam na cestah vedno več "skuliranih motoristov". (oz takih, ki vozijo v skladu s predpisi.....in presneto lepo jih je videt in pozdravit :OK::OK::OK::OK:

Res se pa strinjam, da je poleti res bolj djungla..... sicer pa tako kot tudi med avtomobilisti in ostalimi udeleženci v prometu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom odobravala ravnanja kateregakoli udeleženca v prometu, ki s svojim ravnanjem in objestnostjo spravlja v nevarnost soudeležene v prometu (pešce, kolesarje, ljudi na rolerjih,

Ja seveda!

Kreten pešec mi je včeri namerno skočil pred avto-zakaj-ker je debil!Komi sem se mu izognil!

Kolesarjev sem v zadnjih dneh srečal kar neki-samih starih,ki niti hodit ne morejo in se sedaj vozijo na kolesu,seveda jih je cela cesta polna,ko pa jim pohupaš,da naj gredo na stran pa še veselo mahajo z eno roke in jih posledično nosi po celem cestišču!Seveda sem naletel tudi na nekaj kretenov z družino,kjer je z polnimi jajci vozil vštric z "ženo" otroci za njima pol pa se še neki razburjal a zasedel več kot pol cestišča s svojo in ženino debelo ritjo!Da o rolerjih sploh nebi...ker se vozita po dva ali trije vštric in klatijo z rokami,da jim niti cel vozni pas ni dovolj................!

Takšni kalibri vsaj kar se mene tiče delajo prej večjo "škodo"kot tisti,ki ga kdaj dvignejo na zadnje kolo!Če ne druga se tle vsaj ve kdo bo-je kriv!V opisanih primerih pa ima-bo imel v primeru nezgode voznik avtomobila cel kup problemov,vlačenja po sodišću,neprespanih noči,nočnih mor....a kriv dejansko samo tega,da so eni kreteni polni sami sebe in čakajo kje bodo pokasirali kakšen denar!Seveda očitno vsi mislijo,da so nesmrtni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda!

Kreten pešec mi je včeri namerno skočil pred avto-zakaj-ker je debil!Komi sem se mu izognil!

Kolesarjev sem v zadnjih dneh srečal kar neki-samih starih,ki niti hodit ne morejo in se sedaj vozijo na kolesu,seveda jih je cela cesta polna,ko pa jim pohupaš,da naj gredo na stran pa še veselo mahajo z eno roke in jih posledično nosi po celem cestišču!Seveda sem naletel tudi na nekaj kretenov z družino,kjer je z polnimi jajci vozil vštric z "ženo" otroci za njima pol pa se še neki razburjal a zasedel več kot pol cestišča s svojo in ženino debelo ritjo!Da o rolerjih sploh nebi...ker se vozita po dva ali trije vštric in klatijo z rokami,da jim niti cel vozni pas ni dovolj................!

Takšni kalibri vsaj kar se mene tiče delajo prej večjo "škodo"kot tisti,ki ga kdaj dvignejo na zadnje kolo!Če ne druga se tle vsaj ve kdo bo-je kriv!V opisanih primerih pa ima-bo imel v primeru nezgode voznik avtomobila cel kup problemov,vlačenja po sodišću,neprespanih noči,nočnih mor....a kriv dejansko samo tega,da so eni kreteni polni sami sebe in čakajo kje bodo pokasirali kakšen denar!Seveda očitno vsi mislijo,da so nesmrtni!

Sesir,maš prav! Tut to je resnica!

Samo BMWSlo je pač opisal primer njegovega lokalca. Mi smo ugotovili,da smo pač poznali,oziroma poznamo take specialce.

Aja,pa da ne bo kdo mislil,da želim komu kaj slabega.Zaradi mene,pa če se pelje po zadnjem od Lendave pa do Kopra,mi je čist vseeno. Samo ne pol jokcat,kak smo motoristi bogi,...........

Vsem še veliko varnik kmjčkov!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ne razumete? Če je človeku moped edina sprostitev pač mora potem to čimbolj intenzivno opravt. Posledično, od viška napetosti moped kar sam zbezlja po zadnjem kolesu :whistle:. Pa sej človek ni sam kriv! Malo za šalo in mal tud zares.

Mene bolj skrbi za tiste ki vozite po predpisih. (pozombljeni) Temu se reče da je sistem ubil boga u vas! Vam ni nič nerodno ko vam trobi traktor s polno naloženo prikolico? Kar se tiče varnosti smo ogroženi in ogrožamo kakorkoli se že peljemo. Eni bolj drugi manj. Ampak najhuje pa je da se motoristi vozimo za brez veze, brez vsakega pametnega razloga, pustmo to da se je fino vozit. V glavnem ogrožamo in delamo gužvo pretežno za zabavo (z redkimi izjemami) in to z totalka potratnimi vozili!? Mal se zamislmo predno pametujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ne bo kar naprej sralo po motoristih in snetih sekirah...

evo vam sneto kladivo...presneto fajn sneto glare.gif

http://24ur.com/novice/crna-kronika/na-avtocesti-ugasnila-tri-zivljenja.html

...sem se zadnje cajte večkrat peljal po Zali (Idrija-Godovič)...tretjina konzerv je vozila čez črto po levi strani. in to se ne dogaja samo na taki ovinkasti cesti. tolk o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sploh bistvo te debate? Da nekoga linčamo? da se prične kaka konstruktivna razprava? da kaj spremeniumo? sori- presneto dvomim....

Da možgane na mizo vržemo in vidimo, kdo ma daljše :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda!

Kreten pešec mi je včeri namerno skočil pred avto-zakaj-ker je debil!Komi sem se mu izognil!

Kolesarjev sem v zadnjih dneh srečal kar neki-samih starih,ki niti hodit ne morejo in se sedaj vozijo na kolesu,seveda jih je cela cesta polna,ko pa jim pohupaš,da naj gredo na stran pa še veselo mahajo z eno roke in jih posledično nosi po celem cestišču!Seveda sem naletel tudi na nekaj kretenov z družino,kjer je z polnimi jajci vozil vštric z "ženo" otroci za njima pol pa se še neki razburjal a zasedel več kot pol cestišča s svojo in ženino debelo ritjo!Da o rolerjih sploh nebi...ker se vozita po dva ali trije vštric in klatijo z rokami,da jim niti cel vozni pas ni dovolj................!

Takšni kalibri vsaj kar se mene tiče delajo prej večjo "škodo"kot tisti,ki ga kdaj dvignejo na zadnje kolo!Če ne druga se tle vsaj ve kdo bo-je kriv!V opisanih primerih pa ima-bo imel v primeru nezgode voznik avtomobila cel kup problemov,vlačenja po sodišću,neprespanih noči,nočnih mor....a kriv dejansko samo tega,da so eni kreteni polni sami sebe in čakajo kje bodo pokasirali kakšen denar!Seveda očitno vsi mislijo,da so nesmrtni!

Ko si omenil kolesarje. Ne zadnje čase ampak že dolgo časa opazim da se ta skupina udeležencev v prometu ne drži NOBENIH predpisov še posebno je to opaziti v mestu. Vožnja v prepovedano smer, dva ali pa trije vštric ki delajo takšno gužvo kod da so na điru ali turu, izsiljevanje prednosti na rdeči luči ker on je koneckoncev na kolesu in se ne bo ustavil zaradi ene takšne neumne kot je rdeča luč, nespoštovanje do pešcev ki so itak najbolj jebena straka v celi zadevi...ma brezveze!

Rolerji pa... božepomozi! Ko vidim modela na kolesarski stezi še nekak ampak težava nastopi ko se mirno vozi(rola) v nasprotno smer od narisane na stezi in se ne ustavi ali vsaj upočasni svoje divjanje v trenutku ko zapelješ pred stezo in seveda preveriš levo stran ta bembo ti pa pridivja iz desne strani.

Zadnje čase je Ljubljana polna teh Pjađotov Ciao ki jih lahko vozi vsak brez čelade ali dovoljenja. Pred enim mesecem se mi je v avto zaletel mulc na tem Pjađiju ker se je vozil po cesti in ne po kolesarski stezi ter me kljub temu da sem pravočasno nakazal da bom zavil desno v ulico začel prehitevati po DESNI. Po tresku v avto je zelo malo manjkalo da se mu ne zgodi še tresk okoli prazne kepe. No moja tolerantna žena ga je rešila teh muk.

No toliko o tem zdaj se grem nekamor mal shladit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele snete sekire so mal relativne..za nekoga ki se v Bohinj vozi 70-80 .... je norc skoraj vsak ki ga prehiti ...... in takih drekačev je skos več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!