Skoči na vsebino

SNETE SEKIRE


bmwslo

Priporočene objave

A lahko to prosim malo bolj pojasniš ?

je že res, da hitreje prideš 20% čez, ampak problem je, ker se zanesljivo ne ustaviš čisto nič hitreje kot ostali (avto) udeleženci v prometu.

Imaš pa u motorjem več maneverskega prostora kot v avtu. Če skoči otrok pred kolo moraš odviti vsaj 1m50cm pa si kolikor toliko brez nesreče.

le potem si vsaj še eno uro beliš glavo z tem: kako si lahko naredil takšno neumnost in samega sebe prepričuješ da kaj takega se nesme več zgoditi.

Z avtom moraš odviti enako, le temu moraš dodati še širino avtomobila...

Se vedno je zalostno,da je treba za tak "sport" hodit v tujino :unsure:

Se podpišem. Ali pa urediti nek odsek ceste (izletne cone,gume pred ograjo,...) in ga primerno zaprli v eno smer.

Če bi samo sponzorji skup za "humanitarne" namene vrgl za en dirkališče Bli blo fain.

Mam pa šeeno bolšo idejo!!!

Na gobec ruknemo dva tajkuna, pa imamo problem rešen!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki ne znate vozit avtomobila po svojem pasu začnite hoditi peš. banda konzervarska

To je malenkost....,jst sem danes naletel na patrona,ki je obračal v nepreglednem ovinku....,komaj sem ustavil...,še dobro,da je hitro speljal,ker če bi razjahal motor bi se za zmiraj zapomnil kje je obračal!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je malenkost....,jst sem danes naletel na patrona,ki je obračal v nepreglednem ovinku....,komaj sem ustavil...,še dobro,da je hitro speljal,ker če bi razjahal motor bi se za zmiraj zapomnil kje je obračal!!!

Sporoči kje imaš britof(pokopališče) za te tvoje pretepene!!

Prvi izpit za vključitev v javni promet sem opravil leta1958 in od tu naprej sem vsak dan na cesti s ca 2,5 milj. prevoženimi kilometri in do danes vem samo za en primer,ko sta dva kar na cesti obračunala ,kot na divjem zahodu,:headbang: samo še to manjka na naših cestah, sicer imamo že vsega preveč!!!

Ps; še tole tega močnejšega strica je stal ta obračun (dobra klofuta), ki jo je prisolil švohnejšemu takrat 1500 SFR to so bile takrat ca 2 neto plači delavca, če danes preračunaš je to 1000€ .Pa nepozabi vedno pelji toliko,da v vsaki situaciji lahko ustaviš namreč ceste so od nas vseh in ne samo od nekaterih,ki jih uporabljajo za pisto!! :hmm:

Malo razmisli, naslednjič mogoče neboš uspel vstavit.Naprimer meni je zadnjič v sredini desnega ovinka (Dvor-Kočevje) tam kjer se začne z desne mreža(nekdanje Titovo lovišče) kmet z ca 7m dolgo ketno vlekel ogromno smreko lahko ti rečem, da sem res komaj vstavil ampak kaj češ na cesti se dogaja vse mogoče vsak tak primer je ena izkušnja več in NIKOLI nisem pomislil na kakšen fizični obračun z mojimi 94 Kg in 187 cm višine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je malenkost....,jst sem danes naletel na patrona,ki je obračal v nepreglednem ovinku....,komaj sem ustavil...,še dobro,da je hitro speljal,ker če bi razjahal motor bi se za zmiraj zapomnil kje je obračal!!!

Ti si se pa ziher 30 na uro pripeljal, a ne? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se pa ziher 30 na uro pripeljal, a ne? ...

in zakaj bi mogu 30 prpelat. Prepričan sm da je blo to izven naselja in je bla pač omejitev 90

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se pa ziher 30 na uro pripeljal, a ne? ...

Nima veze, dec nima kaj obracat sred ceste, pa se za nepreglednim ovinkom!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že imel 2x tako situacijo, ki mi jo je komaj uspelo rešit.. 2x traktor čez cesto v nepreglednem ovinku. Obakrat peljal pod omejitvijo, pa lahko rečem, da je vsaj v enem primeru bilo več sreče kot ostalega, da sem rešil. 30 seveda nisem peljal, ne vem zakaj bi po regionalki vozil 30.. BTW, če bi šel 30 bi kršil CPP..

Dejstvo je, da se na cesti dogajajo vse sorte pizdarije. Če hočemo preživet je treba pač vozit kolikor toliko po pameti, vsak trenutek pričakovat najslabše in ne imet smole. So namreč situacije, ko lahko 100x pripelješ pravilno, previdno, s predvidevanjem, pa se situacije ne da rešit. Sicer, je teh situacij ob teh predpostavkah bistveno manj, kakor če bi divjal, ampak, lahko se pa zgodi. Upam le, da ne bom nikoli več doživel tega, ker občutek nemoči je grozen, vem iz prve roke

Ko sem bil star 15 let sem šel s Tomosom pod avto. V naselju v enem ovinku, kjer je rob hiše postavljen praktično na cesti mi je ženska pripeljala po mojem pasu. Omejitev bila 40, jaz šel 30, zato verjetno ostal cel.. Ko sem prišel mimo roba hiše, se je 2m pred mano narisal avto, cel na mojem pasu. Ni bilo časa niti trnit, sem že cel ležal pod avtom in gladal gor prednjo registrsko tablico. Ne vem čemu se imam zahvalit, da je bil avto dovolj visok, da sem šel spodaj, brez da bi me strl, oziroma da sem zgrešil kolesa. Skratka odnesel sem jo s par praskami in to je bilo to. Vzrok za nesrečo je bila pa ženska voznica, v 8 mesecu nosečnosti, ki se je v popolnoma nepregleden ovinek spravila zelo na široko (beri popolnoma na nasprotnem pasu) prehitevat eno babico ki se je peljala z biciklom.

Zdaj pa nej mi kdo pove, kaj lahko stori človek, ko pripelje v tako situacijo?? Lahko si 100x previden, 100x predvidevaš, pa tega pač ne moreš predvidet in rešit, razen tako, da ne greš na cesto. Včasih človek enostavno ne sme imet smole, oziroma če jo že ima, mora vsaj potem imet nekaj sreče, da se iz nje kolikor toliko cel izvleče.

Nekateri pa pač tudi pri takih situacijah ne morejo biti tiho in je treba vedno nekaj pripomnit, češ si bil tudi sam kriv. Ja, velikokrat smo tudi sami krivi, vedno pa zagotovo ne. Se pa da bistveno pomagat k zmanjšanju (ne preprečitvi) takih situacij, če si pač previden še namesto drugih..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim de je Brumer dost lepo povedal. Na cesti se dobijo taki in drugačni vozniki, to je treba upoštevat. Na pisti pa se vam glede tega ne bo treba bat.

Nikakor ne podpiram tega tipa k je obračal sred ceste kjerkoli že, bi pa rad povedal da je to žal nekaj povsem vsakdanjega na naših cestah...prištej zraven še ostale manevre voznikov, divjad na cesti, kamenje (skale), madeži, listje... In če voziš zmerno, so take situacije le še ena izkušnja več, v nasprotnem primeru pa :(

Je pa žal tu tudi faktor smole...žal

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je malenkost....,jst sem danes naletel na patrona,ki je obračal v nepreglednem ovinku....,komaj sem ustavil...,še dobro,da je hitro speljal,ker če bi razjahal motor bi se za zmiraj zapomnil kje je obračal!!!

heh...včeraj se je en kaliber od babe odločil prehitet kolono dveh vozil ravno takrat ,ko sem bil jest vzporedno z prvim avtomobilom.Dobr ,da je bla ženska tolk "prisebna"

,de je na hitr zabremzala...tko ,da sem samo z nogo na rahlo oplazil njenega prelepega črnega Roverja.

In ker ji nisem hotel ostati dolžan sem obrnil jo ustavil,razjahal motor in jo še bledo ko zid še fajn nadrl!!! In kaj je rekla v zagovor? Oprosti nisem te vidla?!!?!!

Ja in za nabijače kot je mashina. Peljal sem celih 60 kmh in ne 300 !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred enim mesecem se mi je v avto zaletel mulc na tem Pjađiju ker se je vozil po cesti in ne po kolesarski stezi ter me kljub temu da sem pravočasno nakazal da bom zavil desno v ulico začel prehitevati po DESNI. Po tresku v avto je zelo malo manjkalo da se mu ne zgodi še tresk okoli prazne kepe. No moja tolerantna žena ga je rešila teh muk.

No toliko o tem zdaj se grem nekamor mal shladit.

okoli prazne kepe nažalost ne zaleže...razen če bi ti tolikokrat zamahnil , da bi ga gripa udarila....če že, potem po kepi......

a policijski zapisnik imaš ? da ne boš dobil naknadno :headbang: kakšne obtožbe od mulca in njegovih " 17 prič " !

drugič ga poskusi na eleganten način sprovocirat, da bo on tebe fizično napadel...potem bo imel pa z ženo opravka...no vsaj z mojo bi ga imel...pa ne okoli kepe...:naughty: lp in čimmanj takih srečanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa u motorjem več maneverskega prostora kot v avtu. Če skoči otrok pred kolo moraš odviti vsaj 1m50cm pa si kolikor toliko brez nesreče.

le potem si vsaj še eno uro beliš glavo z tem: kako si lahko naredil takšno neumnost in samega sebe prepričuješ da kaj takega se nesme več zgoditi.

Z avtom moraš odviti enako, le temu moraš dodati še širino avtomobila...

ko se ti bo kombi ustavil in mu stop luči ne bodo gorele, nasproti avto, na desni pa železni količki na 1 m ... pri 35km/h....ja, ostane full prostora za manever...pa je motor ostal cel in ni padel po cesti...dokler se nisem ustavil pol metra od kombija in je desno koleno še enkrat skočilo ven po svoje..potem je pa šel na asfalt...

zavorne poti so (vsaj tri leta nazaj je imela cbr 600 rr cca.10m krajšo kot mondeo 1.8 na testu avto bild-adac) pri motorjih načeloma daljše kot pri avtih pri enakem načinu zaviranja....ne rečem da marsikdo na motorju ne more zavreti na krajši razdalji z uporabo določenih izkušenj in znanj....toda to lahko narediš tudi v avtu in s tem skrajšaš deklarirano zavorno pot....ampak razlika potem vseeno ostane , kajne ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase je Ljubljana polna teh Pjađotov Ciao ki jih lahko vozi vsak brez čelade ali dovoljenja. Pred enim mesecem se mi je v avto zaletel mulc na tem Pjađiju ker se je vozil po cesti in ne po kolesarski stezi ter me kljub temu da sem pravočasno nakazal da bom zavil desno v ulico začel prehitevati po DESNI. Po tresku v avto je zelo malo manjkalo da se mu ne zgodi še tresk okoli prazne kepe. No moja tolerantna žena ga je rešila teh muk.

Po tem kar si napisal (in verjamem, da nisi olepšal v prid "mulca") se mi zdi, da je vsaj 90% krivde na tvoji strani (ali boš rekel, da je s tem motorčkom pripičil 100 na uro po tvoji desni ? ) .

Glede na to, da si bil v prometu "močnejši" je poleg še večje krivde tudi jasno, da ti manjka VOZNIŠKE KULTURE.

Če pa vzamem v obzir še predzadnji stavek pa ti očitno manjka karšnekoli KULTURE.

Raje, kot da razmišljlaš kako boš koga okoli prazne kepe premisli kaj počneš na cesti in začni voziti strpno in kulturno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem kar si napisal (in verjamem, da nisi olepšal v prid "mulca") se mi zdi, da je vsaj 90% krivde na tvoji strani (ali boš rekel, da je s tem motorčkom pripičil 100 na uro po tvoji desni ? ) .

Glede na to, da si bil v prometu "močnejši" je poleg še večje krivde tudi jasno, da ti manjka VOZNIŠKE KULTURE.

Če pa vzamem v obzir še predzadnji stavek pa ti očitno manjka karšnekoli KULTURE.

Raje, kot da razmišljlaš kako boš koga okoli prazne kepe premisli kaj počneš na cesti in začni voziti strpno in kulturno.

ghibli je pa okol 100km na uro zavijal desno whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker ji nisem hotel ostati dolžan sem obrnil jo ustavil,razjahal motor in jo še bledo ko zid še fajn nadrl!!! In kaj je rekla v zagovor? Oprosti nisem te vidla?!!?!!

Ja in za nabijače kot je mashina. Peljal sem celih 60 kmh in ne 300 !

Ka jpa naj ti reče "sori, načrtno sem te hotla fentat ..." ?

A vam še kr ni jasno, da se nesreče pač dogajajo, da smo vsi zmotljivi, itd itd itd ?

Nadiranje je pa res rešitev, vedno, ja ... itak. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem kar si napisal (in verjamem, da nisi olepšal v prid "mulca") se mi zdi, da je vsaj 90% krivde na tvoji strani (ali boš rekel, da je s tem motorčkom pripičil 100 na uro po tvoji desni ? ) .

Glede na to, da si bil v prometu "močnejši" je poleg še večje krivde tudi jasno, da ti manjka VOZNIŠKE KULTURE.

Če pa vzamem v obzir še predzadnji stavek pa ti očitno manjka karšnekoli KULTURE.

Raje, kot da razmišljlaš kako boš koga okoli prazne kepe premisli kaj počneš na cesti in začni voziti strpno in kulturno.

samo razmišljam .... CPP - ne vem...samo zgleda mi prav tako , kot da ne velja več nič , kar so nas učili v avtošoli....

kolo s pomožnim motorjem in največjo hitrostjo 25 km/h se mora peljati po kolesarski stezi...nima kaj delati na cesti....in nanje pazimo obenem,ko pazimo na kolesarje, to pa je že 2-4 metre desno od ravne črte desnega roba voznega pasu,s katerega smo začeli zavijati v desno...

prehitevanje po desni strani je strogo prepovedano...in če se ti vozi 2m zadaj v mrtvem kotu...

avto se vozi ponavadi s hitrostjo 50km/h...in ko začne zavirati ima kolo s pomožnim motorjem ob pravilni varnostni razdalji... no ja...

ne kultura in ne vozniška kultura ti ne pomaga, ko nek drug udeleženec v prometu krši v tem primeru vsaj 3 predpise CPP ( če ne upoštevamo tudi zelo velike možnosti, da kolo s pomožnim motorjem od "mulca" dosega hitrost , ki je večja od 25km/h ) in vsaj eno zdravo pamet ( ne vozi v mrtvem kotu)..

in strpnost se pa verjetno res neha, ko te nekdo , ki obenem krši toliko predpisov naenkrat, obtoži da nisi "pazil nanj".... in to medtem,ko ga je on "sral" po cesti....

samo razmišljam .....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghibli je pa okol 100km na uro zavijal desno whistle.gif

malo heca : ha,ha.... in ubogi ghibli je še avto počez v drif postavil, gume zakuril.... saj ni čudno ,da je "mulc" treščil v avto ,če zaradi dima ni več videl kje vozi... :lol1:

resno : no..važno da ni bilo nič hujšega.... če se bomo vsi na takih primerih kaj naučili s tako lahkimi posledicami bo pa mogoče kdaj kaj bolje...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pije vode :evilgrin: .....

Jo pa drži... ;)

potemtakem bi Nemci, Italijani in Avstrijci, konec koncev tud Madžari, število mrtvih motoristov zmanjšali na minimum......

Definiraj 'minimum'... :rolleyes:

vendar se srečujejo z enakimi problemi smrtnosti med motoristi kot pri nas.....ni za gume, pa za prikolico, pa za plastične oklepe, pa ni dnarja za prijavnino za pisto pa bla, bl, bla, bla.... :rolleyes:

Nemčija (2008):

- št. registriranih motornih koles: 3.560.060 (vsak 22. Nemec)

- št. mrtvih motoristov: 656 (0,018%)

Slovenija (2008):

- št. registriranih motornih koles: 41.612 (vsak 48. Slovenec)

- št. mrtvih motoristov: 38 (0,091%)

V Sloveniji je smrtnost motoristov 4,96x večja kot v Nemčji...

Ne trdim, da je to *samo* zaradi dirkališč. Dirkališča pa vplivajo na splošno tehnično kulturo, s katero je povezana tudi splošna vozniška kultura (na smrtnost motoristov žal ne vplivajo samo motoristi, ampak v veliki meri tudi ostali).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo razmišljam .... CPP - ne vem...samo zgleda mi prav tako , kot da ne velja več nič , kar so nas učili v avtošoli....

kolo s pomožnim motorjem in največjo hitrostjo 25 km/h se mora peljati po kolesarski stezi...nima kaj delati na cesti....in nanje pazimo obenem,ko pazimo na kolesarje, to pa je že 2-4 metre desno od ravne črte desnega roba voznega pasu,s katerega smo začeli zavijati v desno...

Se verjetno ne voziš s kolesom, da bi videl kake zgledajo pri nas kolesarske steze.

prehitevanje po desni strani je strogo prepovedano...in če se ti vozi 2m zadaj v mrtvem kotu...

Preberi si CPP, pa ti bo jasno, da za dvosledna vozila to ne drži.

avto se vozi ponavadi s hitrostjo 50km/h...in ko začne zavirati ima kolo s pomožnim motorjem ob pravilni varnostni razdalji... no ja...

Glej, če je to vozilo, ki lahko največ vozi 25km/h potem sta samo dve varianti.

1. Ali je bil prehiten tik pred križiščem, kar pomeni vsaj nekulturo če že ne prekršek voznika, ki ga je prehitel in takoj nato zavil desno.

2. Voznik avtomobila je stal v koloni in se ob zavijanju desno ni prepričal, ali ima koga v mrtvem kotu (prehitevanje po desni pa je pač v CPP dvokolesnikom dovoljeno pa če je še tako nerazumljivo).

Pa ne mi rečt, da je tako težko upoštevat kolesarje in kolesa s pomožnim motorjem kadar smo v avtomobilu no.

BTW: Sem se nekaj časa vozil s 50ccm skuterjem po mestu in moram priznat, da svojemu otroku tega ne bi dovolil. Kakšno počnejo vozniki in predvsem voznice, ki jim že na obrazu piše, da bo mulc na skuterju pač počakal, da se on/ona vključi na prednostno cesto in zapelje pred njega.

Popravljeno . Popravil gody01
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se verjetno ne voziš s kolesom, da bi videl kake zgledajo pri nas kolesarske steze.

Preberi si CPP, pa ti bo jasno, da za dvosledna vozila to ne drži.

Glej, če je to vozilo, ki lahko največ vozi 25km/h potem sta samo dve varianti.

1. Ali je bil prehiten tik pred križiščem, kar pomeni vsaj nekulturo če že ne prekršek voznika, ki ga je prehitel in takoj nato zavil desno.

2. Voznik avtomobila je stal v koloni in se ob zavijanju desno ni prepričal, ali ima koga v mrtvem kotu (prehitevanje po desni pa je pač v CPP dvokolesnikom dovoljeno pa če je še tako nerazumljivo).

Pa ne mi rečt, da je tako težko upoštevat kolesarje in kolesa s pomožnim motorjem kadar smo v avtomobilu no.

BTW: Sem se nekaj časa vozil s 50ccm skuterjem po mestu in moram priznat, da svojemu otroku tega ne bi dovolil. Kakšno počnejo vozniki in predvsem voznice, ki jim že na obrazu piše, da bo mulc na skuterju pač počakal, da se on/ona vključi na prednostno cesto in zapelje pred njega.

prav rad bi videl to zapisano v CPP,kjer lahko enosledno vozilo prehiteva po desni strani drugo vozilo,ki zavija na desno ?????

vprašaj policiste.koliko jih dobijo na cesti brez blokade 25km/h......

1.) ali je bil prehiten ali ni bil...pa nikjer nisem zasledil ,da bi ga prehitel tik pred križiščem...

2.) prehitevanje stoječe kolone po desni strani je še kako strogo prepovedano ... tudi dvokolesnikom... vsem udeležencem v prometu !!!

odgovor na 2.) ... : po desni strani lahko enosledno vozilo obvozi !!!! ( in ne prehiti !!!) samo vozilo , ki zavija v levo !!! in še to samo v primeru, če ima za ta manever dovolj prostora in ne ogroža sebe in drugih udeležencev v prometu !!!

z izsiljevanjem prednosti pa se čisto strinjam s tabo....pa ne samo skuterjem ,ki vozijo po prednostni cesti...vsem to delajo...slovenski "šport"...nažalost..

samo temu pa velika večina (tudi tukaj na forumu.. ) pravi predvidevanje... ja imajo pač prav - do neke razumne meje seveda.. ostalo pa je samo stvar sreče dotičnega,ki se znajde v taki situaciji... tudi sam sem se v podobni že večkrat...večinoma sem imel to srečo...v zadnje pa tudi - z malo nesreče zraven...ampak bom preživel tudi to in v bodoče še bolj pazil na bedake okoli sebe ter predvsem nase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor na 2.) ... : po desni strani lahko enosledno vozilo obvozi !!!! ( in ne prehiti !!!) samo vozilo , ki zavija v levo !!! in še to samo v primeru, če ima za ta manever dovolj prostora in ne ogroža sebe in drugih udeležencev v prometu !!!

Razen, če je enosledno vozilo na svojem pasu (kolesarskem) in ima absolutno prednost ... voznik avta pa ne počekira mrtvega kota desno in podobne fore ...

No, samo da teoretizirate spet u tri krasne.

In bottom line je v tem primeru - voznik motornega vozila MORA VEDNO PAZITI IN UPOŠTEVATI DEJANJA ŠIBKEJŠIH V PROMETU. Tudi, če ima on prednost, oni pa ne! Na tej točki je konec te debate v vsakem primeru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, če je enosledno vozilo na svojem pasu (kolesarskem) in ima absolutno prednost ... voznik avta pa ne počekira mrtvega kota desno in podobne fore ...

No, samo da teoretizirate spet u tri krasne.

In bottom line je v tem primeru - voznik motornega vozila MORA VEDNO PAZITI IN UPOŠTEVATI DEJANJA ŠIBKEJŠIH V PROMETU. Tudi, če ima on prednost, oni pa ne! Na tej točki je konec te debate v vsakem primeru ...

ghibli je napisal : Pred enim mesecem se mi je v avto zaletel mulc na tem Pjađiju ker se je vozil po cesti in ne po kolesarski stezi ter me kljub temu da sem pravočasno nakazal da bom zavil desno v ulico začel prehitevati po DESNI.

in če je res to, kar je napisal, je omenjeni "mulc" vozil tam ,kjer nebi smel...če je pa tako, zakaj potem ne smemo voziti ostali z motorjem in avtom po kolesarski stezi ????

ker je prepovedano....

saj imaš prav...treba pazit na šibkejše...pa te vseeno razjezi kamion na avtocesti,ki da (če) smerokaz in zapelje predte na prehitevalni pas....s 85km/h ..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj imaš prav...treba pazit na šibkejše...pa te vseeno razjezi kamion na avtocesti,ki da (če) smerokaz in zapelje predte na prehitevalni pas....s 85km/h ..

Če tebe/mene razjezi kamion, a to pomeni, da lahko mi jezimo kolesarje/pešce/skuteriste/mopediste/piađiste? ...

Odgovor vam povemo ...

.... po oglasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tebe/mene razjezi kamion, a to pomeni, da lahko mi jezimo kolesarje/pešce/skuteriste/mopediste/piađiste? ...

Odgovor vam povemo ...

.... po oglasih.

jaz se trudim kolikor je v mojih močeh in očeh , da pazim na druge...moti me pa predsem to, da se tem drugim "jebe" zase.... in potem jim tudi sam težko pomagam na cesti...

če pa vozi s kolesom + pomožni motor izven kolesarske steze tam kjer le-ta obstaja, pa se mora sprijazniti s tem ,da ga ostali udeleženci tam pač po zakonu ne bodo pričakovali....

to je ravno tako, kot da se na avtocesti pripelješ iz ovinka , pa ti po tvojem pasu spredaj vozi traktor s 15km/h... proti tebi - po možnosti...ki tam nima kaj iskati... ga ni previdneža in njegove predvidljivosti , ki bi si to zamislil vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!