Skoči na vsebino

SNETE SEKIRE


bmwslo

Priporočene objave

Gloga ne sekiraj se tolk, čefurji so tudi med slovenci. Čefur je oznaka karakterja...

Se ne sekiram, resno. Samo me prekleto moti to, da se doloceni posamezniki izpostavljajo in mecejo slabo luc na splosen pojem "motoristi", v katerega romamo vecina, samo to in nic drugega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne sekiram, resno. Samo me prekleto moti to, da se doloceni posamezniki izpostavljajo in mecejo slabo luc na splosen pojem "motoristi", v katerega romamo vecina, samo to in nic drugega.

ja to pa z velikim veseljem pomagajo še mediji zraven...na hrbtu imam napisano sneta s'kira....sam sem pa svetlobna leta od takšnega voznika :D

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa z velikim veseljem pomagajo še mediji zraven...na hrbtu imam napisano sneta s'kira....sam sem pa svetlobna leta od takšnega voznika :D

:yea1: verjetno se ti je samo štil posušil ... samo potem se sekira samo sname in pade dol.. ne leti povsod naokoli da ne veš kam bi se umaknil..

vsem srečno in varno vožnjo - danes in naprej... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa zdi zanimivo nekaj drugega...ko na cesti vpade mimo kak nepoznan 'norec', se vedno govori 'lej tega psihopata...no no, se bo ze nekam nalimal, pa bo hudic...'

...

Zanimivo je tudi to, da sploh ni treba da "mmimo pade". Se lahko čisto v mejah normale pelje pa so že pripombe.

Dolina šentflorjanska ne seže le do tega foruma, kjer brišejo cele teme o Ljubljanskih park placih, temveč v sleherni kotiček plesnive podalpske duše.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto pred 14.dnevi pade ena taka sekirca (600cc wannabe z odprtim rorom) mimo avta. se dobro, da so bila vrata zaprta drugace bi tasca ven padla. od straha. :grim

pa se zvok je bil smesem ........miiiiiiiiiIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOOOOOOOOOOOOwwwwwwwwwwwww.................... ajajajajaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!