Skoči na vsebino

Edwards v 2003 k Aprilii?


BINCA

Priporočene objave

Še vedno je prosto eno mesto pri Kawasakiju. Ni vrag, da nebi naredli dobrega motorja.

A kdo ve, kdo pride dirkat za Aprilio naslednje leto še v MotoGP? Velik se govori, pa ni nič potrjenega oz. vsej jest še nism najdu. bo vrjetno treba počakt do konca sezone.

Baje bo to C.Edvarts (99%) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo to C.Edvarts (99%) :?

Edwards k Apriliji??

Hmm, dvomim, vsaj kolikor sem slišal od SBK komentatorjev na Eurosportu. Skoraj vsi Hondini dirkači imajo pogodbo, da v primeru da je svetovni prvak, ne more prestopiti k drugi ekipi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo nazaj in/ali preberi Novičke na MotoSvetu: Honda je že pred nekaj meseci zbrcala Edwardsa iz službe.

Ja, tudi jest tega ne razumem... :shock: :roll: :?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že ni držal ponudbe...

Je pa kr vrjetno, da bi lohk šel k Aprilii (slin, slin :) ), ker Aprilia je letos čist zajebala v MotoGP (/me sad), čeprav so velik vložl v svoj motor, sam ni in ni šlo, pa še sam en dirkač je bil..

Naslednja sezona bo še zanimiva... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo nazaj in/ali preberi Novičke na MotoSvetu: Honda je že pred nekaj meseci zbrcala Edwardsa iz službe.

Ja, tudi jest tega ne razumem... :shock: :roll: :?

Ja to vem da so pred mesci pri Hondi dali Edwarsu na znanje da naj si išče drugo službo, sam to je blo pred tem ko je postal svetovni prvak.

Na zadnji dirki in v SBK magazinu na Eurosportu so govorili o tem kar se prej napisal, da ima Honda v pogodbi z dirkači pač en odstavek, ki jim dovoljuje da v primeru da je svetovni prvak itd., da ga majo pol pravico zadržat pri Hondi, kljub temu da mu poteče pogodba.

Tak naj bi imeli urejeno v pogodbah, kaj bo pa Honda res naredila z Edwards-om je pa zdaj veliko vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mogoče ne zastopim situacije, ampak meni je ful nerazumljivo, da hoče Honda dirkača, ki je drugi na svetu zbrcat iz službe, ko pa le osvoji prvo mesto ga hoče pa spet na vsak način nazaj :shock: :? :roll: . Ni čudno da so se Colinu ful zamerili :evil: :twisted: :roll: .

Mi je pa kar malo žal če bo res šel k Aprilii ker se mi zdi, da mu s tem motorčkom ne bo uspelo priti v špico MotoGPja... No ja, morda se pa motim, bomo videli drugo leto :wink: .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, fino..... Bomo končno videli koliko je Haga Edvardsu konkurenčen, zudaj ko bosta na istih motorjih sedela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, fino..... Bomo končno videli koliko je Haga Edvardsu konkurenčen, zudaj ko bosta na istih motorjih sedela.

a Haga gre tut v MotoGP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edvards gre v GP? Jaz sem mislil da gre v WSBK klasi k Apriliji. OK. Prognoza? Popekel se bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, 99% da gre k Aprilii Colin Edwards.

:arrow:http://www.motosvet.com/index.php?View=0002&A_ID=653&M_ID=102002

Edwards Confirms He's With Aprilia for 2003

edwards attains lifelong dream of gp ride

by dean adams

Wednesday, October 16, 2002

Reigning world Superbike champion Colin Edwards II confirmed moments ago that he will ride for Aprilia in Grand Prix next year, shunning a Honda offer that would have put him on a V5.

"I'm done," Edwards stated, "I'm with Aprilia for next year and I'm pumped. I leave a week from today to go to Italy to see the race shop and get ready."

The team will be on Michelin tires, according to Edwards. "Michelin did not want to risk losing me and all the inside knowledge I have to Bridgestone. We'll be getting the best Michelins they make in MotoGP."

Edwards detailed what his two offers were. "I had the opportunity to go to GP with my old Castrol team. We would have had a great team, but we would have been about seventh on Honda's list, and we'd been on Bridgestone tires. I don't know. It was a hard choice to make, but I had to do it."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, težka bo no.

Vrjetno je problem, da ne reče da je 100% to, da morjo furat dirkači na Apriliah z Dunlop gumami...on hoče pa Michelin..bomo vidl kdo bo prej popusto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, fino..... Bomo končno videli koliko je Haga Edvardsu konkurenčen, zudaj ko bosta na istih motorjih sedela.

No, Colin v GP, soborec Hage na Aprillii v SBK bo pa Ruben Xaus....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, če je tole o 6M$ res, bo vsaj dobro zaslužil - v kakšen poseben uspeh na dirkah pa ne verjamem, saj Apriliji niti v SBKju ne gre prav fajn, da letošnje sezone MotoGP sploh ne omenjam... :? :(

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!