Skoči na vsebino

1. tradicionalna žurka ob koncu dirkalne sezone :-)


suzuki

Priporočene objave

Dobro jutro :naughty:

uhhhh... preživel... kar ni blo tolk zlo lahko, pravzaprav, k sem danes bl :wacko: ampak da začnem na začetku...

JP, ali po domače Ludi Dolenček :P je včeraj zvečer v gostilni Cviblje pri Viščku v Trebnjem organiziral tole hudo žurko ob zaključku dirkalne sezone (ki je bila zanj še posebej uspešna) in povabil prijatelje, sponzorje, dirkačice, dirkače, navijačice in navijače, firbke in firbce :lol1:

pogostil nas je z eno redkih živali, ki se po smrti vsaj še 3000 krat obrnejo ;) zato ni prav nič čudno da mu eni rečejo kar kralj živali :OK: in hej, res je bil odličen :worship: blo je tud nekaj tort, seveda, čerpav so se eni bali da jih ne bo :P čist mimogrede, ena je mela zlo žalostno (a hkrati neskončno zabavno) usodo :lol1: :lol1: skratka, bilo je noro :yea1:

slikc mam na kupe, ampak niso vse za objavo, k tole je bla pa čist taprava, huda, nepozabna Dolenjska fešta :kva1::slap: kdor ve kaj to pomeni itak ve, kdor pa ne mu pa ne morem razložit :lol1: no ene par jih je pršlo skoz cenzuro, iz začetka ;)

post-163-125518379035_thumb.jpg

post-163-125518381394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, kaj tole spet noče delat!! najprej pusti samo 2 slikci v en post, zdej pa sploh ne pusti več dodajat slikc!! jaoooo... napiše samo:

Used 488.36MB of your 488.28MB global upload quota (Max. single file size: 80MB) WTF???

ja nč, bom pol zvečer spet poskusil, ko pridem z žura...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, kaj tole spet noče delat!! najprej pusti samo 2 slikci v en post, zdej pa sploh ne pusti več dodajat slikc!! jaoooo... napiše samo:

Used 488.36MB of your 488.28MB global upload quota (Max. single file size: 80MB) WTF???

ja nč, bom pol zvečer spet poskusil, ko pridem z žura...

men čist normalno dela.... in zlo dobre slikce so.... :evilgrin:

drgač pa ja.... res je blo nepozabno..... :worship: hehe nimaš kej... taki smo dolenci... :evilgrin::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, kaj tole spet noče delat!! najprej pusti samo 2 slikci v en post, zdej pa sploh ne pusti več dodajat slikc!! jaoooo... napiše samo:

Used 488.36MB of your 488.28MB global upload quota (Max. single file size: 80MB) WTF???

ja nč, bom pol zvečer spet poskusil, ko pridem z žura...

mislm da si že presegu svoj limit uploudanja slik na motosvet ..kako staro pobrisat iz leta 2003/04... pa bo spet prostor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, in vsi ostali, tole je bol za temo zdrav duh v zdravem telesu :D

v nedeljo sva bila oba (Brubi46&ich) globoko hvaležna farmacevtski industriji. Žur je biu super!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hja, ne morem več popat slikc na forum, sem presegel zapovedano mejo, tko da nč... razen če ne bodo moderatorji to popravili :whistle:

@ brembo: ker mam namen objavit še miljavžnt slikc, mi ne pomaga če bom nekaj starih zbrisal ;)

@ Lara!: hja, glede na to da sm jst slikal je kr logično da me ni, al ja :P

@ Cartman: pusti farmacijo, klin je treba s klinom zbijat!! sem mel naslednji dan še en žur :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hja, ne morem več popat slikc na forum, sem presegel zapovedano mejo, tko da nč... razen če ne bodo moderatorji to popravili :whistle:

@ brembo: ker mam namen objavit še miljavžnt slikc, mi ne pomaga če bom nekaj starih zbrisal ;)

@ Lara!: hja, glede na to da sm jst slikal je kr logično da me ni, al ja :P

@ Cartman: pusti farmacijo, klin je treba s klinom zbijat!! sem mel naslednji dan še en žur :naughty:

Kaj pa js vem lahko da si dal samosprožilec ti se pa skrival kdo ve kje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Cartman: pusti farmacijo, klin je treba s klinom zbijat!! sem mel naslednji dan še en žur :naughty:

Ti k si še mlad lahko, jst sem se pa še celo soboto dopoldan cajtala :wacko:

Drugač pa res super žur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvaljam Japija, za odlično fenomenalno sezono, enako tudi Bobota, pa drug let morte bit še boljši!!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil PLAYGAME
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!