Skoči na vsebino

kawasaki vn 1500 classic


ramrider

Priporočene objave

Lep pozdrav!

pišem, ker imam probleme s svojim kawasakijem. Motor mi pod majhnimi obrati cuka!zamenjal sem že ventile, svečke, zračni filter, olje,na novo nastavil vplinjač.Zanimivo je da je ena svečka bolj črna kot druga.Zanima me če bi kdo vedel kaj bi lahko še bilo??

hvala za odgovore!!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

A si mogoče fergazerje tudi kaj spucal?

Meni se je na 800 nabrala mikro majhna umazanija, ki mi je dala vetra, pa sem ga razdru in ornk spucal pol je pa blo OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fovš luft vleče kje pri prirobnicah vplinjača? Preveriš tko da okol prirobnic pošpricaš mal štarter spreja, če se obrati dvignejo je to, to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej ,če je s tesnilom na dekelcu vse uredu. V levem deklecu je zračni filter na desnem pa neka komora. Pri meni je ta 1x se odlomila in je billo kr zanimivo, da sem normalno pripeljal domov. Ker če pogledaš v notranjost boš videl uplinjač. Skratka preglej desni dekelc med cilindroma. Med koviskim in plastičnim delom mora biti gumjasto tesnilo. Pa če imaš slučajno počeno plastično ohišje ga daj zavarit in ne kupovati novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zdravo jst mam pa eno vprašanje...že kako leto sm lastnik Vn 1500 Nomad letnik 2001. Je že tanov motor z direkt vbrizgom. Motor ima prevoženih okol 75 000 km. Kolk imate kej izkušenj z kilometri pa vzdržlivostjo tega motorja.Jst delam letno okol 10 000 in me zanima. Sprašujem pa zato ker me je nedolgo nazaj en kolega zelo prestrašil d radi začnejo umirat pr tej kilometrini. zenkrat pa mi dela ko urca... Tnx za odg....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob rednem servisiranju in vzdrževanju motorja je to povsem nemogoče. Nič bat, brez skrbi, če redno skrbiš zanj bo še dolgo delal kot urca. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok..supr hvala za odgovore... mi kr mal odleglo.... to je pa to k je preveč mehanikov pa premal mojstrov..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!