Skoči na vsebino

ZADNJA fura


1965

Priporočene objave

Tudi jaz prižigam svečko, z željo da bi bilo v prihodnje treba čimmanj svečk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Prižgal za vse kolege in kolegice, ki so končali svojo zemeljsko pot in odšli motorirat nekam drugam, kjer se bomo prej ali slej zopet srečali. :cry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vsakmu od nas bi tole mogl v garaži viset pred očmi predn gremo pretiravat... :ninja:

Kruta reklama sam žal resnična

Boljš to, kot tetraplegik. Sem pač optimist. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da zato nas pred furo spomne na posledice divjanja... Drugače pa RIP vsem nesrečnežem

A misliš da so vse krivi motoristi???

Ne vem kaj naj rečem-se raje ne spominjam takega slabega,kaj bi lahko bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da so vse krivi motoristi???

Ne vem kaj naj rečem-se raje ne spominjam takega slabega,kaj bi lahko bilo...

RVT je postal link do neke krute reklame,ker se je očitno sam prepoznal kot prehitrega voznika na cesti. Tudi sam se večino časa vozim dosti prehitro in nebi škodilo da se včasih malce zadržim. Se opravičujem če je kdo vzel moje besede kot obtožbo motoristov za nesreče. Pa saj vsi vemo kako gre, tisti ki najbolj izivajo,imajo srečo in ponavadi odnesejo celo kožo, zmerni pametni in previdni vozniki pa naletijo na enega kretena v avtu ki naredi nesrečo. Skrbi me predvsem dejstvo da je na naših cestah takih kretenov mnogo preveč...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT je postal link do neke krute reklame,ker se je očitno sam prepoznal kot prehitrega voznika na cesti. Tudi sam se večino časa vozim dosti prehitro in nebi škodilo da se včasih malce zadržim. Se opravičujem če je kdo vzel moje besede kot obtožbo motoristov za nesreče. Pa saj vsi vemo kako gre, tisti ki najbolj izivajo,imajo srečo in ponavadi odnesejo celo kožo, zmerni pametni in previdni vozniki pa naletijo na enega kretena v avtu ki naredi nesrečo. Skrbi me predvsem dejstvo da je na naših cestah takih kretenov mnogo preveč...

Ma ne saj nisem mislna tebe sedaj neki napadat-najmanj.In se strinjam z teboj.Sam ko sem gledala 1x letos oddajo o motoristih,kake nesreče meli in kolk invalidov je ostalo ,ki meli nesrečo z motorji,mi kr na jok šlo.Sam ki je zelo malo motoristov bilo krivih pri nesrečah,več manj drugi povzročli take tragedije!Tud mene majčken strah na začetku,ko grem na cesto z motorje,ki grejo eni ko strela mimo mene,da me kr...

Lani smo šle z kolegicami Z motozbora-bovc,nas je skupina motoristov kmal spravla na uni svet-to da ne vidiš ne moreš verjet...Ampak moremo bit mal optimistični,čene bolš da ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedel, katera bo moja zadnja fura, bi se prej poslovil od bližnjih, prijateljev ter za pijačo dal. .) ... na furo bi pa vseeno šel B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne saj nisem mislna tebe sedaj neki napadat-najmanj.In se strinjam z teboj.Sam ko sem gledala 1x letos oddajo o motoristih,kake nesreče meli in kolk invalidov je ostalo ,ki meli nesrečo z motorji,mi kr na jok šlo.Sam ki je zelo malo motoristov bilo krivih pri nesrečah,več manj drugi povzročli take tragedije!Tud mene majčken strah na začetku,ko grem na cesto z motorje,ki grejo eni ko strela mimo mene,da me kr...

Lani smo šle z kolegicami Z motozbora-bovc,nas je skupina motoristov kmal spravla na uni svet-to da ne vidiš ne moreš verjet...Ampak moremo bit mal optimistični,čene bolš da ne....

Na žalost smo tudi motoristi lahko nevarni drugim motoristom... Se strinjam, treba je čimbolj optimistično gledat, se znebit vseh slabih misli in seveda po pameti. Če lahko uživaš v zmerni vožnji(20,30 kmh nad omejitvijo) in ne 2X ali 3x hitreje kot je dovoljeno tudi pomaga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ki je zelo malo motoristov bilo krivih pri nesrečah,več manj drugi povzročli take tragedije!Tud mene majčken strah na začetku,ko grem na cesto z motorje,ki grejo eni ko strela mimo mene,da me kr...

Joj, rajši ti ne povem, da Dedek Mraz ne obstaja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedel, katera bo moja zadnja fura, bi se prej poslovil od bližnjih, prijateljev ter za pijačo dal. .) ... na furo bi pa vseeno šel B)

Za rundo lahko daš vseeno, če tudi ni zadnja fura ;)

Popravljeno . Popravil Lawson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!