Skoči na vsebino

Twist of the wrist 2 DVD


Hudoba

Priporočene objave

Hej, a je kdo od vas ze gledal tole stvar? Zadeva mi zgleda zelo zanimivo in uporabno.

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, a je kdo od vas ze gledal tole stvar? Zadeva mi zgleda zelo zanimivo in uporabno.

Če kdo slučajno ima, oz ve, kje bi se dalo snet z neta, se toplo priporočamblush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

najlepša hvala tudi iz moje strani, takoj ko bo čas pogledam pa da se neki spet naučimo :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narrated by Julian Ryder ... Se mi je zdel nekako znan in domač glas. ;)

D.

je znan, ne? ampak ne na prvo poslušanje. . . . je mal drgačn kot naq dirkah. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlo fajn film je, sem se nauču par pomembnih stvari pa ene par nejasnosti mi je razjansnl. Velik laži tale film pogledat kot knjigi prebrt, vse je jasno nakazano, je pa treba ene parkrat pogledat za dobro razumevanje.

Toplo priporočam vsem, razen popolnim začetnikom, ker ti pomoje v glavi ostane preveč informacij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga jz tudi pogledal, pa morm rečt da sm vseeno nekako več pričakoval, kot pa dobil. Vseeno je bilo lepo reči ponovno pregedati, da se še bolj vtisnejo v spomin, mi pa nekvalitetnost dokumentarca (al karkoli že to je) ostaja v mislih in bi se težko pripravil, da bi ga pogledal še enkrat, morda le nekaj pomembnih izvlečkov in je to to. Posneto je res slabo, igralci so res izjemno slabi, angleščina tudi ni najbolj primerna, v prikazih je kar nekaj napak (govor in slika se ne poklopita)...no kakorkoli, če komu reši življenje ali pa se kaj nauči (tudi sam sem se nekaj, torej se je navsezadnje vseeno splačalo), potem si splača vzet dobro urco in zadevo preučit.

Zagotovo se ga pa splača tik pred sezono pogledati, zgolj zato, da se mal reči obnovijo, da se malo nazaj povadi, pa spet gasa :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja tudi vol.1 glede na to da je to vol.2 ?

Obstaja ampak je staro ene 20 let, je pa ubistvu ista vsebina ampak manj dodelana. Tip je najprej napisal eno knjigo, potem je sla pa tehnologija naprej je pa se dvojko napisal, isto je naredil z filmi...

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsebinsko je stvar gotovo zelo dobra, niti nisem gledal na kvaliteto dokumentarca, kar sem pa dosedaj pogledal razne šole vožnje je tale še najbolje narejen.

Nasveti, ki so pa notri so pa naravnost odlični, če bi hotel sam do teh ugotovitev pridet bi trajalo precej časa :), hec je sicer da ko greš vozit večino stvari pozabiš, ampak tud če se ti malenkost utisne, recimo to da čim manj vznemirjaš motor, je super :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga jz tudi pogledal, pa morm rečt da sm vseeno nekako več pričakoval, kot pa dobil. Vseeno je bilo lepo reči ponovno pregedati, da se še bolj vtisnejo v spomin, mi pa nekvalitetnost dokumentarca (al karkoli že to je) ostaja v mislih in bi se težko pripravil, da bi ga pogledal še enkrat, morda le nekaj pomembnih izvlečkov in je to to. Posneto je res slabo, igralci so res izjemno slabi, angleščina tudi ni najbolj primerna, v prikazih je kar nekaj napak (govor in slika se ne poklopita)...no kakorkoli, če komu reši življenje ali pa se kaj nauči (tudi sam sem se nekaj, torej se je navsezadnje vseeno splačalo), potem si splača vzet dobro urco in zadevo preučit.

Zagotovo se ga pa splača tik pred sezono pogledati, zgolj zato, da se mal reči obnovijo, da se malo nazaj povadi, pa spet gasa :)

ajd

Ti si pa kar strog.

Jaz sem dobil pravzaprav več, kot sem pričakoval.

Če nič drugega sem hitro izbrskal knjigo in pogledal, kaj vse še tam nisem obdelal ...

Sem pa ga ravnokar tretjič pogledal pa mislim, da ga bom še kdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr men ga pa noče predvajat, sm ga sneu pa vse ampak noče :headbang:

Tko da če če ma kdo, k se kaj potika po Lj. in bi biu tako dobr, da mi ga da na CD, dam z veseljem za pivo, ker bi res rad pogledal tole zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr men ga pa noče predvajat, sm ga sneu pa vse ampak noče headbang.gif

Tko da če če ma kdo, k se kaj potika po Lj. in bi biu tako dobr, da mi ga da na CD, dam z veseljem za pivo, ker bi res rad pogledal tole zadevo smile.gif

Kaksno tezavo imas, kaj ti javi? Kater program ponavadi uporabljas za predvajanje videov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, napiše mi da predvajalnik ne more predvajat, ker kodek ni bil pravilno stisnjen, oz nekako tako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!