Skoči na vsebino

Twist of the wrist 2 DVD


Hudoba

Priporočene objave

Hoj, napiše mi da predvajalnik ne more predvajat, ker kodek ni bil pravilno stisnjen, oz nekako tako....

Zdownloadaj VLC ali pa KMplayer, pa probaj s tistim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr men ga pa noče predvajat, sm ga sneu pa vse ampak noče headbang.gif

Tko da če če ma kdo, k se kaj potika po Lj. in bi biu tako dobr, da mi ga da na CD, dam z veseljem za pivo, ker bi res rad pogledal tole zadevo smile.gif

Če ti še zmeri ne bo delal, kamot dobiš na ključek al pa CD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja ampak je staro ene 20 let, je pa ubistvu ista vsebina ampak manj dodelana. Tip je najprej napisal eno knjigo, potem je sla pa tehnologija naprej je pa se dvojko napisal, isto je naredil z filmi...

Res je, dvojka je bistveno bolj dodelana, tudi sama knjiga je lažje prebavljiva in bolj fokusirana na točno določene probleme, ki jih imamo pri vožnji. Ampak, moram pa priznat, da me je gledanje prvega dela resnično nasmejalo. Maš dve verziji: uncut in non humerus, seveda smo gledal ta zabavno verzijo. Pa zdaj vsaj vem, kako zgledam ko je že fajn kriza pa skačem po motorju v garažitrance_41_w00t2.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da ne bi kaj razumel, ampak premalo, da bi prevedel vse. Je že kakšen prevod? Verjetno ne, ampak je vredno poskusit. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da ne bi kaj razumel, ampak premalo, da bi prevedel vse. Je že kakšen prevod? Verjetno ne, ampak je vredno poskusit. Lp

Aha, pa te mamo! Verjetno si dol cukno piratsko verzijo, pa bi rad poleg podnapise playal, ha!? C c c c.... Ilegalec! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he Hvala za vse informacije. Zadeva se mi zdi zelo zanimiva in bi jo imel na dvd-ju, če si ga kdo slučajno lasti :)

Hvala še enkrat za vse!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sm zdele gledu pa sm se takoj na Mausa spomnu k mi je ta prvič k sva se srečala povedu za uno foro , da če greš v desni ovinek čist mal v levo zaviješ pa se motor "postavi" v ovinek :) Hvala Maus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pogledal polovico in se mi zdi super. Sem pa tudi nekaj od prikazanih stvari prebral, pa se jih nisem nikoli držal, zdej sem pa videl da je dejansko velika razlika. Priporočam!!!

Že nestrpno pričakujem naslednjo sezona, da se teorija proba v praksi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal celega, dokaj povrsno sicer, ampak sem pa ga... moram rec, da par reci razlozi tako jasno, da bolj skor ne gre. Je pa tudi res, da kaksno zadevo zelo prevec zakomplicira za nekega navadnega ne-doktorja-fizike. Po mojem je za zdaj se vedno najboljsa kombinacija knjige Magisterij voznje motocikla in Twist of the Wrist I, II in DVD. Simpl zato, ker v Magisteriju Gustincic nekaj stvari razlozi precej plebejsko, kar pa pomeni, da je tudi precej lazje razumljivo kot Codeovi procenti itd.

Mi je pa super ideja ta lean and slide bike. A obstajajo kaki nacrti za to rec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mi je pa super ideja ta lean and slide bike. A obstajajo kaki nacrti za to rec?

Hola mojster,

Keith ima več super idej, zato ma poleg teh dveh tudi Braking Bike, Video Bike, no B.S. Machine... mal prečekiraj tule ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo nalozil iz ZalivaPiratov, jo prenasa vec kot dovolj dobro!

Super zadeva. Me je vsekakor opozorila na dolocene stvari, ki sem jih do sedaj narobe delal, ali pa sploh nisem vedel za njih. Za igralske sposobnosti me boli kita, ker so popolnoma nerelevantne v tem "dokumentarcu". Glavno da se kaj novega naucim, oskarje pa naj drugje podeljujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Medtem ko čakam, da se mi film naloži, sem se lotil branja knjige in moram reč, da me je kar pritegnila. Res je, da so vse razlage zelo strokovne, je pa vse skupaj logično in razumljivo. Se mi zdi, da kar sem v Magisteriju spoznal kot dejstva, tu spoznam še teorijo in fiziko, ki je za temi dejstvi.

Priporočam obe knjigi, Magisterij in Twist of the wrist.

Popravljeno . Popravil perici
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali se dobi knjigo v naših knjižnicah...gledal sem v cobiss in je ni. In dobil sem češke podnapise za film, če se komu, da prevesti oz. zna prevesti naj se javi. Rade volje mu častim(častimo) pivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!