Skoči na vsebino

Twist of the wrist 2 DVD


Hudoba

Priporočene objave

Z neta si jo potegni, torrenti pa tak. V knjižnici pa lahko dobiš Magisterij vožnje motociklizma, za druge pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si jo dal dol ampak vseeno, raje berem knjigo kot pa da buljim v računalnik pa tudi printal ne bom :) Drugače pa hvala za to knjigo. Nisem vedel, da obstaja tudi kaj takega. Še 1x hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si jo dal dol ampak vseeno, raje berem knjigo kot pa da buljim v računalnik pa tudi printal ne bom :) Drugače pa hvala za to knjigo. Nisem vedel, da obstaja tudi kaj takega. Še 1x hvala :)

jaz se si jo dal v kopirnici sprintat, pa sm jo lepo prebral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

hvala za filmček, k je res dobr. pa za podnapise, da ga bo tudi tata lahko gledu, k je še iz unih cajtu k angleščina ni bla tko popularna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ker je ta tema zaklenjena http://www.motosvet.com/tabla/topic/37575-twist-of-the-wrist-ii/ ker ponavlja to debato, bi le rekel, da bi se lahko ta tema dala med pomembno na vrh foruma pod nujno čtivo. Leta 2009 ko sem delal izpit nisem vedel za ta posnetek in sedaj sem pobral že kakšno slabo navado.

Pa vsi posnetki vedno učijo metanje vn v ovinku, mene so učili bolj nagnit motor kot pa sebe za vsakdanje vožnje in zaradi hitrejšega "flick over".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!