Skoči na vsebino

BMW Concept 6


dukemb

Priporočene objave

v katero kategorijo pa spada tole meni nevšečno čudo od motorja?

Ni potrebna kategorija, BMW je itak izven kategorij trance_25_naughty.gif

... in če ti ni všeč lahko greš v vmax-ov peskovnik potičke delat rolleyes.gif

... in da ne bom trance_28_offtopic.gif , zverina prav všečno izgleda. Spet bojo mel poševnooki kaj kopirat

post-5391-125792385565.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ bmwslo: hahaha, kaki car!!! japončki so prodajali šestvaljnike pred 30 leti, ko pri BMWju niso znal štet več kot do dva... ampak nasmejal si pa me, hvalatrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ bmwslo: hahaha, kaki car!!! japončki so prodajali šestvaljnike pred 30 leti, ko pri BMWju niso znal štet več kot do dva... ampak nasmejal si pa me, hvalatrance_21_laughing1.gif

Saj ne gre za 6 valjnik. Motor je najmanj od vsega in po moje tu sploh ni tako pomemben.

Ampak na športnem motorju električno nastavljivo prednje steklo in ostala tehnika in finte ... worship.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in če ti ni všeč lahko greš v vmax-ov peskovnik potičke delat rolleyes.gif

post-5391-125792385565.gif

...le kaj hoče povedati ta glasek iz bmwjevega peskovnika???

saj vem, zavist je boleča stvar...

sicer sem pa povsem resno vprašal...

predvsem zaradi okometrične razporeditve teže in precej nazaj pomaknjenega zadnjega kolesa, ki skazi sicer ultrapoln in komapkten prednji del...

sicer na motosvetu piše športno-potovalni... hmmm...

upam da popotovalni sopotnik dobi vsaj še stopalke...

zapestja in hrbtenica bodo po dnevnih 500km zagotovo povsem spočiti...

sicer pa iz vaših strokovnih komentarjev, prežetih z občutkom ogroženosti res zgleda da so bmwji športno-potovalni stritfajtersko-enduraški superšprtnokruzerski izdelki... gremo japanćki, fotoaparate pa kopirat ta čudesa...

pa hvala, z bmwjaši je očitno res težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: seveda za komentar nad mojim.....

Men zgleda k nek novodobni motor za une k hočjo bit Mad Max....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj nobeden neomenja,da so SPET Japse kopiral!!! :whistle:

Ker če bi BMW Japse kopiral, potem bi nekaj lepšega in boljšega izpadlo... Naprimer to... :evilgrin:

post-5704-125796520322_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm da ne bo hude krvi, to je koncept, ki pa deluje se pravi da je vozen. spodnji del je pavi, zgoraj samo malo umetniškega igranja. se pravi da bo ta 6 valjni agregat verjetno prvo štartal v motorju kot je sedanji K1300S ali K1300GT in se potem razširil na več modelov. pa brez panike, noben vam ne bo poskušal prodati takšnega kot sedaj zgleda. :whistle:

no čeprav bi ga jaz imel kar takega :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kakovostjo se bmw zagotov lahko pohvali ampak v sportnih masincah 'raketnih' zmoznosti pa se vedno vodijo japonciwhistle.gif pa brez zamere ko smo ze ravno v bmw temi...drugace mi je vsec tale stvortrance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športno potovalni motocikel je pomoje namenjen športnu in potovanju (ali vsaj športnemu potovanju), ki običajno vsebuje tudi sopotnika pa kakšen kovček. Vsega tega si na tem konceptu ne znam predstavljati. Torej je bolj športno postavljaški motocikel - za prave kavne dirkače (zanimiva oblika, dobra znamka, dovolj drag)

O okusih pa ne razpravljam (tudi Honda mi ni všeč press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športno potovalni motocikel je pomoje namenjen športnu in potovanju (ali vsaj športnemu potovanju), ki običajno vsebuje tudi sopotnika pa kakšen kovček. Vsega tega si na tem konceptu ne znam predstavljati. Torej je bolj športno postavljaški motocikel - za prave kavne dirkače (zanimiva oblika, dobra znamka, dovolj drag)

O okusih pa ne razpravljam (tudi Honda mi ni všeč press)

darko saj če še enkrat prebereš veš da nisi razumel poante :whistle:

to je koncept ki predstavlja agregat vse ostalo pa je samo kamuflaža (poglej izjavo šefa designa v videu).

torej, vsi na BMW-ju so mi zatrjevali, da bo še vsaj 2 leti preden bodo tega 6-cilindra vgradili v kak serijski motor. meni se to zdi dosti glede na to da je motor že zgleda dokaj pripravljen na serijo in zdaj je MCN poročal da naj bi ta motor bil predstavljen drugo leto v LT modelu, tore LT 2011 verzija. zdi se verjetno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!