Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Nora dirka Moto2 :worship:

Ja ampak res, tole bo še precej divje :evilgrin: ....Škoda za Bradla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi pa pomoje gladko pred novincem, Spies kazal odlične rezultate, meni osebno letos takoj za Rossijem eden izmed dirkačev, ki mu sigurno priželim dobre rezultate in verjamem da bo iz dirke v dirko boljši, sploh ko se bo navadil na motogp dirkalnik, ker yamaha v superbiku se rahlo razlikuje od tech3 yamahe v motogpju, res pa da ima že nekaj izkušenj od lani, ko je testiral suzukija... Dovija vidim skoraj brez problema pred Benom, razen če bo kak odstop, ampak dvomim...

spies je lani v vlaenciji pojedel dovija... tako da zakaj ga nebi tudi letos :D bomo videli :D

veliko se pričakuje z moje strani od drugega rdečega ;) go nicky ;) bomo vidli kaj bo od yamah... dark hors pa zame dani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja drugače pa je tega Kržišnika še bolj tečno poslušati kot lani....Bolje bi bilo če ne bi bilo komentatorja sploh... ah ja kje so časi Tobya,Juliena in Mamole :wallbash:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komentator gor komentator dol....meni je super ko na Šport 1 ni REKLAM :) zakon !!! Moto2 pa je tudi dobitna kombinacija. Dirke kot v 125 klasi s to razliko da se tukaj slida :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spies je lani v vlaenciji pojedel dovija... tako da zakaj ga nebi tudi letos :D bomo videli :D

veliko se pričakuje z moje strani od drugega rdečega ;) go nicky ;) bomo vidli kaj bo od yamah... dark hors pa zame dani...

hja kenny dovi pojedo bena pa nikeca whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. sramota da rossi ko mu katar ne ustreza zmagaclosedeyes.gif

carski uvod. če se bo sezona tako nadeljevala bom si mogel tablete za pritisk nabavit.

drugače pa rossi še z počanim motorom zmaga na progi ki mu ne odgovarjaworship.gifworship.gif

yamaha šmentwhistle.gif

aja dragi ms bodite zaj pozorni na komentarje kennya closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap dovi je bil izjemno presenečenje... res ga nisem pričakoval kar na 2. mestu, sploh ker ni bil čez vikend nikjer... tako da... čestitke...

čestitke tudi rossiju, čeprav je mel kr mal sreče, sploh ker je stoner pogrnil... res nevem kaj je mislil... bil je daleč najhitrejši... ni bil pod nikakršnim pritiskom, ker je mel že precejšno prednost, ki se je povečevala, ampak očitno je hotel priti pod 1:55 al nevem zakaj se je tak gnal...

najbolj sem žalosten zaradi nickyja... odfural je carsko... vse je naredil za ta podium, potem pa dovi na ravnini mimo... škoda... ampak važno je da je hiter... enako stoner... sezona je še dolga in naslednjo dirko bo potrebno bol resno odpeljat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. sramota da rossi ko mu katar ne ustreza zmagaclosedeyes.gif

to ste vi rekli da mu ne... ko pa je zmagoval pa mu je ustrezal... pač če rossi ne zmaga je nekaj krivo...

sploh pa vemo zakaj je rossi zmagal... upajmo da stoner ne nadaljuje tako kot je začel, pa bomo vidl kako bo rossi zmagoval v prihodnje...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qwa mi gre na qurac Honda, k je bla tolk hitrejša na ravnini. U quwaz use skp!

Rossi legenda!:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qwa mi gre na qurac Honda, k je bla tolk hitrejša na ravnini. U quwaz use skp!

Rossi legenda!:OK:

kurac mi gre na žiuce yamaha k je tolk hitra na ovinkih :headbang:

še dobro da je rossi zmagal, če bi dovi bi bila to ziher največja krivica...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurac mi gre na žiuce yamaha k je tolk hitra na ovinkih :headbang:

še dobro da je rossi zmagal, če bi dovi bi bila to ziher največja krivica...

boljše da nehaš za ene 3 sezone gledat moto gp( takrat bo rossi nehal dirkat) mi je zaj ravno sms poslal. pa boš takrat lahko pametoval, kak kamneni pada pa da ni blo pritiska itn.....

še dobro da duče nima špeglov, ves kaka sila bi bla stoneru če bi rossija vido v špeglutrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše da nehaš za ene 3 sezone gledat moto gp( takrat bo rossi nehal dirkat) mi je zaj ravno sms poslal. pa boš takrat lahko pametoval, kak kamneni pada pa da ni blo pritiska itn.....

še dobro da duče nima špeglov, ves kaka sila bi bla stoneru če bi rossija vido v špeglutrance_25_naughty.gif

no če si citiral lih tist moj post... je bil čista ironija na zgornji post...

drgač pa pritisk je ko ti nekdo diha za ovratnik, ne pa vozi pou sekunde na krog počasneje 2 sekundi zadi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke tudi rossiju, čeprav je mel kr mal sreče, sploh ker je stoner pogrnil... res nevem kaj je mislil... bil je daleč najhitrejši... ni bil pod nikakršnim pritiskom, ker je mel že precejšno prednost, ki se je povečevala, ampak očitno je hotel priti pod 1:55 al nevem zakaj se je tak gnal...

Ma pismu, ste že dolgocajtni s tem... Vsako leto jovo na novo s temi prepucavanji...

Pač, dons je slavil Rossi, naslednjič bo pa kdo drug. Big deal, če je Casey dons pogrnil... hebat ga, je preforsiral.... Mogoče bo že naslednjo dirko enako napako naredil Vale, who knows...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pismu, ste že dolgocajtni s tem... Vsako leto jovo na novo s temi prepucavanji...

Pač, dons je slavil Rossi, naslednjič bo pa kdo drug. Big deal, če je Casey dons pogrnil... hebat ga, je preforsiral.... Mogoče bo že naslednjo dirko enako napako naredil Vale, who knows...

aj lajk it :D:D jasno je da je bil rossi danes najboljši... casey pa največji butl... ampak od bedaka do junaka je le ena zmaga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny predlagam ti da si kupiš kak motorad( revijo to mislim) pa si prebereš kak intervju od kakšnega znanega šefa ex ducati moštva Livio Suppo. Je v eni izmed revij povedal da Stoner je dober voznik, ki bi ga lahko pripeljal k Hondi če bi to on želel( no to ni bistvo)

povedal je da je Rossi pač najboljši( da v krogu oz 2 odloči dirko naredi tisto odločilno prednost pred ostalimi) predpostavil je da ima še tako slabe gume in počasnejši motor........................

trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!