Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

edwards je v nekem intervjuju povedal, da je bila setejeva(good guy)drža ena velika fasada za medije in za doseganje svojih ciljev(tudi v moštvu) ni izbiral sredstev, dobra moštvena kolega sta bila samo za medije, v resnici pa stvari niso bile tako rožnate

kar se pa danija tiče...

ne verjamem, da je bil takrat poskus sabotaže

dani je pač imel majhno matematično možnost osvojiti naslov zaradi katere je takrat malce brezglavo vozil in brez pravih izkušenj na 990ccm dirkalniku so mu stvari ušle izven kontrole

verjamem pa, da nenamerno

aja. hm. no to nevem, zdi se mi da je bil sete na pisti ob svoji uri class act, in off the track človek ki lahko dela v knjižnici, njegovi sotekmeci pa kvečjem znajo brat. Glede Pedrose je res, da je bil neizkušen z 990, pa tud ne, saj je odvozu skor celo sezono, neda se pa rečt, da je bil neizkušen. (nenamernost se razume. Namerno se je IMHO zaletaval samo Capirosi) ipaq je trikratni svetovni prvak. Zelo hitro pelje, a na svojih napakah se navadi zelo zelo malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest upam de te NE spominja na Gibernaua, ker tacga kot je bil Sete pač ni. Diploma iz španske književnosti in poliglot, španec k je angleško lepš govoru in bolš izbiral besede k vsi američani skupej. nikoli ni mel fabriške honde, in nikoli ni podkajlal svojga timskega tovariša. Do Seteja mam totaln respect, ker je bil precej več, kot sam dirkač. Knižni molji včasih ratajo mal sentimentalni, in ne razumejo, zakaj je reba ludem belance rint pod rebra. Škoda de ni šu u penzijo, ampak k ducatiju. in še večja škoda, de se je lani spet nek sral. Po drugi strani, sm 100% de ko bo pedrosa enkat odletu iz motogp, nebo nikoli več pršu nazaj, kot sta to nardila Sete in Barros. za razliko od pedrose sta ta 2 večino problemov pripisala sebi.

Se popolnoma strinjam s tabo.

Bi pa dodal na mashinin post da Rossi tudi ni ravn ovčka, glede na to da je nekajkrat prav grdo zrinil Sete-ja, ko ga je enkrat mal bolj na silo prehitel Elias, je bilo po dirki en kup jokcanja. To je meni ena redkih zamer Rossiju. Drugač pa svaka čast Sete-ju ker takih bojev, kot jih je imel z Rossijem še dolgo ne bomo videli... ko je šlo na nož celo sezono, skoraj vsako dirko.

Sam tudi zdaj uživam v dirkah, ko berem komentarje tu, pa moram priznati da mi gredo komentarji Rossivernikov včasih prav na kozlanje, ker dejansko ne vidijo nič drugega in nimajo nobenega spoštovanja do tekmecev. Mene ko gledam dirke (ali kak drug šport) vedno najbolj navdušuje športen boj na nož, včasih dosti bolj kot sami športniki.

Drugače pa že nekaj časa navijam za Melandrija in še neki časa bom, pač ko mi dirkač priraste k srcu, vedno navijam zanj, ne glede na to ali se vozi v ospredju ali zadaj.

Od dirkačev, ki se borijo za naslov, pa dejansko ne navijam za nikogar.. čeprav bi naslov še najbolj privoščil ravno Rossiju, ker je še zmeraj car in je že sedaj ena največjih legend motociklizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je nekdo omenil Rossija?

:-)

Valentino Rossi is a very superstitious person and his pre-ride rituals are well known. On a race day, he will always watch the beginning of the 125cc race (though this is actually to see how long the starting lights remain lit before going out at the start of the race). Prior to riding (whether racing, qualifying, or practice), he will start his personal ritual by stopping at about 2 metres from his bike, bend over and reach his boots (thus the 2004 TV spoiler "Are you ready boots?"). Then, when arriving at his bike, he will crouch down and hold the right-side foot-peg, with his head bowed. In an interview, Rossi said "It’s just a moment to focus and ‘talk’ to my bike, like moving from one place to the next."[28] He adjusts the fit of his leathers by standing straight up on the foot-pegs, whilst riding the pit-lane before the start of race or practice. He also revealed in an interview with MotoGP.com that he always puts one boot on before the other, one glove on before the other, and he always gets on the bike the same way. He also gets off the bike in the same way, swinging his right leg over the front of the bike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem več, ali si debil, ali pa nepismen.... :wallbash:

Zakaj že je bil Dani polomljen??? Ker vozi kot kak prvak, ali zato ker se kotali kot prvak?!? Pa da od 2001 do 2005 NI bilo konkurence?!? Hahaha, prav nasmeji me tvoja otroška naivnost.. Daj mali, še nisi skapiral, da so vsi tvoji komentarji nesmiselni??

lej sm ti napisu lepo.. padel in si zajebal sezono... no to pove vse... komentiral sem pa na izjavo da ni sposoben zmagovat... takrat je dokazal da je, če gre pa prevečkrat v pesek pa to še ne pomeni da ni sposoben zmagovat...

kdo je rekuel da od 2001-2005 NI bilo konkurence???

napisal sem da je bila manjša... seveda so bili sete, biaggi, capirossi, barros... še kdo... ampak ni bilo pa rossija (kot konkurenta), stonerja, lorenza... take konkurence ni bilo že vsaj iz zgodnjih 90ih v motogp... tako da ne bodi pameten...

@Demon,

nima se smisla kregat in obremenjevat s prepirljivim mulcem, ki hoče imeti vedno prav in vidi cela 2m pred sabo

če bi ti vedel... ah...

Ravno s tem je dokazal, da ni iz pravega testa. Treba je celo sezono odpeljat.

tukaj se strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namerno se je IMHO zaletaval samo Capirosi.

Jest ga spremljam že odkar je bil v 250ccm prvak in se s tem ne strinjam. Ma pa on svoj slog vožnje, če kdo še ni opazil in če ga je kdo pri tem oviral in se mu nepravilno nastavil ga je pač zadel.

seveda so bili sete, biaggi, capirossi, barros... še kdo... ampak ni bilo pa rossija (kot konkurenta), stonerja, lorenza... take konkurence ni bilo že vsaj iz zgodnjih 90ih v motogp... tako da ne bodi pameten...

Kaj ti misliš da so rossi, lorenzo in stoner kakšni bogovi? Sploh me pa moti kovanje Rossija nevemkam, jest ga ne maram že iz časov 125 in čeprav vem, da je trenutno in že nekaj let najboljši, to ne pomeni da ni bilo nikoli dobrih ali kakšno dirko tudi boljših kot od. Če naštejem samo iz glave, Doohan (on je zame Ayrton Senna motociklizma), Biaggi, Criville, Roberts Jr, Barros, Capirossi, Checa, Abe, Okada, Cadalora...........Kot konkurenca seveda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga spremljam že odkar je bil v 250ccm prvak in se s tem ne strinjam. Ma pa on svoj slog vožnje, če kdo še ni opazil in če ga je kdo pri tem oviral in se mu nepravilno nastavil ga je pač zadel.

Lucchi se je nastavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti misliš da so rossi, lorenzo in stoner kakšni bogovi? Sploh me pa moti kovanje Rossija nevemkam, jest ga ne maram že iz časov 125 in čeprav vem, da je trenutno in že nekaj let najboljši, to ne pomeni da ni bilo nikoli dobrih ali kakšno dirko tudi boljših kot od. Če naštejem samo iz glave, Doohan (on je zame Ayrton Senna motociklizma), Biaggi, Criville, Roberts Jr, Barros, Capirossi, Checa, Abe, Okada, Cadalora...........Kot konkurenca seveda!

pa dobr... newem če je konkurenca tako HUDA... ampak vsekakor izenačena... lani so bili zmagovalci: rossi 6 lorenzo 4 stoner 4 dani 2 in dovi 1 (s tem da je stoner še bil bolan)

2008: rossi 9 stoner 6 dani 2 in jorge 1 (pa zadnji trije so se tud precej valili)

še najbližje temu je bila sezona 2004, pa še to je rossi menjal motor...

tko da jst bi rekel da je tale konkurenca kot je zdej daleč največja v zadnjih vsaj 15ih letih... iz takšnih in drugačnih razlogov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner podpisal za Hondo, Ducati Valentinu ponudil dvoletno pogodbo :D Zanimivo bo še..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner podpisal za Hondo, Ducati Valentinu ponudil dvoletno pogodbo :D Zanimivo bo še..

ja res je!!! BOOOOOOMBAAAA

Stoner gre k Hondi, kar je bilo itak jasno že odkar je Suppo odšel od italijanov k japoncem. Zanimivo bo, če podpiše Rossi za Ducati. Časa ima do 1 junija. Pol gre po mojem drug let Spies z Lorenzom v tovarniško moštvo Yamahe, pedrosi pa ostane Tech 3

Ajoooooooj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je!!! BOOOOOOMBAAAA

Stoner gre k Hondi, kar je bilo itak jasno že odkar je Suppo odšel od italijanov k japoncem. Zanimivo bo, če podpiše Rossi za Ducati. Časa ima do 1 junija. Pol gre po mojem drug let Spies z Lorenzom v tovarniško moštvo Yamahe, pedrosi pa ostane Tech 3

Ajoooooooj

Kak deadline je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner podpisal za Hondo, Ducati Valentinu ponudil dvoletno pogodbo :D Zanimivo bo še..

ne vem ali je to hec ali resna zadeva.

drugače pa suppo ze 5 mesecev nazaj trdil da bo stonerja privabil k Hondiclosedeyes.gif tako da to ne bi bilo nič novega

oz kr trdil je da bo stoni šel k njemutrance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, da vidmo če upa Rossi na Ducatija. Če gre in osvoji naslov, je nesmrten, v trenutku vsi pozabijo Scwantze, Agostinije, Doohane,... predvsem Italjani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imaš prav.... Bom popustil in se enostavno samo nasmejal njegovim komentarjem.. :rolleyes:

Demon a ne vidiš da je najbolj ne žaželjena oseba na forumu pusti ga naj uživa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, da vidmo če upa Rossi na Ducatija. Če gre in osvoji naslov, je nesmrten, v trenutku vsi pozabijo Scwantze, Agostinije, Doohane,... predvsem Italjani.

rossi je že zdaj nesmrtenclosedeyes.gif

ko bo z dučejem osvojil prvenstvo bo božanstvo( predvsem med taljaniwhistle.gif)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

italjana na italjanskem motorju osvojit naslov svetovnega prvaka bi blo res :trance_27_notworthy:

samo me prav zanima kak bi zgledal rossijev duče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner podpisal za Hondo, Ducati Valentinu ponudil dvoletno pogodbo :D Zanimivo bo še..

O fak, gotov sem - nohte si bom grizel do ramen, vse do podpisa ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!