Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Al pa če bi bil FerRari sponzor :)

Ferrari morda ne, saj lobirajo tretji avto, kar ni nemogoče, in če se to zgodi bodo na enga nalepli 46. V primeru prestopa pa me nebi presenetlo, da se Fiatov denar preseli skupej z Valentinom. Za vsesplošno taljansko prevlado manjka sam še Preperelli z gumami.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: Rossi + Ducati = ne bo prvak v prvih dveh sezonah oz. bo, če prevzame Ducati-ja kot je prevzel Yamaho glare.gif (pogoji prestopa so bistvenega pomena) trance_16_dozingoff.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, eni drugi medij je menda potem kontaktiral direktno Livia Suppa in ta naj bi podpis pogodbe zanikal..

Bo treba še malo počakat, da se razjasnijo zadeve :) Se mi zdi pa to precej verjeten scenarij..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 24 ur je članek, kjer Rossi pravi da je 99% da ne bo prestopil :hmm:

po moje bo odvisno kak bota letos z lorenzotom konc sezone,...pa malo tudi od €€€ ce bo dobo dobro ponudbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, eni drugi medij je menda potem kontaktiral direktno Livia Suppa in ta naj bi podpis pogodbe zanikal..

Bo treba še malo počakat, da se razjasnijo zadeve :) Se mi zdi pa to precej verjeten scenarij..

jst bi rekel da se je zvedelo, seveda sedaj vsi hočejo potlačit, ampak je pa res... sploh pa je stoner običajno svoje pogodbe podpisoval že precej zgodaj in se potem tekom sezone že 3x premislil, ko je bilo že prepozno...

sam bi rekel da že letos ni želel ostati pri ducatiju, ampak je na začetku sezone podaljšal lani... in verjetno je sklenil s hondo kako predpogodbo že prej...

bi pa res rad videl da gre proč od ducatija...

za rossija mislm da bi bilo najbolje da gre k ducatiju... lorenzu se yamaha ne bo odpovedala kar tako zaradi rossija, tako da če noče spet met riuca do tal konec sezone naj do roka podpiše za rdeče, pa bo mel mir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale podpis Stonerja za hondo me malo razočara, ker ni dirkač, ki bi lahko HRC dvignil na vrh.

Po svoje pa bi Rossija rad videl pri ducatiju, ker yamahe vseeno ne vidim rad pri vrhu. Bi bil pa v tem primeru ducati s strani posadke že pripravljen na osvojitev naslova, s strani stroja pa so itak že pokazali, da ga pravi pilot zmore pripeljati na vrh.

Sploh pa, ker bi razorožili hondo in yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne da je stoner do sedaj pripeljal ducatiju edini naslov... poleg tega je pri hondi še suppo... vsekakor je za dvig ekipe primernejši kot dani, dovi, mogoče celo horhe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitled-1.jpg

Francija - Le Mans

Petek, 21.5.2010

1. prosti trening 13.55 - 14.55

Sobota, 22.5.2010

2. prosti trening 9.55 - 10.55

Kvalifikacije 13.55 - 14.55

Nedelja, 23.5.2010

Dirka 14.00

untitled-2.jpg

Dolžina kroga

4185 m

Rezultati 2009

1. Lorenzo

2. Melandri

3. Pedrosa

Rekord dirkališča

1’34.215, V. Rossi ’08, Yamaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi trije po prvem treningu zelo skupaj, ampak vseeno se mi zdi da je lorenzo nekoliko v prednosti pred rossijem in caseyjem... izgleda hiter...

sm razmišljal... glede gume ki je asimetrično trda... kaj če bi jo za kvalifikacije obrnili okrog in bi bila mehkejša stran v 9ih ovinkih... obrabila se itak nebi tolk hitro, za tisti par krogov... trša stran pa bi bila tako prisotna samo v 4ih ovinkih.. :D:D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kaksni prednosti to mislis, da je Lorenzo?

delal je bol konstante čase... naredil je serijo zelo hitrih in konstantnih krogov (tam okrog 15)...

stoner in rossi sta šla ven na mehkih gumah, verjetno z malo bencina in naredila tisti hiter krog...

v tem je kr razlika... ampak do dirke je še dolga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo stoner vse hitrejši... lorenzo pa skupaj z njim... rossi je mogoče odtenek slabši... hondi kr presenečata... alex 6. ;)

zadnji trije pa se s padci v prvih minutah niso več vrnili na progo :/ :(

aja pa ni fer ker rossiju tak hitr po ravnini leti :angry: :doze:

1 27 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team Ducati 282.0 1'34.209

2 99 Jorge LORENZO SPA Fiat Yamaha Team Yamaha 280.2 1'34.224 0.015 / 0.015

3 46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team Yamaha 288.7 1'34.451 0.242 / 0.227

4 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 271.8 1'34.497 0.288 / 0.046

5 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Repsol Honda Team Honda 280.8 1'34.538 0.329 / 0.041

6 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Marlboro Team Ducati 278.8 1'34.970 0.761 / 0.432

7 14 Randy DE PUNIET FRA LCR Honda MotoGP Honda 280.3 1'34.985 0.776 / 0.015

8 5 Colin EDWARDS USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 277.4 1'35.015 0.806 / 0.030

9 65 Loris CAPIROSSI ITA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 274.2 1'35.083 0.874 / 0.068

10 41 Aleix ESPARGARO SPA Pramac Racing Team Ducati 281.8 1'35.351 1.142 / 0.268

11 33 Marco MELANDRI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 286.2 1'35.511 1.302 / 0.160

12 58 Marco SIMONCELLI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 276.3 1'36.010 1.801 / 0.499

13 40 Hector BARBERA SPA Paginas Amarillas Aspar Ducati 279.1 1'36.048 1.839 / 0.038

14 7 Hiroshi AOYAMA JPN Interwetten Honda MotoGP Honda 282.6 1'36.175 1.966 / 0.127

36 Mika KALLIO FIN Pramac Racing Team Ducati 268.3 1'42.708 8.499 / 6.533

11 Ben SPIES USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 279.9 1'42.712 8.503 / 0.004

19 Alvaro BAUTISTA SPA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 247.9 1'44.784 10.575 / 2.072

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nimam časa ta vikend za gledat treninge, upam da mi uspe pogledat vsaj kvalifikacije.

Tisti ki gledate, kdo je glavni favorit za pole danes? Rossi, Lorenzo, Stoner, Pedrosa? Pedrosa mi po časih ne deluje ravno najbolj konkurenčen ostalim trem... Vaše mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

su podvojil rezultate...

dani je zraven v končnih rezultatih in to je mislim da zanj najbolj pomembno... veliko še testira razno razne stvari, zato so njegovi časi mal slabši... ampak na koncu je sestavil nekaj hitrih krogov in to kaže na to da je konkurenčen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Jaz bom na stavah odigral, da bo Stoner pred Pedroso. Mam kaj možnosti? :D

Stoner tukaj zgleda kar uredu in ga vidim na 1., ali 2. mestu. Manj dvomim. Pedroso pa okrog 4. mesta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi jutri tole dobi verjetno. Nekaj šans bi dal še Lorenzu, Stoner in Pedrosa pa nimata veliko šans za zmago jutri. Yamahi preveč leži tale proga v Le Mansu + odlična forma tako Rossija, kot Lorenza :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no... rossi je potem ko se je šlo za pole pridobil kar sekundo... naprimer stoner je pelajl 1:34.1 s trdimi gumami, z mehkejšimi pa samo 1:33.8... tako da mislim da je na trdih gumah stoner še vedno najhitrejši, pa tudi lorenzo mislim da je močnejši od rossija... nekako me čudi samozavest rossija, glede nato kako vesel je bil, na trših gumah pa je bil precej počasen... ponavadi je bil precej "zaskrbljen" tudi ko je bil najhitrejši...

jst mislm da bo ju3 troboj rossi stoner lorenzo, na koga stavit pa res nebi mogu rečt... pedrosa bi tudi lahko presenetil, nicky pa tudi ni tako slab... me prav zanima kaj bo z radyjem... samo da nebo kakega masakra že v prvem ovinku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!