Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

no ja če pogledate padec caseya... enostavno je nečesa zmanjkalo... ker so se ostali tik pred padcem kar oddaljili od njega in nato je zdrsnil... očitno je bilo nekaj narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem zadovoljen.

Jest pa sploh ne. Še boh da nisem gledal. Za nekega fana yamahe mora bit že fajn to razumem, meni pa 'krneki'.

Ne honda ne suzuki nč, kawasakija pa sploh ni. Razvalina od dirkanja.

Rossi bi vsaj upravičil razloge za zmago, tako pa tale ki mi gre že priimek na živce :xx: kaj šele dirkač.

Itak je že dost velik razlog da ne gledam, tako pa še bolj.

Honda ma že tolk let enga razvoja, izkušenj, denarja, pa nič :? Suzuki nič :?

To je podn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je pa danes bil res nepremagljiv....in še taktično je dobro odpeljal.

Všeč mi je bilo, da je Rossi to tudi športno priznal in se ni nekaj izgovarjal na ramo.

Stoner izgleda da je v taki formi, kot takrat, ko je bil še na Hondi (spet je začel delat Stonerja)

Niky je lepo konstanten, Pedroso nekaj jeb., Dovi pa je odpeljal odlično.

Dirka je bila ena dolgočasnejših, sem pa spet užival pri MOTO2....lepo je bilo gledat Simona in Eliasa kako sta drsela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav danes je bil padec kar nekoliko čuden... sploh pa zdrs zadnjega kolesa ni ravno običajna stvar... očitno stonerju ne paše ravno TC...

sicer sem si rekel, da se v tej temi zaradi tvojega bluzenja ne bom več oglašal, ampak vseno...

če že pametuješ o padcu, ker bi rad izpadu car in neki jako hud.., se vsaj prepričaj

o pravilnem v vzroku padca... :doze: :trance_33_sleep:

btw, vzrok je bil zdrs prednjega kolesa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem si rekel, da se v tej temi zaradi tvojega bluzenja ne bom več oglašal, ampak vseno...

če že pametuješ o padcu, ker bi rad izpadu car in neki jako hud.., se vsaj prepričaj

o pravilnem v vzroku padca... :doze: :trance_33_sleep:

btw, vzrok je bil zdrs prednjega kolesa ;)

DOBRA :OK: car :D

gaber in boštjan sta rekla zadnjega :D videlo se mi tak ni tak od daleč... dobro glede na to da je zdrsnil prednji del pol postane dokaj logično... ampak ni pa logično da zdrsne prednji del v tem ovinku, kjer ni ravno obremenjen... mislim da ima casey mal preveč samozavesti... zdej bo mal splahnela, pol bo pa šlo mal bolš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ni pa logično da zdrsne prednji del v tem ovinku, kjer ni ravno obremenjen...

prednja guma je zdrsnila ravno zaradi tega, ker je bila premalo obremenjena...

stoner pravi, da se je to verjeto zgodilo, ker se je vozil za počasnejšimi vozniki in ni mogel zadosti

obremeniti prednje gume, zato je sledil padec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja guma je zdrsnila ravno zaradi tega, ker je bila premalo obremenjena...

stoner pravi, da se je to verjeto zgodilo, ker se je vozil za počasnejšimi vozniki in ni mogel zadosti

obremeniti prednje gume, zato je sledil padec

no sej... turisti pač... le kdo je bil na čelu kolone :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA :OK: car :D

gaber in boštjan sta rekla zadnjega :D videlo se mi tak ni tak od daleč... dobro glede na to da je zdrsnil prednji del pol postane dokaj logično... ampak ni pa logično da zdrsne prednji del v tem ovinku, kjer ni ravno obremenjen... mislim da ima casey mal preveč samozavesti... zdej bo mal splahnela, pol bo pa šlo mal bolš ;)

Gaber,Boštjan in Kenny bi bila ubijalska trojica komentiranja na POP tv,tako kot nekoč na eurosportu :naughty:

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja guma je zdrsnila ravno zaradi tega, ker je bila premalo obremenjena...

stoner pravi, da se je to verjeto zgodilo, ker se je vozil za počasnejšimi vozniki in ni mogel zadosti

obremeniti prednje gume, zato je sledil padec

Ne morem se odločiti ali so njegove izjave arogantne ali patetične?! Takšna miselnost ni za nekoga ki bi rad postal svetovni prvak. pravi prvak ve, kako ohranit trezno glavo, ko gredo stvari narobe in se ne izgovarjati na takšne stvari...moral bi se zgledovati po Rossiju, Lorenzu, Haydnu..

no sej... turisti pač... le kdo je bil na čelu kolone whistle.giftrance_25_naughty.gif

Zakaj je pa padel v Katarju, ko je bil on na čelu kolone? Aha, takrat je bil pa prehiter!?wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaber,Boštjan in Kenny bi bila ubijalska trojica komentiranja na POP tv,tako kot nekoč na eurosportu :naughty:

AHAHAHAHahahahahahaha zdej sm se pa nasmeju do solz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa padel v Katarju, ko je bil on na čelu kolone? Aha, takrat je bil pa prehiter!?

sploh ne...

padel je iz istega razloga kot včeraj, vozil je prepočasi :D

“Once I got to the front I started to get into my rhythm but I lost the front end a couple of times in long corners so I made the decision to try to ride a bit smoother and not put so much pressure on the front tyre with the full tank.

“Unfortunately that is what led to the crash because looking at the telemetry I didn't have enough load on the front, so I guess in hindsight I should have stuck to the way I'd been riding all weekend.

mislim, da ima stoner resne probleme, pade kadar vozi hitro in kadar vozi počasi :blink:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi dobil posnetek dirke z pop tvja? Lansko sezono je nekdo vedno po dirki objavil posnetek na Partisu (sori za reklamo), letos pa tega ne vidim več. Posnetek z eurosporta se dobi brez problema, samo jaz bi se vseeno raje malo smejal Gabru na pop tv... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se odločiti ali so njegove izjave arogantne ali patetične?! Takšna miselnost ni za nekoga ki bi rad postal svetovni prvak. pravi prvak ve, kako ohranit trezno glavo, ko gredo stvari narobe in se ne izgovarjati na takšne stvari...moral bi se zgledovati po Rossiju, Lorenzu, Haydnu..

ne da sem pikolovski, ampak čisto slučajno sem našel tale komentar na crash.net

Can't decide if his excuse is arrogant or pathetic. Seriously this is not the mentality of someone who wants to be challenging for the title. A real champion knows how to keep hsi head when things are going bad...every time Stoner's hit a wall he wilts. Rossi, Lorenzo, Hayden...he should take notes from them.

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil P182
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ima stoner resne probleme, pade kadar vozi hitro in kadar vozi počasi :blink:

kdaj pa je padel nazadnje ko je vozil prehitro? brno, misano 2008?

moje mnenje je da če bo zapustil ducati bo vseh težav počasi konec... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moto2 pa noben ne gleda? men se zdi norišnica, u najbolšem pomenu besede. Dirke me spominjajo na klaso 500 pred doohanom. nikoli se ni točno vedlo kako se bo končalo. in blo je pet, šest konkurenčnih motorjev. no tuki jih je še več. že rezultat kvalifikacij je lud. 27 komadov v sekundi!! dobit desetinko al dve je garanje, ki se redno končuje v pesku, to me mal manj veseli, Simeonov motor je tako snel DeAngelisa, de je blo groza, kad tad bo prenos kake grde nesreče z dolgoročnimi posledicami. Mal sm razočaran nad časi. elias je zmogel 1:39:2, glede na to da gre endurance stock motor med dirko 1:41:00 in manj, in da so motorji popolnoma brez elektronike, se sprašujem, kako dobro bodo pripravljeni rookiji za motogp specialko. a bo še vedno naravna pot 125 moto2 motogp, a bodo počasi postali konkurenčni tudi prestopniki iz WSBK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ze zadnji dve dirki in seveda tudi vnaprej komaj cakam le se Moto2. V primerjavi z "divjaki" na sestotakih, je postal MotoGP uspavanka.

Popravljeno . Popravil 11Matej
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se isto zdi tale moto2 čisti odklop in mi je dosti bolj zanimiv za gledat postal kot motogp. Res se ganjajo kot norci, časi so malo slabši ampak važn da je akcija! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva jih bojo hmal skenslal, ko bojo vidl, da so bolj zanimivi kot MotoGP :evilgrin: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega ker so slavni, ampak odnašanje zadka in skoraj supermoto uletavanje v ovinek, ter 42 dirkačov ki so vsi zelo izenačeni... je pa druga pesem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi wsbk je 100x bolj zanimiv kot pa motogp... pa je zanimanje 100x manjše... pač motogp je le motogp... in rossi, casey, dani, jorge so samo v motogp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud prvič gledov moto2 to rundo.

Sem čakal na motogp pa mal preklaplov med kanali in (z zamikom) pogruntal da 125 in moto2 prenašajo na športTvju.

Ko se je pa dirka začela pa sam :blink: , čist so hude dirke. Na začetku sem si še mislu, Elias picka si ne upa pohodet, pa mi je blo kmal jasen da edini pametno vozi. Pa tist "tardeč" za njim kar z supermotom :D.

Pa en padec je bil hud, reveža premetava, čist bogi se prijemle za glavo, pa mim njega čez kader prileti en na riti v stilu :kva2:

Res hude dirke... Ko se je motogp začel, sem pogledal štart, potem sem odšel drugam :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud prvič gledov moto2 to rundo.

Sem čakal na motogp pa mal preklaplov med kanali in (z zamikom) pogruntal da 125 in moto2 prenašajo na športTvju.

Ko se je pa dirka začela pa sam :blink: , čist so hude dirke. Na začetku sem si še mislu, Elias picka si ne upa pohodet, pa mi je blo kmal jasen da edini pametno vozi. Pa tist "tardeč" za njim kar z supermotom :D.

Pa en padec je bil hud, reveža premetava, čist bogi se prijemle za glavo, pa mim njega čez kader prileti en na riti v stilu :kva2:

Res hude dirke... Ko se je motogp začel, sem pogledal štart, potem sem odšel drugam :)

za glavo držeči se, clousel, je postavu najhitrejši krog dirke, un ta stajliš pa Xavier Simeon, bivši prvak v stock 1000. tuki je nastopil kot wild card in pokazal odlično formo!!!kako je njegov motor zbil DeAngelisa, bomo najbrž vidli v kakšnem klipu ali reklami. Brutalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!