Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

untitled-1.jpg

Italija - Mugello

Petek, 4.6.2010

1. prosti trening 13.55 - 14.55

Sobota, 5.6.2010

2. prosti trening 9.55 - 10.55

Kvalifikacije 13.55 - 14.55

Nedelja, 6.6.2010

Dirka 14.00

autodromo%20mugello%20m.jpg

Dolžina kroga

5245 m

Rezultati 2009

1. Stoner

2. Lorenzo

3. Rossi

Rekord dirkališča

1’50.003, C. Stoner ’08, Ducati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eden je danes :)

Drugače pa par strani z live športom, med drugim tudi motošporti, čeprav kar sem jaz gledal je večina španskih komentatorjev in tudi kvaliteta slike ni ravno najboljša.

http://www.livescorehunter.com/Livescores/Livescore-Motor-Sports.html

http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=motorsports

Na netu dobiš še več, ampak večina jih ima povezavo na enake livestreame. Sicer pa jaz za 1. prosti trening počakam kako urco po končanem treningu in si ogledam posnetek z angleškega eurosporta, saj je odlična kvaliteta slike, pa še komentatorja legendarna in v angleškem jeziku. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si zlovdam z ene strani, kjer je veliko torrentov gor tudi za F1, motogp itd. Ko pa se registriraš na stran moraš obljubiti da strani ne boš reklamiral po spletu (tudi v googlu je ni), tako da ne smem napisat na forum imena strani. Lahko ti pošljem link na ZS, če želiš, drugače pa verjetno obstaja še kakšna druga stran z posnetki prostih treningov (dirke in kvalifikacije itak maš na pop tv, tudi posnetke), ampak jaz poznam samo tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem najdo na siolovi televiziji...sicer je v nemščini ampak za gledat je...(nisem vajen da mamo tolko kanalov ko me ni vlko doma :P )

...je bil pa Stoner v prvih 8ih minutah že v peski :D ...pa Capirossi je svoj zadni krog tudi končal v pesku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ata rullaboobies.gif

aja kaj pa hitrost hectora na dučeju 339.6km/h

rossi pa bogih 322km/h

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ata rullaboobies.gif

aja kaj pa hitrost hectora na dučeju 339.6km/h

rossi pa bogih 322km/h

razlika je res velika, ampak očitno se to ne pozna ravno veliko...

utegne pa biti to določena prednost na dirki za prehitevanje, ker je precej dolga ravnina...

no temu stonerjevemu dogodku bi težko rekli padec, ker se je u bistvu vrgel po tleh da se je izognil ograji, ampak vzelo mu je praktično cel trening... naredil je le 6 celih krogov, pa še to večinoma po enega...

rossi sicer prvi, ampak lorenzo je vozil ponovno na trdih gumah, rossi na koncu spet na mehkejših... čeprav je naredil kar nekaj krogov...

bomo videlu ju3 ko še casey odpelje en normalen trening...

je pa rossi v zelo dobri formi, tko da lahko od njega pričakujemo več kot na preteklih dveh dirkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je bil pa Stoner v prvih 8ih minutah že v peski :D ...

Res ne vem, kaj je tu tako smešnega :closedeyes:

Upam, da bo čez vikend boljše in bo dirko odpeljal po svojih najboljših močeh ter jo tudi končal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n510246_rossi.box02_0.slideshow.jpg

trance_21_laughing1.gif (agresivnejša pričeska za Mugello) evilgrin.gifworship.gif

frizura je res katastrofalna... sploh pa za moškega pri 30ih... veliko pove o njegovi spolni usmerjenosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te udarim? :evilgrin: :headbang:

Kaj ti presojaš ljudi po njihovi frizuri, al kaj? :slap: :wacko:

In btw, kaj pa majo veze leta z frizuro? A 30 letnik je zate že star in ne sme imet take frizure? Jao, jao, raje bodi tiho drugič, kot da pišeš take bedarije :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frizura je res katastrofalna... sploh pa za moškega pri 30ih... veliko pove o njegovi spolni usmerjenosti...

kenny prosm da z svojimi brez veznimi komentarji presedlaš na 24ur pa spodi ŠE naprej mogoče bol učinkovito komentiraš! tu pa daj mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bedn ta kenny.. nmorš no. Vsi ga pošilajo u K. pa noben ga noče več poslušat, on pa še kr pa še kr nabija kle :D obup

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri igram na stavah Stonerja proti Pedrosi. Zakaj? Stoner danes odvozil samo par krogov, Ducatiju in predvsem Stonerju tale proga zelo leži, lani tukaj zmagal, proga ima zelo dolgo ravnino, Ducati pa en izmed boljših motorjev z končno hitrostjo (danes razlika med Danijem in Caseyem 10 km/h pa še to se šteje samo par krogov, ki jih je odvozil Stoner), tako da jutri vidim Stonerja pred Danijem. Mnenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah za v nedeljo če casey konča mislm da dani nima šans...

ampak ju3 pa nevem... dani je na zadnjih dveh dirkah pokazal dobro kvalifikacijsko formo, medtem ko casey ni ravno suveren ko gre za štartna mesta... race pace ma veliko boljši... tko da odvisno od tega kolk bo casey hiter ob koncu kvalifikacij... dani bo verjetno kkšno mesto višje, kot pa preden se bo šlo neposredno za štartna mesta...

glede rossijeve frizure pa... zakaj nekateri ne smemo imeti svojega mnenja? aja zato ker se o rossiju grdo ne govori.. :O pozabil sem...

če kogarkoli vidim s tako bedno frizuro dobim zelene pike... pol pa še rossi... če bi se stoner (še dobro da ni ena italjanska pederčina) tkle ustrigu bi se pomoje kr zjoku...

res frizura je grozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad mene povej svoje mnenje glede frizure, ne pa mi govorit o neki spolni usmerjenosti in letih... Kot da človek pri takih letih ne bi smel met take frizure. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja analiza za par Stoner - Pedrosa 1 (c/p z mojega foruma):

Nobene posebno lepe stave za jutrišnje kvalifikacije, ampak ko sem si ogledoval pare mi je padel tale par v oči in ga moram poizkusiti za srednje-mali vložek, zaradi več razlogov, ki gredo v prid avstralcu.

Stoner letos še ni pokazal veliko, kljub zelo dobri formi na začetku v Katarju, a kaj ko je potem na diri odstopil in ostal brez 0 točk, enako na prejšnji dirki v Franciji. Torej Stoner mora počasi začeti nabirati točke, saj je tole že 4. dirka v sezoni on pa ima skupno samo 11 točk in kar 2 odstopa. Velik razlog za to da igram tole stavo je tudi proga v Mugellu, ki zelo leži Ducatiju in je tudi Ducatijevo "domače" dirkališče. Proga ima tudi dolgo ravnino, kjer je zelo pomembna končna hitrost in to Ducati sigurno ima, saj je eden izmed najboljših motorjev z končno hitrostjo (predvsem lani se je to občutno videlo, letos malo manj). Stoner je danes na 1. prostem treningu odvozil samo 6 krogov in ponovno padel, ampak kar sem bral po netu to naj ne bi bil padec, kot padec ampak se je baje umikal ograji in izpustil motor, da ne bi priletel v ograjo (nevem točno, ker si nisem uspel ogledati posnetka treninga), ampak kljub temu da je Stoner odvozil samo 6 krogov je končal na solidnem 7. mestu in kar je tukaj zelo pomembno, njegova končna hitrost je bila 332 km/h, kar je za 10 km/h razlike kot Pedrosa na Hondi in to bo imelo na dirki velik pomen pri končnih časih in prehitevanju na ravnini, kot tudi jutri na kvalifikacijah, saj Ducati tukaj prevladuje predvsem z končno hitrostjo (Barbera naprimer na netovarniškem Ducatiju danes šel čez 339 km/h), ki bo jutri in v nedeljo na dirki sigurno še večja, ker danes moramo računati na to da je Stoner odpeljal samo 6. krogov. Tukaj naj omenim še tradicijo avstralca, saj mu proga zelo leži, tako njemu kot Ducatiju. Lani je naprimer tukaj zmagal, kot prvi dirkač z Ducatijem, po kvalifikacijah pa je bil lani na 2. mestu in po odstopu Lorenza že na ogrevalnem krogu na dirki potem prevzel vodstvo in zmagal. Lorenzo se je potem prebil iz 6. mesta na 2. mesto, ko je zamenjal motor. Kaj povedati o Pedrosi? Vložek tukaj majhen predvsem zaradi letos zelo dobrih predstav Danija na kvalifikacijah, saj je bil na zadnjih dveh dirkah pred Stonerjem in to je tudi edina prednost za Pedroso jutri, ki pa ga ne vidim pred Stonerjem glede na vse prednosti, ki sem jih omenil zgoraj, tako da na kratko jutri Stoner prikaže ponovno dobro formo, motor ima narejen za tole progo, tradicija je odlična tukaj in tudi točke mora počasi začet nabirat, tako da jutri se ne bi čudil če ga bi videli v TOP 3 in mislim, da bo tudi na dirki v nedeljo velika konkurenca tako Rossiju kot Lorenzu.

Za mali vložek vzamem jutri še Rossija proti Lorenzu, saj je danes prevladoval na treningu, tukaj je že 7x zapored zmagal, lani mu ni uspelo zaradi slabe taktike z menjavo motorjev (na začetku bila mokra steza, po štirih krogih so morali dirkači menjati motorje z motorji za suho stezo), tako da letos se tradicija nadaljuje in jutri vidim ponovno zmago Rossija tako na kvalifikacijah, kot tudi v nedeljo na dirki. Analize za kvalifikacija za ta par pa ne bom pisal, ker nameravam tole odigrati v nedeljo (odvisno od jutrišnjega razpleta) in bom malo več napisal za dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad mene povej svoje mnenje glede frizure, ne pa mi govorit o neki spolni usmerjenosti in letih... Kot da človek pri takih letih ne bi smel met take frizure. :unsure:

ziher je blo full resno mišljeno...

glede let sm pa bolj mislil... nebi reku če bi nek mulc mel tako frizuro ne pa on...

o njegovi splohni usmerjenosti pa sploh ne dvomim, ko je učo vedno zravn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, o Rossiju ti bi lahko pisal tukaj do zjutraj, ma se mi ne da debatirat... Sem njegov največji fan že od malih nog, poznam celo njegovo življenje, itd. Dovolj ti pove podatek o Ibizi. Tam je ful homoseksualcev, ne? :lol1:

Sicer, pa tudi če bi bil...koga moti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja top speed mislim da ni za kwalifikacije skoraj nobena prednost... tisth 10 ali pa 15 km/h prinese desetinko... dve že težko...

res da je hitra pista, samo je vseeno bolj pisana na kožo yamahi zaradi njene stabilnosti... newem če je kdaj mugello dobro ležal ducatiju...

še ko je capirex vozil za njih, so sicer dosegali dobre rezultate, ampak glede na to kolk testirajo na tej pisti, da je loris domačin, da je tudi s suzukijem 3. na treningu, to niti ni newem kakšen rezultat... in sploh vložek ducatija za mugello je bil vedno večji kot pa za druge dirke...

je pa ta par res loterija...

glede rossi - lorenzo... pa newem no... horhe je hiter in hotel bo zmagat če bo le lahko... nebo tako na izi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, o Rossiju ti bi lahko pisal tukaj do zjutraj, ma se mi ne da debatirat... Sem njegov največji fan že od malih nog, poznam celo njegovo življenje, itd. Dovolj ti pove podatek o Ibizi. Tam je ful homoseksualcev, ne? :lol1:

Sicer, pa tudi če bi bil...koga moti?

dovolj pove podatek da je okrog njega samo učo...

drgač pa... ibiza je samo krinka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!