Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

:hmm: V motoGp je drugače rossija je v 500 čakal popoln motor. popolna ekipa. u bistvu mu je bilo na začetku postlano z rožicami. kar ne zmanjšuje njegovih dosežkov niti malo. čez celo kariero je ostal zdrav in cel. Doohan je moral zaradi poškodm dvakrat prekinit kariero. vmes je osvojil 5 naslovov. rainey je bil prvak z Yamaho ki jo je Kocinski razglasil za najslabši motor na gridu. ko so Waynu odigrali himno in se je vrnil v garažo se je z Kocinskim popolnoma strinjal. žal je tudi on končal zaradi brutalne poškodbe. zato si ne upam trditi, da rossijevega dosežka (7 premier class naslovov) kdo od prej omenjenih ni bil ssposoben doseči.

takole sm ga pohvalu tri dni nazaj. bem mu sveca, zdej pa tole!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjava za Valentina

The most likely solution would involve an in house rider," explained William Favero, communications director for the team, "but we don't think it will be Ben Spies. Rather we are thinking about one of our test riders, Fujiwara o Yoshikawa."

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjava za Valentina

The most likely solution would involve an in house rider," explained William Favero, communications director for the team, "but we don't think it will be Ben Spies. Rather we are thinking about one of our test riders, Fujiwara o Yoshikawa."

mah... dobro da se bosta vozila nekje na 15 mestu... kdorkoli že bo... na konstruktorski naslov pa tak lahko kr pozabijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifikacije

kvalifikacije.jpg

Pedrosa na vrhu!

Dokaj izenačene kvlifikacije, kjer je prevladoval predvsem španec Pedrosa, ki je večino časa vodil, a celotne kvalifikacije mu je za vrat dihal Lorenzo, ki je proti koncu kvalifikacij tudi gladko prišel v vodstvo in ko je že kazalo da bo zmagovalec Jorge, kot se je pred začetkom kvalifikacij tudi nekako pričakovalo je Dani še izboljšal čas in zmagal, Lorenzo pa z dobro desetinko zaostanka na 2. štartnem mestu, kar pa je sigurno lepa popotnica za jutrišnjo dirko. Na tretjem mestu je kar malo presenetljivo končal avstralec Stoner, ki celotne kvalifikacije slab, kot tudi celoten vikend, a na koncu veliko boljši in odlično 3. štartno mesto. Takoj za njim njegov moštveni kolega Hayden, malo pa je razočaral domačin Dovizioso na končnem 8. mestu, saj se je od njega pričakovalo veliko več, verjamem pa da tukaj še ni rekel zadnje besede in bo jutri izboljšal mesto iz kvalifikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za jutrišnjo dirko?

Jaz osebno pričakujem odličen štart Pedrose kot vedno z prvega mesta in na začetku par krogov oddaljitev potem ga bo pa skozi dirko počasi Lorenzo lovil in verjetno tudi Stoner, če bo dobil svojo pravo vožnjo, takoj prvih nekaj krogov pa vidim gladko vodstvo Pedrose, na koncu pa zmago Lorenza.

Kaj pa vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo bo zmagu, Dani bo drugi, Stoner se bo stresu in Nicky bo končno na podiumu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z zmago Lorenza. Pričakujem pa gladko vodstvo Pedrose po prvem krogu, glede na njegove odlične štarte in Lorenzove slabe bi moral voditi po prvem krogu. Dvomim da bo kdo šel mimo njega v prvem krogu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim ,da bo hmal jasno, da gre rossi na ducatija :closedeyes: ker bo lorenzo letos prvak.

ja cartman ,tko je,ne očitaj si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Mogoče se kdo spomni iz lanske (in letošnje) sezone, ko je Pedrosa štartal z 1. mesta, je bil po prvem krogu vedno prvi, ali ne? Ker kolikor se jaz spomnim je vedno kadar je štartal z top 3 velikokrat prišel na 1. ali najmanj 2. mesto, saj ima odličen štart. Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali si ga zaj drka ker je rosi pado:headbang:

glej kenny

doctore bo letos prvak:worship:

Žal stari, se motiš, Rossi letos nebo več vozil, mogoooooče proti koncu sezone, toliko da se bo počasi začel vračat v formo... Smola, dejstvo je, da se tudi NAJBOLJŠIM zgodi... Upam, da bo ČIMPREJ in ČIMBOLJE okreval! :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec moto kariere?!?!?!

Tudi to je verjetno marsi kdo pomislil, vendar Rossi ima močan karakter in se bo gotovo z veseljem vrnil, mogoče na začetku ne z takšnim zadovolstvom in močmi, vendar postopoma se bo uredilo. Vsak padec je težak, še težje se je potem pobrati.

Kot pravim naj se zgodi najbolje, če ne drugega je legenda in ga je zanimivo gledati v boji z drugimi sotekmovalci...

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vidim razplet...

Lorenzo letos osvoji naslov prvaka, Rossi se vrne takrat enkrat za VN Brna, Yamaha se odloči za Lorenza, kot prvega dirkača v tovarniškem moštvu in naslednjo sezono Spies osedla tovarniško Yamaho, Rossi pa presedla na Ducatija in verjetno skupaj z Haydnom (ali pač ne?), Stoner pa prestopi h Repsol Hondi...filing pač :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stave za jutri, da malo pokasiramo z motogpjem :naughty:

Daniel Pedrosa zmagovalec po 1. krogu

Eden izmed najlepših parov jutri, ki ga pričakujem dobitnega že takoj po slabih dveh minutah dirke.

Španec Dani Pedrosa tale vikend v Mugellu poleg Lorenza razred zase in tudi danes, na vkalifikacijah cel čas vodil, potem ga je Lorenzo prehitel in ko je bil že skoraj sigurno uvrščen na 2. mesto je presenetil in še izboljšal Jorge-jev najboljši čas, ter si privozil Pole za jutrišnjo dirko.

Galvni razlog za tale par je dobra forma, ki sem jo omenil zgoraj in predvsem glavna lastnost Pedrose - odličen štart. Kot sem že velikokrat omenil, naj ponovim da je Pedrosa najboljši štarter v MotoGP razredu in tako letos, kot tudi lani vedno že takoj na štartu pridobi kakšno mesto ali dve, če štarta iz odzadja, kadar pa štarta iz 1. štartnega mesta je nekaj krogov vodilni, potem pa zaradi njegove nekonstantne vožnje skozi celotno dirko rahlo pade v formi in s tem izgubi tudi vsa pridobljen čas iz štarta. Tole je stava za prvi krog, kjer pričakujem ponovno odličen štart Danija in gladko vodstvo po prvem krogu. Za njim na 2. mestu štarta Lorenzo, ki je eden izmed slabših štarterjev v MotoGP razredu, res pa da je letos zelo izboljšal svoj štart v primerjavi z lansko sezono, ampak vseeno je Pedrosa razred zase na štartu in tukaj skoraj ne verjamem, da ga bi lahko Lorenzo na 2. mestu, ali Sotner na 3. mestu ogrozl na štartu in po prvem krogu, saj si bo sigurno že na začetku nabral veliko prednost in par krogov na dirki tudi vodil.

Loris Capirossi - Marco Simoncelli 1

Po dolgem času odigram en par tudi na stavnici šl, kjer vidim lep h2h par z zelo dobro kvoto.

Dvoboj dveh domačinov, največja legenda v razredu MotoGP Loris Capirossi proti novincu, ki letos prvič dirka v razredu MotoGP Marco Simoncelli. Capirex tukaj v petek prikazal odlično formo in končal kar na 3. mestu, z samo dobrimi tremi desetinkami razlike za zmagovalcem Rossijem, potem pa danes zelo razočaral svoje navijače saj je že na 2. prostem treningu končal na zelo slabem 10. mestu in zatem še katastrofalno 12. mesto po kvlaifikacijah. Simoncelli kot večino letošnje sezone bolj v odzadju. V petek 12. mesto, danes na 2. treningu 15. mesto in na kvalifikacijah kar malo presenetil in končal na za njega solidnem 11. mestu, ter enim mestom pred Lorisom.

Capirex tukaj na domačem terenu sigurno ni zadovoljen z današnjim rezultatom, saj so vsi od njega pričakovali več tukaj in jutri sem siguren, da bo od začetka napadal in prišel najmanj v top 10, čeprav od njega pričakujem še boljši rezultat, Simoncellija pa vidim tam kot ponavadi..

Zakaj tako velika kvota torej na Capirossija? Zato ker letos je na treh dirkah sezone samo 1x zaključil dirko, 2x pa odstopil. Zadnji dve dirki končal v pesku in počasi mislim da bo teh odstopov dovolj in jutri na domači dirki sigurno pričakujem bolj "previdno" vožnjo, saj si Capirex letos ne sme več privoščiti veliko odstopov, saj se od najbolj izkušenega dirkača v MotoGP razredu tega ne pričakuje, sploh pa ne na domačem terenu in dokaj prepirčan sem da bo jutri zaključil dirko in po vsej verjetnosti pred sorojakom Simoncellijem, ki je pred sezono povedal, da bo tole leto izkoristil bolj za privajanje na motocikel MotoGP razreda, naslednjo sezono pa bo začela napadati višja mesta. Marca vidim jutri tam okrog 11. mesta, če pripelje do konca, Capirexa pa okrog 8. mesta, saj pričakujem da bo prehitel vsaj Espargaroja in Aoyamo, ter seveda Marca, ki ga bo verjetno odpihnil že na štartu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa pravijo možje v belih mantlih:

"It is difficult to say how long the post surgery rehabilitation will take, we need to evaluate the progress of the patient and also what the x-rays will show. But I think that we can reasonably think of six weeks partial weight-bearing with crutches, after which Valentino needs to be re-evaluated, according to his feedback and further x-rays."

To pa ma od tega, ko za mano ponavlja... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Kleemen, kje pa ti staviš to? Jst sm na bwinu pa ne vidim para Capirossi - Simoncelli, sam Capirossi - Melandri.. Pa tut možnosti za stavo kdo bo prvi po prvem krogu ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec moto kariere?!?!?!

niti približno..

Že vidim razplet...

Lorenzo letos osvoji naslov prvaka, Rossi se vrne takrat enkrat za VN Brna, Yamaha se odloči za Lorenza, kot prvega dirkača v tovarniškem moštvu in naslednjo sezono Spies osedla tovarniško Yamaho, Rossi pa presedla na Ducatija in verjetno skupaj z Haydnom (ali pač ne?), Stoner pa prestopi h Repsol Hondi...filing pač :D

skoraj zagotovo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ....

Lepe borbe bi še bile do konca prvenstva za naslov prvaka, tako pa se bo Lorenzo samo odpeljal do krone, ko pa se Rossi vrne, se ne bo pustil izzvari, saj bo zaloga točke že prevelika ..

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hector BARBERA SPA Paginas Amarillas Aspar Ducati 345.7 km/h -warm up- tip je nor :worship:

pedrosa zna tudi zmagat dns :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nesrečo Rossija gledam kot na sestavni dela kariere asov, kakršen je on. Škoda za prvenstvo, ampak gotovo se bo vrnil.

Doohan je imel iste probleme.

Dirka bo zanimiva in upam da izenačena, upam, da bo Pedrosa zmogel izkoristiti minimalno prednost honde na ravninah

in hitrejših delih, ker ne gre za toliko tehnično stezo.

Ko je bilo govora o Capirossiju menim, da bo nižje kot na repu deseterice težko končal, ker je vseeno šibka točka njegov suzuki. Danes je peljal warm-up 5.mesto, 1:50:3, malce boljše od kvalifikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz igram na bet365. Bwin mi ni všeč, ker majo predvsem za ostale športe zelo majhne kvote, proti drugim. Ampak jaz sem že včeraj stavil, ker zdaj je ful padla kvota na te dve stavi, ker je Pedrosa prevladoval na warm upu, Capirex pa tudi odličen.

Par Capirex - Simoncelli pa maš na naši dragi slo stavnici šl (e-stave).

Warm up

warmup.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!