Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Še ena napoved:

Jorge Lorenzo zmaga

Še ena zelo lepa stava za današnjo dirko, kjer vidim ponovno zmago letošnjega skoraj verjetno bodočega prvaka, ki se mu je včeraj na 2. prostem treningu po vsej verjetnosti odvalil kamen od srca, ko je izvedel za hud padec Rossija in ima sedaj odprto pot do naslova svetovnega prvaka, saj ga je do sedaj najbolj ogrožal prav Rossi in dvomim, da bi lahko letos še kdo prehitel Lorenza v celotni sezoni, če bo v taki formi kot celo letošnjo sezono, saj ima odličen motor, zelo motiviran in tudi vidi se velik napredek pri vožnji, saj je lansko sezono nizal veliko več odstopov, kar ga je na koncu tudi stalo naslova svetovnega prvaka.

Tukaj v Mugellu celoten vikend odličen, včeraj je že vse kazalo na kvalifikacijah da jih bo gladko dobil, ko je še izboljšal odličen čas Pedrose, ampak mu je zatem Dani vrnil milo za drago in prišel na prvo mesto. Lorenzo ima slabši štart od Pedrose, tako da na štartu Lorenzo verjetno ne bo imel šans, proti sorojaku, po par krogih, pa ga vidim gladko mimo, saj Pedrosa skoraj vedno skozi celotno dirko pade v formi in izgubi vse kar je pridobil na štartu. Danes je Lorenzo tukaj z tako vožnjo kot celoten vikend, poln motivacije velik favorit dirke in ga vidim danes na najvišji stopnički, Pedroso pa na 2. mestu verjetno v borbi z Stonerjem, Haydnom in mogoče Doviziosom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odštevamo minute do začetka :D, rajši bi čakal na tribuni :) a tudi doma bo vredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo na Češko 15.8., proslavit vrnitev Rossija (upam da) in njegovo zmago. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nv no če je tekma za katero bi zapravil tako lep dan (sonček sije)

Zaenkrat se nič pretresljivega ne dogaja, Spies je na začetku nekaj pokazal, potem pa kar izginil :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedrosa zna tudi zmagat dns :whistle:

čestitke pedrosi

lepa gesta lorenza z rumeno majico :trance_27_notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa suvereno, čestitke.

Lepa gesta Lorenza pred in po dirki,čestitke za 2. mestosmile.gif

Ampak dirka ni tista "prava", če manjka Rossi.sad.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Pedrosa!

4 honde med prvih 6 in

6 med prvih 10.

Tudi Spies in Edwards sta klonila pred netovarniškimi hondami, Ducati polom, Stoner skoraj zgubil proti Melandriju in De Punietu. Capirossi pričakovano.

Vse skupaj dobro za prvenstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgočasna dirka... Stava pa gladko zadeta in Pedrosa gladko prvi kot ponavadi po prvem krogu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj ta :)

Ker Simoncelli je končal pred Capirossijem in Lorenzo ni zmagal.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čudno...Capirex odličen štart, že 9. mesto in Simoncelli v prvem krogu v pesku, ter zadnje mesto. To sem že kljukal, na koncu pa nimam pojma kako je Marco prišel na 9. mesto z kakim metrom pred Capirexom.

Kaj pa Edwardsu ni bilo jasno danes? :blink: in on bo nasledil Rossija na tovarniški Yamahi? :huh: upam, da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edo se je samo smejal ko so ga uprašal če gre nazaj na tovarniško. itak da ne gre. mislim da ga drugo leto tudi v tech 3 ne bo več,res je podpovprečen ratal :closedeyes: ,škoda k je dobr komedijant :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena napoved:

Jorge Lorenzo zmaga

Še ena zelo lepa stava za današnjo dirko, kjer vidim ponovno zmago letošnjega skoraj verjetno bodočega prvaka, ki se mu je včeraj na 2. prostem treningu po vsej verjetnosti odvalil kamen od srca, ko je izvedel za hud padec Rossija in ima sedaj odprto pot do naslova svetovnega prvaka, saj ga je do sedaj najbolj ogrožal prav Rossi in dvomim, da bi lahko letos še kdo prehitel Lorenza v celotni sezoni, če bo v taki formi kot celo letošnjo sezono, saj ima odličen motor, zelo motiviran in tudi vidi se velik napredek pri vožnji, saj je lansko sezono nizal veliko več odstopov, kar ga je na koncu tudi stalo naslova svetovnega prvaka.

Tukaj v Mugellu celoten vikend odličen, včeraj je že vse kazalo na kvalifikacijah da jih bo gladko dobil, ko je še izboljšal odličen čas Pedrose, ampak mu je zatem Dani vrnil milo za drago in prišel na prvo mesto. Lorenzo ima slabši štart od Pedrose, tako da na štartu Lorenzo verjetno ne bo imel šans, proti sorojaku, po par krogih, pa ga vidim gladko mimo, saj Pedrosa skoraj vedno skozi celotno dirko pade v formi in izgubi vse kar je pridobil na štartu. Danes je Lorenzo tukaj z tako vožnjo kot celoten vikend, poln motivacije velik favorit dirke in ga vidim danes na najvišji stopnički, Pedroso pa na 2. mestu verjetno v borbi z Stonerjem, Haydnom in mogoče Doviziosom.

če ti katero stavo trofiš sem jaz yamaha tzr 50:whistle:

Dolgočasna dirka... Stava pa gladko zadeta in Pedrosa gladko prvi kot ponavadi po prvem krogu :naughty:

ma ja

a ti kako bo gladko jorhe zmagal :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavna stava je šla gladko skozi in v plusu sem .) res pa da je bilo danes veliko presenečenj in tudi ta da se je Dani gladko odpeljal naprej in Jorge slabše odvozil je bilo zame presenečenje. Nisem pričakoval tako dobre Honde danes...zgleda da ji zelo leži ta proga, kar smo videli tudi po Doviju, kako dobro je odvozil in takoj pridobil 5 mest in odlično 3. mesto na koncu. Kar se pa te sezone imam 9 zadetih in 5 zgrešenih stav. Jaz sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce gledam razpored dirk. pa sem ugotovil da če rossi 2 meseca nebo dirkalclosedeyes.gif v najslabšem primeruheadbang.gif

bo še vedno v skupnem seštevku bolji od kamnenega whistle.gif al pa v najslabšem moznem scenariju( le par pik za njim surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj se Vale(sicer nism negov fen) čimprej pocajta,k mam občutk da ostali tekmovalci nimajo nobene prave motivacije,jim je vrjetn v užitek sledit,mogoče celo prehitet tako legendo kot je on.Lorenco včeri po mojem gledanju brez motivacvacije na dirki,Stonerju se pa vid da je hitr,sam zaupane je zgubu v motor,to pa zna bit sila neprijetno in mislim da zadn let vozi rdečo strelo.Edina dobra stran je da honda spet leti da se bo saj mal dogajal,o naših(SUZUKI) sm pa brez besed,tko lepo so začel tim gradit poj pa čisti razpad sistema,jest bi vse najagu z inžinirji vred k tole si Suzuki ne zasluž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce gledam razpored dirk. pa sem ugotovil da če rossi 2 meseca nebo dirkalclosedeyes.gif v najslabšem primeruheadbang.gif

bo še vedno v skupnem seštevku bolji od kamnenega whistle.gif al pa v najslabšem moznem scenariju( le par pik za njim surrender.gif

Tebi pa Stoner ne da miru ne? Si enak spammer te teme, kot nekateri drugi. Če smo že ravno pri #27, včeraj je končno odpeljal do konca in si prigaral 4. mesto. To sploh ni slabo, je pa zaskrbljujoč zaostanek za vodilno trojico in dejstvo, da si ga je moral prigarati v boju s satelitskimi Hondami (Melandri in DePuniet sta odpeljala hudo dirko).

Škoda, da je Hayden predčasno zaključil, meni je zgledalo, da je točno vedel, kaj ne sme narediti, pa je v žaru borbe vseeno riskiral in se mu ni izšlo.

Upam, da bo Rossi dobro in brez posledic okreval, prvenstvo 2010 pa je zanj verjetno izgubljeno (vsaj v smislu osvojitve naslova).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tokrat malce bolj zanimiva dirka, je blo kar nekaj lepih borbic malo bolj v ozadju; presenečen sem da je Mali Pedro tokrat zdržal do konca, prijetno presenetili tudi Marco, Lepi Randy in malce manj Ben, ki je sicer začel odlično, zlo borbeno, potem ga je pa nekam zmanjkalo... napačna izbira gum :? sreča za Stonerja da je Piščanc padel, sicer bi ga zlo verjetno spet prehitel, in še dodatna sreča za bolj ali manj vse, ki so zaradi Valetove poškododbe eno mesto višje kot bi bili sicer ;) aja, ni mi jasno kaj je dogajalo Texasu, da ga ni bilo nikjer

še bolj me je presenetilo da so vsi dirkači, ki so kakorkoli prišli do mikrofona, zaželeli Valetu hitro okrevanje in čim hitrejši povratek na pisto, saj se to do sedaj še ni zgodilo, pa je jasno že marsikdo padel in moral izpustiti kako dirko... očitno je Vale res legenda, ne glede na to koliko gre tu nekaterim v nos

naši spet niso naredili nič, kar seveda ni preveč presenetljivo, IMHO bodo svetovni prvaki v napačnih izbirah, zlasti tisti ki izbirajo pilote so skrajno nesposobni, ampak to je že nekaj sezon stara, 100x prežvečena zgodba (pa se še vedno niso nič naučili :slap: )

se strinjam s fp4492, Valetova letošnja sezona je najbrž izgubljena, na žalost... tudi jst upam da bo čim prej okreval, brez posledic, da bodo dirke spet malce bolj zanimive... in ko smo pri zanimivostih: Honda Cup dirka je bila (predvsem na koncu) spet čist odklop :slap: žal mi je le za Toma, bi mu privoščil 16 tisočink boljši čas da bi stopil na tretjo stopničko, IMHO si jo je zaslužil :worship:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi pa Stoner ne da miru ne? Si enak spammer te teme, kot nekateri drugi. Če smo že ravno pri #27, včeraj je končno odpeljal do konca in si prigaral 4. mesto. To sploh ni slabo, je pa zaskrbljujoč zaostanek za vodilno trojico in dejstvo, da si ga je moral prigarati v boju s satelitskimi Hondami (Melandri in DePuniet sta odpeljala hudo dirko).

Škoda, da je Hayden predčasno zaključil, meni je zgledalo, da je točno vedel, kaj ne sme narediti, pa je v žaru borbe vseeno riskiral in se mu ni izšlo.

Upam, da bo Rossi dobro in brez posledic okreval, prvenstvo 2010 pa je zanj verjetno izgubljeno (vsaj v smislu osvojitve naslova).

če je kekec :whistle:

glede na to da ga je randy na tisti kolarnici pol dirke gladko jebal v glavo:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kekec :whistle:

glede na to da ga je randy na tisti kolarnici pol dirke gladko jebal v glavo:naughty:

To misliš ti, moje mnenje (pa nisem edini) je drugačno od tvojega.

glede na to da ga je randy na tisti kolarnici pol dirke gladko jebal v glavo:naughty:

Tu se pa strinjam, Randy je za moje pojme odpeljal vrhunsko dirko :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To misliš ti, moje mnenje (pa nisem edini) je drugačno od tvojega.

Tu se pa strinjam, Randy je za moje pojme odpeljal vrhunsko dirko :trance_27_notworthy:

glej leta 2007 je imel srečo da je bil duče hiter in to zelo.... drugače pa definitivno sivo povprečje, ki ima še po vrhu psihične težave ko za sabo zagleda 46...

to bi le brezvezno natolcavanje ampak dejstva.....

isto sranje ko hayden.......... pač sreča da je bil prvak

ne oporekam da so dobri dirkači, ampak do vrhunskega kova vale, doohan, schwanz jih ločijo še svetlobna leta.......

aja pač nimam nič proti na koga navijaš. je gladko tvoja odločitev...

pa če nisi razumel bistva objave mi je zelo žal zate ......

ps...... namenjeno kennyuclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj potem v sezoni zmaga skoraj toliko dirk kot rossi pa čeprav je vmes še manjkal?

tudi njegova hitrost pove veliko navkljub temu da ne konča dirke...

če bo šel k hondi mislim da bi ta njegova "smola" morala izplahneti... potem boš pa videl kdo je casey stoner...

že če pogledaš njegovo kariero vidiš da ni le en kekc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa menim da je lorenzo dobil zelo močno konkurenco v svojem sonarodnjaku... dani je biu u mugellu res suveren... če bo ohranil tako formo zna biti kar glavni kandidat za naslov... sicer je po eni dirki težko napovedati karkoli ampak mislim da dani prihaja v pravo formo, da je vzmetenje tapravo in da bo še šibal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

če bo šel k hondi mislim da bi ta njegova "smola" morala izplahneti... potem boš pa videl kdo je casey stoner...

že če pogledaš njegovo kariero vidiš da ni le en kekc...

Po čem to sklepaš? :) A se ni izraz "je naredil Stonerja" oblikoval lih v sezoni 2006, ko je Stoner vozil za Hondo in kar naprej ležal v pesku? Takrat 7 dirk ni končal, če se prav spomnim, pa še kup padcev na treningih, itd, :) Je precej manj padal na Ducatiju kot na Hondi.

No, mu pa v vsakem primeru želim, da se čimprej spravi k sebi in začne spet nizat dobre rezultate. Bi blo fajn videt mal pestrega dogajanja pri vrhu.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!