Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Ben verjetno ne sme na fiata ker je novinec, pa tud komej se na svoj motorček navaja, dvomem da bo spustil nadalno navajanje in se posvečal motorju, ki ga letos ne bo vozil.

Verjetno bodo glih Edota gor vrgel, mogoče clo Toselanda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hmnja, ne sme... IMHO odvisno od interpretacije: po eni strani morda res ne sme, po drugi pa če Benu priznajo lanski staž na Suzukiju in upoštevajo da ne bo postal član tovarniške ekipe ampak zgolj zamenjava za nekaj dirk, potem bi najbrž šlo skozi... tko da je IMHO najbolj odvisno od Dorne (in FIMa) koga si oni želijo za zamenjavo - denar je dirk vladar :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu, smo videli kako lahko dorna popestri sezono. prepove ekipo Fiat Yamaha in se bodo klali za zmago. je imel še kdo občutek da so vsi po malem upali na dve razpoložljivi stopnici in se trudili malenkost bolj kot se sicer? Lorenzo je demonstriral premoč ekipe in sebe. o fightu za tretje mesto res nevem kaj naj si mislim. Nickyu res prvoščim ene štenge, Spiesu pa tudi. oba sta si ga zaslužla. najbrž je nicky zadnje dve sezoni več garal za to kot Spies, ki se še zmer ne zna peljat na novih gumah, na rabljenih pa raztura!!! vedno ima zelo močno drugo polovico dirke, ko so gume že dobro znucane in je motor malo lažji. nevem kaj naj si mislim o stonerju. jez ga nebi še odpisal. borbal je kot terier in prehitel cel grid! če bi bla dirka 5 krogov dalša, bi v tem tempu prehitel Dovija. dobro je žgal, ko je enkat speljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitled-1.jpg

Nizozemska - Assen

Četrtek, 24.6.2010

1. prosti trening 13.55 - 14.55

Petek, 25.6.2010

2. prosti trening 9.55 - 10.55

Kvalifikacije 13.55 - 14.55

Sobota, 26.6.2010

Warm up 9.40 - 10.00

Dirka 14.00

untitled-2.jpg

Dolžina kroga

4555 m

Rezultati 2009

1. Rossi

2. Lorenzo

3. Stoner

Rekord dirkališča

1’36.558 – V. Rossi (ITA) ’09, Yamaha4 555

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bla dirka 5 krogov dalša, bi v tem tempu prehitel Dovija. dobro je žgal, ko je enkat speljal.

mislim da bi težko, prej bi še kako mesto izgubil, ker je bil že zelo na koncu z gumami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey:

As I let the clutch out the bike started jumping and hopping around and I had to pull the clutch in and go again, by which time everybody was past.”

Nicky:

“Unfortunately I didn’t get a good start – we’ve been having some little clutch problems and didn’t get away well.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa prav zanimivo videt kje se bo peljal v primerjavi z Lorenzom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tišite ravno tega amerigosa na Yamaho. Meni, s temi teniškimi komolci ni prav nič všeč, sploh ker ga toliko favorizirajo tile naši kretenski napovedovalci. Sorry bat jebi ga, mi pač ni všeč. Lorenzo mi pa je tudi en pravi naduti kmet. Rossi je še vedno zakon pa čeprav bo spremljal nekaj časa dirke iz bolniške postelje. Dečko je bil že od nekdaj unikaten tako na pisti kakor tudi v življenju.

Popravljeno . Popravil dukemb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so poizkušali dobiti nekoga za v tech 3, pa ga ni bilo junaka...

mislim da bi bil zamenjava lahko kdorkoli drugo kot pa tale ata... in ne samo to... tudi yamaha bi kogarkoli vzela, pa debilčki od dorne s starim pleškotom na čelu ne pustijo novincem v tovarniško moštvo... kaj jim torej preostane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so poizkušali dobiti nekoga za v tech 3, pa ga ni bilo junaka...

mislim da bi bil zamenjava lahko kdorkoli drugo kot pa tale ata... in ne samo to... tudi yamaha bi kogarkoli vzela, pa debilčki od dorne s starim pleškotom na čelu ne pustijo novincem v tovarniško moštvo... kaj jim torej preostane?

otrok božji..ne pametuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrok božji..ne pametuj

dej dete omejeno ne bodi pametn... ker situacija dejansko je taka kot sem napisal...

hoteli so enega od dirkačev iz tech 3 (najverjetneje colina) ampak niso mogli dobiti ustrezne zamenjave, na katero bi herve pristal... calvin je zavrnil, james sploh ni hotel...

ampak za direkten nadomestek bi bil pa dober tudi kak drug dirkač, ki za v tech 3 nebi mogle bit... ampak noben kanidat nebi mogel nastopati v tovarniški ekipi, ker ne izpolnjuje pogojev...

glede na to da ima ben direktno pogodbo z yamaho bi ga verjetno lahko ukradli z ekipe, ampak očitno tudi on ne izpolnjuje pogojev al kakorkoli...

res nevem kaj delajo taki bedaki kot si ni ta tem forumu, ker za drugega očitno niso, kot pa za delat zgago... nebi rekel če bi vsaj kak koristnega zraven pripisal...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dete omejeno ne bodi pametn...

res nevem kaj delajo taki bedaki kot si ni ta tem forumu, ker za drugega očitno niso, kot pa za delat zgago... nebi rekel če bi vsaj kak koristnega zraven pripisal...

-otroci...

-enako se sprašujem jaz zate.. bolje da neb nč pisu kot pa da kle stalno nakladaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so poizkušali dobiti nekoga za v tech 3, pa ga ni bilo junaka...

mislim da bi bil zamenjava lahko kdorkoli drugo kot pa tale ata... in ne samo to... tudi yamaha bi kogarkoli vzela, pa debilčki od dorne s starim pleškotom na čelu ne pustijo novincem v tovarniško moštvo... kaj jim torej preostane?

Edino prav, da jim ne pustijo. To si je potrebno najprej zaslužit. Da bi Yamaha vzela kogarkoli pa se debelo motiš, ker če bi bilo tako bi lahko celo ti vozil.trance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-otroci...

-enako se sprašujem jaz zate.. bolje da neb nč pisu kot pa da kle stalno nakladaš..

napisal sem komentar ki se je za spremembo od tvojega nanašal na tekočo debato in nasploh nevem kaj te v njem moti, ker je čisto objektiven... napisal sem samo stvari ki sem jih tekom današnjega dne prebral in slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prav, da jim ne pustijo. To si je potrebno najprej zaslužit. Da bi Yamaha vzela kogarkoli pa se debelo motiš, ker če bi bilo tako bi lahko celo ti vozil.trance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gif

no ja konkretno se ne mislim opredeljevati glede pravila v normalnih okoliščinah...

ampak v tem primeru pa izpade bedarija... kdorkoli bi vozil bi bil hitrejši od tega ki bo zadaj 5 sekund na krog... nazadnje se spomnim naprimer okade kako je suvereno vozil v mugellu na hondi...

nisem imel v mislih kogarkoli ampak "kogarkoli" od tistih, ki bi bili lahko opcija... in ni 2x za reči da nebi peljal hitreje kot pa tale japanček :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prav, da jim ne pustijo. To si je potrebno najprej zaslužit. Da bi Yamaha vzela kogarkoli pa se debelo motiš, ker če bi bilo tako bi lahko celo ti vozil.trance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gif

Hm kogarkoli... Spies je bil SVETOVNI prvak v superbike. SVETOVNI prvak! Veš kaj to pomeni, da ni nek mulc, ki hodi drajsat Grobnik 2x na leto, ampak nekdo, ki je nabil svetovno konkurenco v prvem letu nastopanja.

Glede njegovega stila vožnje... takšen pač je, a si mu fouš ker drajsa komolce, ti pa še kolena ne? Al' kako?

Sem mnenja, da bi res morali koga druzga dat na Rossijevo Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prav, da jim ne pustijo. To si je potrebno najprej zaslužit. Da bi Yamaha vzela kogarkoli pa se debelo motiš, ker če bi bilo tako bi lahko celo ti vozil.trance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gif

jaz nevvem točno kaj so profitirali s tem pravilom. oziroma, kdo je profitiral. in zakaj Bautsta na suzukija lahko, na ymaho hondo in ducati pa ne? So gledali Lorenzove kostolome in se bojijo da so ti trije motorji bol nevarni al kaj? kako je to pravilo utemeljeno? Pedrosa je sedel direkt na repsolko, pa v rookie sezoni ni doživljal takih travm kot Lorenzo.

Glede Spiesa Edwardsa in Crutchlowa je pa treba vedet, da so ti trije dečki podpisani s svojimi ekipami, le-te pa imajo obvezujoče pogodbe z dorno in sponzorji. nevem kako srečn Monster gotovo nebi bil, če bi dečko ki ga plačujejo po padocku in na dirki paradiral v fiatovem kombinezonu. na prvo žogo situacija deluje logično in enostavno, pa ni čisto tako simpl.

nekje sm prebral, da so stonerjevi mehaniki dobili namig da njihovo delo v 2011 ni zagotovljeno. kar pomeni da pride v garaža druga ekipa. ne drug dirkač. To je do sedaj naredil samo Rossi. Če se to zgodi, bo Rossi spet super-motiviran z najmanj treh strani. dobit deseti naslov v prvi sezoni na taljanskem motorju. bomo videli.

mal fantaziranja: Če bi jaz delil pogodbe za cel padock bi na ducati posedel Spiesa, Lorenzota na Hondo Rossija pa pustil na Yamahi. pedroso na tech3 edwardsa in melandria v penzijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nevvem točno kaj so profitirali s tem pravilom. oziroma, kdo je profitiral. in zakaj Bautsta na suzukija lahko, na ymaho hondo in ducati pa ne? So gledali Lorenzove kostolome in se bojijo da so ti trije motorji bol nevarni al kaj? kako je to pravilo utemeljeno? Pedrosa je sedel direkt na repsolko, pa v rookie sezoni ni doživljal takih travm kot Lorenzo.

Glede Spiesa Edwardsa in Crutchlowa je pa treba vedet, da so ti trije dečki podpisani s svojimi ekipami, le-te pa imajo obvezujoče pogodbe z dorno in sponzorji. nevem kako srečn Monster gotovo nebi bil, če bi dečko ki ga plačujejo po padocku in na dirki paradiral v fiatovem kombinezonu. na prvo žogo situacija deluje logično in enostavno, pa ni čisto tako simpl.

nekje sm prebral, da so stonerjevi mehaniki dobili namig da njihovo delo v 2011 ni zagotovljeno. kar pomeni da pride v garaža druga ekipa. ne drug dirkač. To je do sedaj naredil samo Rossi. Če se to zgodi, bo Rossi spet super-motiviran z najmanj treh strani. dobit deseti naslov v prvi sezoni na taljanskem motorju. bomo videli.

mal fantaziranja: Če bi jaz delil pogodbe za cel padock bi na ducati posedel Spiesa, Lorenzota na Hondo Rossija pa pustil na Yamahi. pedroso na tech3 edwardsa in melandria v penzijo

to pravilo so po moje uvedli za to, ker so kar po pravilu rookije nabavljali v tovarniških ekipah za zamenjavo za dobre uveljavljene voznike... torej v želji po bolj izenačenem prvenstvu...

mogoče jih pedrosa res ni na začetku jih je pa zato kasneje :evilgrin:

bautista lahko vozi na suzukiju zato, ker nimajo satelitske ekipe v katero bi ga dali... pa tudi roko na srce bi jaz raje vozil za privat hondo kot pa suzuki :)

ben misilm da ima za naslednjo sezono pogodbo z yamaho (direktno ne z moštvom)...

in jaz bi dal stonerja k hondi ( na ducatiju ga zlo nerad gledam, pa verjetno bo tako ali tako šel)... zelo rad pa bi videl tudi randyja v tovarniški ekipi, čeprav se nebi čudil, da bi ga herve vzel k sebi kot domačina v ekipi...

melandri mislim da še ni za v penzijo, samo na tem motorju bo težko kaj več naredil... mogoče bi si tudi on zaslužil tadrugo tačrno yamaho...

če bo plac pr fiatu bo ben definitivno tam... in v tem primeru bo verjetno eden od fiatov pri rdečih, ker dvomim da bi honda menala oba dirkača na enkrat...

če pa fiat ostane tak kot je bodo verjetno pri hondi in ducatiju samo zamenjali... za koga je vprašanje... verjetno bi si ducati bolj želel dovija...

glede na to da bi nicky verjetno ostal pri rdečih je za ostalih 5 tovarniških sedežev ki so precej zaželjeni 6 kandidatov, kar vsekakor bega situacijo... če fiata ostaneta tako kot sta potem nebi smelo biti težav, v nasprotnem primeru bo ben precej zakompliciral... ne predstavljam si recimo danija v kakem privatnem moštvu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kogarkoli... Spies je bil SVETOVNI prvak v superbike. SVETOVNI prvak! Veš kaj to pomeni, da ni nek mulc, ki hodi drajsat Grobnik 2x na leto, ampak nekdo, ki je nabil svetovno konkurenco v prvem letu nastopanja.

Glede njegovega stila vožnje... takšen pač je, a si mu fouš ker drajsa komolce, ti pa še kolena ne? Al' kako?

Sem mnenja, da bi res morali koga druzga dat na Rossijevo Yamaho.

Svetovni prvak v superbike in ne v GP. A si mislil da bo tud v GP-ju prvo leto vse nabil?

PS

Mater je težko s kolenom po asfaltu drajsat, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa je akijoši, aoyamina zamenjava lepo pokazal kako se bo obnesel tale jarikawa oz jošikava, ki je za moje pojme še en mal počasnejši in bolj iz forme kot pa konsuki, ki je tko mim grede peljal že nekaj dirk v zandjem času na suzukiju... zgleda se bosta fajn garbala za zadnje mesto XD

a kdo kej ve kaj je s hirošijem? :/

prvi prosti trening obeta... upam da bomo končno videli kaj stoner zna ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pedri iz POP TVja ne nalagajo pravočasno treninge za kasnejši ogled? Matr mi gre to na živce,ker butnejo vse skupi gor šele u nedeljo.Podn.Kje bi si lahko ogledu treninge in kvalifikacije na netu,da si jih še enkrat predvajaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spies je bil SVETOVNI prvak v superbike. SVETOVNI prvak!

Sej je bil tud Edwards, pa še kakšen drug verjetno?

Da o 250ccm niti ne govorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!